Jacek Jońca trochę... nie nadąża

28 czerwca 2010 - 17:33


Vittek strzela karnego, sędzia kończy mecz, a Jońca na to: - Nie, będzie musiał strzelać jeszcze raz! Sędzia nie zaliczył tego trafienia! Niebywała sytuacja!

Piłkarze tymczasem idą sobie spokojnie do szatni, zdejmują koszulki, przybijają piątki. A Jońca dalej: - Ten karny będzie musiał być powtórzony!

Szkoda, że nie zorientował się trochę później o zakończeniu spotkania. Śmiesznie wyglądałaby ta transmisja. Siedzi Jońca sam już na stadionie, piłkarze pojechali, kibice się rozeszli, a on: - Ciągle czekamy na powtórkę jedenastki! Stewardzi go wypraszają, cieć gasi światło, Szaranowicz do słuchawki mówi "Jacek, kończ!". Ale on nie, on czeka na karnego.

Ludzie, to jest telewizja publiczna, my mu płacimy pensję (tzn. płacą reklamodawcy, którzy jednak wydają pieniądze po to, by trafić do nas ze swoim przekazem - jak ktoś z was płaci abonament, to ma prawo być wkurzonym podwójnie). Facet zupełnie nie zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie i jedyna jego zaleta (która jest wystarczająca, by irytował mniej niż Iwański) jest taka, że usypia, zamiast drżeć ryja. Zawsze woleliśmy miłą drzemkę na kanapie od zbędnych decybeli.

Jońco Jacku - zapewne to czytasz. Daj sobie spokój. Złóż rezygnację. Zostań taksówkarzem. Sprzedawaj sznurowadła na przystankach. Handluj truskawkami przy trasie Warszawa - Gdańsk albo pilnuj siana na farmie w Anglii (nasz kolega to robił i to za kasę - poleca). Rób cokolwiek, byle z dala od mikrofonu. A z rozwiązań "na szybko" - prosimy reżyserkę, by zsynchronizowała głos Jońcy z obrazem. Jako że wszystko mówi o jakieś 3 sekundy za późno, jako że jego umysł nie nadąża za akcjami, lepiej byłoby na te 3 sekundy przytrzymać obraz. Serio.

PS
O co chodzi z Dawidziukiem? Przeoczyliśmy ten krótki moment, kiedy ten facet stał się piłkarskim ekspertem w skali całego kraju, a nie Szamotuł i okolicznych wiosek. Co ten facet osiągnął, by non-stop dzielić się swoimi nudnymi spostrzeżeniami?








Graj bez ryzyka w Betclic - 200 zł CASHBACK




Tagi: ,

Komentarze

  • ~MEGAMAN (29.06.2012 09:06:26)
    Ej ludzie. Jak się nazywa ten koleś w okularach ze zdjęcia? Typ w latach 90 pojawiał się w tv w programach sportowych bardzo często. Zobaczyłem mordę na tym zdjęciu i sobie o nim przypomniałem...tylko kurde wyleciało mi jego nazwisko;d

  • ~Romek Kolton (01.07.2010 15:15:07)
    Panowie badzmy powazni. Dla mnie to jest kabaret! Mati i ja powinnismy komentowac te mecze.

  • ~www.typ-dnia.pl (30.06.2010 14:53:15)
    Bo Jońca komentuje ze studia jak wszyscy przecierz oni tam nikogo nie wyłali jak by tak było to mielibysmy jakies reportaze wywiaady lub inne rzeczy.!!!!Ładnie nabrali widzów!

  • ~pasiak (29.06.2010 21:11:00)
    jońca to ścierwo dziennikarskie

  • ~Weszło "Nie wkurwia nas Szpaku" .com (29.06.2010 18:12:55)
    KORDOZO STRZELA!!!

  • ~Andrzej menago (29.06.2010 17:47:00)
    MAMY SPARINGPARTNERÓW PRZED ME: Kamerun, U.S.A., Meksyk i Australia. Jeszcze niech dodadzą Koreę Północną i będzie super. Brawo !!!!

  • ~Frank De Bleeckere (29.06.2010 17:24:31)
    Frank De Bleeckere, Frank De Bleeckere, Frank De Bleeckere... kurwa ile razy oni to powtórzyli w trakcie tego meczu?!

  • ~Kamil (29.06.2010 17:24:11)
    Napiszcie o kolejnych kretynizmach wygadywanych przez komentatorów. Właśnie sie dowiedziałem że Kengo Nakamura grał kiedys w jednym klubie z borucem i strzelił nawet gola w lidze mistrzów.

  • ~buauahah (29.06.2010 17:19:54)
    przecież według Was Jońca jest na trzcim miejscu wśród komentatorów?? skąd nagła zmiana???!!!!

  • ~Smuda (29.06.2010 16:54:05)
    treneiro też ofenzywno-defenzywny

  • ~wyblok? gorsza jest OFENZYWA (29.06.2010 16:52:43)
    czy wszyscy komentujący piłkarze starsi i młodsi mają o taktyce tak mierne pojęcie, że nie wiedzą, iż nie ma czegoś takiego jak OFENZYWA i DEFENZYWA?! Lubański? ofenzywa! Szczęsny? ofenzywa! parę lat lat temu eksperci polsatu? ofenzywa! no do chuja wafla, zaraz będzie kredenz, remiz, wałenza, kiełbaza, cubaza

  • ~maciejo (29.06.2010 16:12:57)
    Lubański:Barrios Szpaku:Barriosa co za zgranie;D

  • ~Bong0 (29.06.2010 16:12:22)
    Czy tylko mnie wkurwia w piłce słowo "wyblok"? Jeszcze wykopnął niezłe.

  • ~Lubański i Szpakowski (29.06.2010 16:11:26)
    Luban: Wchodzi Barrios Szpaku: Nie Barrios tylko Barriosa! Ty ślepa kurwo!

  • ~Belzebub(} (29.06.2010 16:10:49)
    Szpaku wynalazł nowego gracza paragwaju. Bariosa już czeka na podanie. Bariosa poza boiskiem. Co za palant. Nowa gwiazda .

  • ~Jacek Jońca (29.06.2010 15:29:09)
    Zmiana w drużynie Słowacji, wchodzi Kuponek

  • ~film o weszlo (29.06.2010 14:43:44)
    http://www.youtube.com/watch?v=aDGbYQKrcZA

  • ~Grzegorz Skwara (29.06.2010 14:38:44)
    Jońca jest, kurwa, beznadziejny i tylko tyle mam do powiedzenia.

  • ~michal (29.06.2010 14:09:38)
    zimoch, to jest gosc

  • ~Jacek Jońca (29.06.2010 13:28:46)
    yyyy a wiec yyyy juz za moment yyyy karny ma zostac powtorzony yyyy niebywałe emocje!! yyy!!!

  • ~hssr (29.06.2010 12:47:56)
    A Laskowski widać prędzej by sobie ten identyfikator prasowy w szyje wbił, niż zasłonił logo Reebok®

  • ~TiKa (29.06.2010 11:59:05)
    JUZ ZA TAOBA TAK NIESAMOWICIE TESKNIE

  • ~J (29.06.2010 11:57:54)
    cala ta pisowska banda tvp jest do wypierd.... no jedyny szpakowski tam nie jest ponizej dna choc oczywiscie tez jego wiedza skonczyla sie na latach 70 i erze kazimierza gorskiego. ludzie jak taka prowizorke mozna robic. a goscie poza jurkiem dudkiem to maskara totalana. jak mozna zapraszac globusow typu engel, gmoch czy szczeplek.....

  • ~Sokol (29.06.2010 11:53:22)
    ZEBY TA SOBOTA NIGDY NIE NADESZLA...TAK BARDZO BEDE ZA TOBA TESKNIC ....:( JESTES CALYM MOIM ZYCIEM

  • ~Hobart (29.06.2010 11:51:30)
    Co ciekawe Jońca strzelił już kiedyś podobnego babola w czasie transmisji. Podczas meczu Pucharu UEFA kilka lat temu Jacuś pomylił gwizdek sędziego oznaczającego karnego z gwizdkiem kończącym mecz. Jońca dziękował już widzom za obejrzenie transmisji a tu nagle piłkarz jednej z drużyn bierze piłkę w ręce i ustawia ją na 11 metrze. Jońca kompletnie zgłupiał bo już był w trakcie "oddawania głosu do Warszawy". Wydawało się, że czegoś takiego nie da się powtórzyć.A jednak! Specjalność Jońcy!

  • ~Konrad (29.06.2010 11:50:07)
    WOW ale wisla kupila zawodnika!!!!dzieki za info

  • ~Kaczyński (29.06.2010 11:41:32)
    Bo powtórzony karny, jest najwazniejszy!

  • ~Dariusz Szpakowski (29.06.2010 11:13:49)
    Wczoraj Szpaku podczas transmisji wyjechał z tekstem: "Jest coraz mniej niewiadomych, bo coraz więcej wiemy". Normalnie jak Grzesiu Mielcarski pojechał ;) I było jeszcze coś w stylu "Brazylia wygrała mimo, że przegrała"

  • ~Michał Listkiewicz (29.06.2010 11:07:43)
    Poziom sędziowania na tych mistrzostwach jest najwyższy od lat.

  • ~fryzjer (29.06.2010 11:03:29)
    http://i45.tinypic.com/df7nrk.jpg widzial czy nie widzial

  • ~Darek Szpakowski (29.06.2010 10:38:35)
    Kaka i Chara

  • ~Borek (29.06.2010 10:03:32)
    I to w cywlizowanym kraju, dla mnie to nie do przyjecia malo tego - powiem nawet ze to jest skandaliczne ...

  • ~manager (29.06.2010 09:53:09)
    http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104429,8075270,Lech_rusza_na_zakupy__Sprowadzi_reprezentantow_.html http://www.sport.pl/pilka/1,70994,8075949,Ekstraklasa__Wychowanek_Crveny_Zvezdy_na_testach_w.html liga bedzie ciekawsza bo idziemy na majstra

  • ~Grzegorz Napierdalski (29.06.2010 09:51:46)
    A ja jutro pójde do dziennikarzy sportowych i dam im po jabłku i będę im życzył miłego dnia.

  • ~Jacek Jońca (29.06.2010 09:46:06)
    Niebywała sytuacja! Ten karny będzie musiał być powtórzony!

  • ~Igor Sypniewski (29.06.2010 09:14:22)
    Jacek Jońca jest taki yyyyyy nieekskluzywny.

  • ~1tafer (29.06.2010 08:46:16)
    Jońca mógłby w radio czytać bajki na dobranoc. a tak w ogóle koleś nie zna albo nie rozumie sygnalizacji sędziego. i bierze taki baran ciężką kasę za fachurę,kuponek jebany

  • ~kibic (29.06.2010 08:23:22)
    Reprezentacja Polski w końcu ma sponsora!!! Wszyscy prawdziwi kibice na zakupy do Biedronki :-) http://www.tvn24.pl/-1,1662725,0,1,pzpn-ubil-interes-z-biedronka,wiadomosc.html

  • ~sito (29.06.2010 08:08:49)
    e na poczatku meczu byl jeszcze motyw z nakladka, kiedy jonca domagal sie rzutu roznego dla slowakow;] tez mu dlugo zajelzo zanim sie zorintowal;]

  • ~sito (29.06.2010 08:08:48)
    e na poczatku meczu byl jeszcze motyw z nakladka, kiedy jonca domagal sie rzutu roznego dla slowakow;] tez mu dlugo zajelzo zanim sie zorintowal;]

  • ~Włodek Lubański (29.06.2010 07:48:43)
    Jacek Jońca jest moim serdecznym przyjacielem!

  • ~zjl (29.06.2010 07:41:50)
    a właśnie jeszcze, plus dla Jońcy za jakieś ciekawostki o zawodnikach

  • ~zjl (29.06.2010 07:40:51)
    jak oglądam transmisje to mam wrażenie, że ci komentatorzy to siedzą w studio w wawie a nie w afryce na stadionie, albo nie wiem są tak beznadziejni, że zamiast komentować ze stadionu komentują z ekranu przed nimi a i to nie rozumieją co się na boisku dzieje, sędzia pokazuje nakładkę a ten wyskakuje, że powinien być rzut rożny... akcja z karnym to w ogóle mega kompromitacja, niech ktoś temu panu wyjaśni gestykulacje sędziego bo to po prostu żal, a przecież nie tylko Jońca takie kwiatki daje bo to w każdym meczu jest...

  • ~Kibic (29.06.2010 06:29:31)
    Wszystko razem do dupy. Kompletny brak profesjonalizmu, amatorszczyzna. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Kto to jest A.Dawidziuk robiacy za "eksperta". Co on dokonal przed? Gmoch, madrala Szczesny i "Was" Engel to juz osobna sprawa. Lubanski to moglby klientom w meskim/damskim zakladzie fryzjerskim umilac pobyt.

  • ~kozinho (29.06.2010 03:09:15)
    a podczas meczu to nie lepiej bylo:) Ktorys z Holendrow zablokowal pilke nakladka a ta nastepnie odbila sie od Slowaka i Jonca mowi no i bedzie rzut rozny a Mucha juz pilke ustawia do wolnego posredniego i nagle jest powtorka tej sytuacji i Jonca mowi : nie no oczywiscie ze powinien byc rozny kilkanascie sekund pozniej Jonca sie zreflektowal ze jednak jest wolny posredni po nakladce i wyjasnia sprawe :D:D:D:D:D:D:D ale mialem ubaw :)

  • ~pawelski (29.06.2010 02:38:24)
    No, fakt. Może i nie nadążał, ale jakbyście byli na takim kacu, jak on, to też byście nie "zdanżali" za akcją. Chłopina nie wyzdrowiał po wczorajszym i mu się średnio komentowało. Wielkie mi mecyje. I tak najgorszym jawi się tandem Szpak

  • ~zuo (29.06.2010 00:23:37)
    Pany co to za gość w okularach na zdj??

  • ~jacek jonca (29.06.2010 00:18:34)
    ale wiatr wieje

  • ~AS (29.06.2010 00:14:11)
    http://www.futbol.pl/artykul/88042.html buahaha, ale ten Probierz głupi :) Lech też mógł mieć Messiego, tylko Barcelona powiedziała że 100 milionów Euro trzeba zapłacić. Legia mogła Cristiano Ronaldo, ale Manchester zażyczył sobie 94 miliony. Ja mogłem mieć Astona Martina, ale zażyczyli sobie 800 tys.

  • ~RANKINK NAJGORSZYCH ZAWODOWYCH KOMENTATORÓW RP (28.06.2010 23:53:42)
    MOJA SUBIEKTYWNA LISTA NAJGORSZYCH KOMENTATORÓW W TELEWIZJI POLSKOJĘZYCZNEJ (KOLEJNOSC NAZWISK PRZYPADKOWA): JOŃCA IWAŃSKI BOŻYDAR IWANOW MARCIN FEDDEK SERGIUSZ RYCZEL GRZEGORZ KALINOWSKI I KURWA MEEEGA ASY NA KONIEC NAJGORSI KOMENTATORZY W POLSCE PAWEŁ WÓJCIK I WOJCIECH ZAWIOŁA. KURWA NIECH ONI WYPIERDALAJĄ TRZEPAC DYWANY A NIE KOMENTOWAC!!!

  • ~aleksander kwaśniewski (28.06.2010 23:36:44)
    Jacku Jońco, Macieju iwański nie idźcie tą drogą

  • ~Jorge (28.06.2010 23:35:10)
    Mucha, Mucha, Mucha - Arjen Robben cie wyruchał!

  • ~Dlaczego? (28.06.2010 23:23:21)
    Szkoda, że Jońca nie prowadzi studia mundialowego z Warszawy. Tak bym chciał zobaczyć te jego skurcze mięśni twarzy. Druga sprawa, po co do RPA pojechał ten cały "reporter" Kurzajewski? Gdzie te jego materiały o RPA, o których tyle klepał Szaranowicz?

  • ~Aimar (28.06.2010 23:19:56)
    Jonca zrobił dziś z Holendrów protoplastów Afrykanerów. Da Vinci komentatorów. Zgadzam się z wami - Jonca odejdź mi kurwa od mikrofonu.Czeka człowiek na mecz,słyszy "eeeee ze stadionu eeee wita Jacek eeee Jonca"......i większą ochotę ma na Familiadę niż na oglądanie MŚ.

  • ~Bong0 (28.06.2010 22:53:20)
    A może nowa sonda?

  • ~Jerzy Engel (28.06.2010 22:51:16)
    Szalenie ważne jest dla piłkarza który uprawia seks w pozycji "od tyłu" aby być zawsze z tyłu...

  • ~zzz (28.06.2010 22:45:43)
    i tak Kuponek był najlepszy, powtórzony kilka razy, nawet jak pokazywali tego piłkarza a na koszulce Kopunek, Jońca nic dalej Kuponek

  • ~Paweł J (28.06.2010 22:45:22)
    ja się tam w to nie wpierdalam

  • ~freezer (28.06.2010 22:43:15)
    jak dobrze ze te burdelarze z tvp maja coraz mniej pilki na swoich antenach,po mś katorga sie skonczy i nie bedziemy juz sluchac mutantow w stylu szpaka,joncy i innych wynalazkow

  • ~Patryś M. (28.06.2010 22:40:44)
    Kim wy wszyscy kurwa jesteście? arka świnia

  • ~Widget (28.06.2010 22:39:08)
    Nie ma wiekszego syfu w tym kraju niz TVP zero pojecia o sporcie jakies glupawe statystki i Listek w tej szmacie z lumpexu koniec swiata

  • ~mathew (28.06.2010 22:38:58)
    najbardziej w naszych komentatorach wkurwia mnie to, że zamiast komentować to co dzieje się na boisku, pierdolą o tzn "ciekawostkach" na temat piłkarzy, trenerów etc. nieraz tak wpierdolą się po uszy w jakąś dygresję, że gadają z 10 minut, bez żadnego zdania o tym co dzieje się na placu gry, a to odwraca uwagę telewidza od meczu.

  • ~Bobo Bobowski (28.06.2010 22:38:22)
    Jestem królem polskich kibiców!

  • ~pawelini (28.06.2010 22:26:32)
    Najlepsze haslo z tego meczu to bylo jednak : "Holendrzy to przeciez protoplasci pierwotnych afrykanerow!" :)))))))

  • ~Marek Hamzik (28.06.2010 22:21:42)
    Nic nie grałem bo nie mam miejsca w składzie Napoli.

  • ~maxi_lopez (28.06.2010 22:20:10)
    kulu: jestem troche zorientowany, to ci odpowiem - w dziennikarstwie autor tego portalu osiagnal wszystko.

  • ~Szpak tak (28.06.2010 22:13:10)
    Harald Łeb nie zareagował.

  • ~Andrzej Dawidziuk(Fryzura) i Michał Kołodziejczyk (Pedał) (28.06.2010 22:10:32)
    pierdole system w tym jestem mistrzem

  • ~Olirobhaha (28.06.2010 22:10:09)
    albo pilnuj siana na farmie w Anglii (nasz kolega to robił i to za kasę - poleca). Wasz kolega to robił a Wy zaoferowaliście mu lepszą kasę i teraz pisze na weszło denne artykuły :) Ale czasami fajnie jest poczytać zakompleksionych dziennikarzy których marzeniem było granie w piłkę:) Z tym to było ciężko bo u nas nikt nie gra w piłke tylko wszyscy kopią

  • ~Ero (28.06.2010 22:08:20)
    Slysze kiedy ta płyta-wkrótce ziom nie jedna!

  • ~Szpaku Horteks (28.06.2010 21:59:41)
    Hose Żur ajj obok slupka , wszystko wskazuje na to ze wedlug statystyk z mistrzostw swiata Czile zegna sie po pieknej walce

  • ~Bosyżur (28.06.2010 21:55:17)
    ??

  • ~lsf (28.06.2010 21:54:59)
    drodzy redaktorzy weszło. usiądźcie sobie między tymi wuwuzelami i usłyszcie gwizdek kończący mecz, skupcie się całkowicie i powiedzcie jak wam to wyszło. jak będzie ok, to wtedy przyznam wam rację ; )

  • ~AUTORKA (28.06.2010 21:41:12)
    Jońca ma przyjemny głos do komentowania, ale do powiedzenia- NIC.

  • ~Matheus Borkinho (28.06.2010 21:37:03)
    Kiedyś taki Jońca, żeby komentować musiał umieć skoczyć przez skrzynie i zrobić 20 salt.

  • ~SCZEPEK FAN (28.06.2010 21:30:51)
    TAK MYSLALEM:)

  • ~Kamilowy (28.06.2010 21:21:34)
    Pyt: "co za album ma szczepek w studiu na ladzie ?" Odp. Album z naklejkami Panini:)

  • ~:) (28.06.2010 21:17:35)
    Weszlo takie same odczucie miałem, zupełnie to samo mi się rzuciło w uszy;d facet nie nadąża za akcjami, mówi wszystko z dużym opóźnieniem...a przez pierwszą połowę był dodatkowo bardzo spięty, w drugiej szczególnie już na końcu nawet nazwiska mowił podniesionym głosem. Może się jeszcze chłopak wyrobi....

  • ~do kulu (28.06.2010 21:13:57)
    Na tej stronie stetki osób codziennie wypisuje jakieś głupoty i nikt się nie podpisuje Imieniem i Nazwiskiem (prawdziwym). Dlaczego autorzy strony mieliby robić wyjątek. Redaktor się nie podpisał nazwiskiem, ja też się nie podpisałem i co najważniejsze ty również. I na tym skończmy.

  • ~SZCZEPEK FAN (28.06.2010 21:09:24)
    co za album ma szczepek w studiu na ladzie ?

  • ~kulu (28.06.2010 21:04:05)
    Konkretne pytania (choć wiem, że nie dostane na nie odpowiedzi): 1. Kim Wy (redaktorzy weszlo.com) jesteście? 2. Dlaczego nie podpisujecie się pod artykułami? 3. Co Wy osiągnęliście w piłce nożnej? Albo chociaż dziennikarstwie?

  • ~Dariusz "halo warszawa" Szpakowski (28.06.2010 21:03:58)
    Chłan, Dani AlweSZ

  • ~Robert Biedroń (28.06.2010 20:53:50)
    http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/28062010-1930/1900882 oglądać od 24:00

  • ~Stanovcky (28.06.2010 20:47:39)
    Hahahaha, a mnie ciekawi co każdy z Adminów osiągnął, żeby być piłkarskim ekspertem ;]

  • ~stachu z lasu na pelnej kurwie (28.06.2010 20:41:23)
    KURWA DZISIAJ MYSLALEM ZE NIE WYTRZYMAM JUZ SLUCHANIA TEGO KURWA IDIOTY.KARNY WYKORZYSTANY A ON PIERDOLI ZE POWTORKA A TO KONIEC MECZU.DALEJ,ZAMIAST KURWA KOPUNEK TO DEBIL MOWI KUPONEK.I TO SLIMACZE TEMPO KOMENTOWANIA.ON NAWET BY SWOIM GLOSEM ZJEBAL MECZ ARGENTYNA-BRAZYLIA.KURWA CO ZA DAULN.WYJEBAC GO WPIZDU.JONCE KUROWSKIEGO NIEDOJEBANEGO DZIECIAKA I KURWA DAWIDZIUKA KTORY CHYBA ICH OBU Z KOMOROSKIM SPLODZILI.NIEDOJEBY STRASZNE.JEBAC KURWE JONCE I KOMOROSKIGO

  • ~Jonca (28.06.2010 20:23:58)
    Kto mi wytlumaczy dlaczego Szpaku ciagle mowi na chilijskiego pilkarza bosy żul?????

  • ~Szary-novitz (28.06.2010 20:21:16)
    powiem Wam cos mili odbiorcy w tajemnicy: dżej-dżej jak pieszczotliwie krzykamy na Jacka Jońce hahahaha ma efejr z Patyrą, czesto sie mimloszą i potem w ostatniej chwili dżej-dżej zmyka do szatni niesiony klapsem jak my go pieszczotliwie okreslamy "Pitery" hahaha

  • ~omg (28.06.2010 20:12:59)
    na meczu bodajze korei polnocnej wszedl koreaniec z lawki a jonca pzrez dobre 2-3 minuty wyliczal chinskie i koreanskie drugoligowe kluby w ktorych koles gral no daj pan spokoj...;/ co to kogo obchodzi

  • ~Dariusz Szpakowski (28.06.2010 20:12:54)
    Trzeci mecz Haralda Webba

  • ~~tomas (28.06.2010 20:12:51)
    Szkoda, że nie zorientował się trochę później o zakończeniu spotkania. Śmiesznie wyglądałaby ta transmisja. Siedzi Jońca sam już na stadionie, piłkarze pojechali, kibice się rozeszli, a on: - Ciągle czekamy na powtórkę jedenastki! Stewardzi go wypraszają, cieć gasi światło, Szaranowicz do słuchawki mówi "Jacek, kończ!". Ale on nie, on czeka na karnego. Kocham Was!

  • ~Dariusz Szpakowski (28.06.2010 20:08:37)
    zobaczymy dziś żogo bonito!

  • ~Wachowicz (28.06.2010 20:08:00)
    Nie było żadnych rozmów!

  • ~Pershing (28.06.2010 20:06:57)
    Napiszcie może jakiś artykuł na temat ekspertów w studiu. Przed meczem Brazylia - Chile , w studiu siedzi Jacek Gmoch (71 lat) i Stefan Szczepłek (61 lat). Dodajmy do tego "szanownego grona fachowców" jeszcze Jerzego Engela i Andrzeja Dawidziuka i mamy bardzo ciekawy program

  • ~kolo26 (28.06.2010 20:03:29)
    janek mucha to klasowej sławy bramkarz B)

  • ~Komandos (28.06.2010 20:02:09)
    Generalnie tvp ma jakiś dil z bramkarzami, Dudek, Kuszczak, Szczęsny I, Szczęsny II, Dawidziuk, no i ten czarno skóry też wygląda na bramkarza w jakimś lokalu.

  • ~Pershing (28.06.2010 20:00:55)
    Musiał Wam chyba coś zrobić ten Jońca , bo tak naprawde czekaliście tylko na jego najmniejszy błąd , żeby go pojechać. Fakt , pomylił się - zdarza się. Ale to co Wy robicie to jak wyciąganie ciężkiej armaty , żeby ustrzelić komara. Krytykujecie Jońce , który może nie jest najlepszym komentatorem , ale jest i tak o niebo lepszy niż Iwański z Kołodziejczykiem. Bardziej radziłby się zastanowić skąd się wziął ten Kołodziejczyk , który po sposobie mówienia i wyglądzie , przypomina geja (bo nim jest)

  • ~Darek Dzwigala (28.06.2010 19:59:41)
    Kurwiozalna sytuacja z Jońcą !

  • ~bartek grzelak (28.06.2010 19:58:03)
    jonca ma przejebane na legii

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 19:56:14)
    nie moja wina, że na sopcaście mam opóźnienie, przepraszam.

  • ~Rychu Peja (28.06.2010 19:50:41)
    wiecie co z nim zrobić ?! tak końcą frajerzy !

  • ~Firma (28.06.2010 19:50:03)
    z przepisów drogowych robimy se jaja !

  • ~Patryk Małecki (28.06.2010 19:45:44)
    o ty pedale, kim ty kurwa jestes, no kim? Ja jestem prawdziwy patryk małecki!

  • ~PatrykMałecki (28.06.2010 19:42:55)
    No kim ty jestes Jońca pedale, no kim...?

  • ~HwH (28.06.2010 19:40:31)
    Weszło, wy tez skończcie, bo to już jest nudne. Jezu pomylił się straszne.

  • ~DO WESZŁO!!! (28.06.2010 19:39:48)
    JAK WAM SIĘ WCZORAJ PODOBAŁ MICHAŁ L.

  • ~cayman (28.06.2010 19:39:44)
    I siedzi Jońca, zastanawia się gdzie ten powtórzony karny, czy coś przeoczył... i nagle zrozumiał o co chodziło TVP z tekstem 'niczego nie zobaczycie'!

  • ~Marcin Brosz (28.06.2010 19:38:54)
    A ja wciąż wierzę że Odra się utrzyma!

  • ~kulah (28.06.2010 19:38:40)
    weszlo, widzieliscie w czym wystapil Listkiewicz do wywiadu dla wiadomosci TVP1? :D

  • ~cayman (28.06.2010 19:36:55)
    A razem z nim siedzą piłkarze Podbeskidzia i czekają na baraże z Cracovią!

  • ~Kamil (28.06.2010 19:36:09)
    Kuponek znowu mi nie wszedł :(

  • ~greg (28.06.2010 19:32:40)
    skład do studia na finał MŚ: Dawidziuk-trener bramkarzy, Dudek-bramkarz i Szczęsny-były bramkarz. przed meczem będzie debata o taktyce drużyn.

  • ~Jacenty Jońca (28.06.2010 19:30:55)
    Jan Mucha to klasowej sławy bramkarz :)

  • ~Lubański (28.06.2010 19:24:43)
    Morten, nie przejmuj się!

  • ~Włodek Lubanski (28.06.2010 19:23:22)
    Portugalczycy i Brazylijczycy mowia w tym samym jezyku przez co moga sie łatwiej dogadac.

  • ~Jacek Jońca - prawdziwy (28.06.2010 19:22:57)
    Fackt! Rezygnuję! Idę pracować we "Wyszło i nie wróciło"... Oni też tak pieprzą ...

  • ~piotrus (28.06.2010 19:22:22)
    on komentuje z Polski!!!oszczędzaja łachmany!!!

  • ~Lspace (28.06.2010 19:22:08)
    czy mi sie zdaje czy dzis raz jonca powiedzial na robbena robin?

  • ~Patryk Małecki (28.06.2010 19:19:36)
    Jońca kim ty jestes pedaje jebany, no kim?

  • ~Zenona Bombalina (28.06.2010 19:13:38)
    Jacus domagal sie roznego dla Slowakow ,wytykajac blad sedziemu chwalac sie ze dostrzegl ze to holender wybil pilke.tylko bezczelni holendrzy zdayli juz wznowic gre od wolnego podyktowanego za nakladke,ale Jacus dzielnie domagal sie kornera !

  • ~gmoch (28.06.2010 19:11:09)
    he he miałem tego chłopaka w panathinaikosie

  • ~Janek Urban (28.06.2010 19:09:09)
    Co on pierdoli?

  • ~Mewtwo (28.06.2010 19:08:49)
    Do weszlo: napiszcie newsa jak juz bedzie mial strzelac tego karnego bo nie bede siedzial do nocy przed TV i czekal...

  • ~macius (28.06.2010 19:08:13)
    wypada tylko przeprosić telewidzów przy odbiornikach

  • ~lubański (28.06.2010 19:06:26)
    spójrz darku sędzia nakazał powtórzenie karnego.spójrzmy jeszcze raz na tę sytuację

  • ~Darek Szpaku Szpakowski (28.06.2010 19:04:35)
    Jak wyliczył Tygodnik Kibica firma która wykonała piłki na mundial - nie podam jej nazwy aby nie być posądzonym o kryptoreklamę..

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 19:01:22)
    A teraz na boisko eee jan klaas huntelaar. o teraz ee ładnie strzlał jan klasa ee huntelaaer. ........... aa ee niee to przepraszam bardzo eee ibrahim afelayy eee. A my nadal czekamy na eeee karnego, ej zostaw mnie spocony murzynie, ttauj powtorka eee tego ee no, wyczytałem w castrolu, ze robert vitek zawsze strzela te noo ee karne. a do karnego podchodzi jan klas eee huntelaar.

  • ~qen (28.06.2010 19:00:43)
    jońca jest dobry....lubie jego komentarz ale dzis dał niezle....na moje oko to on komentuje ze studia, bo jakby byl na stadionie to by widzial cała sytuacje, a tak mowił to co widział na ekranie...i ktos kto nie zwrocił uwagi na sedziego zaraz po karnym to mogł sadzic ze od nowa kaze wykonac karnego

  • ~andymen (28.06.2010 18:59:31)
    Chciałbym dowiedzieć się, czy już powtórzyli tego karnego, bo teraz już nie ma relacji z meczu, a oni tam pewnie stoją i przygotowują się.

  • ~kibic (28.06.2010 18:52:47)
    kurwa gdzie ta powtorka? czekam juz 2 godziny

  • ~Leszek (28.06.2010 18:49:50)
    Oglądam fotkę ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć aby legionistów kiedyś ubierał Reebok. A jednak tak musiało być.

  • ~JJ (28.06.2010 18:49:48)
    To jest właśnie ten Jan Mucha! Bramkarz trzeba powiedzieć... no śśś...śśśsss.... sławy klasowej. Jak można tak pierdolić?

  • ~Maciej Iwański (28.06.2010 18:48:46)
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

  • ~sada (28.06.2010 18:41:55)
    Wkurza mnie to ciągłe przytaczanie statystyk co było 43 lata temu a co 22 lata temu- gówno mnie to obchodzi, a nawet jeśli to w studio a nie kurwa jak robben pokonuje Muche. Ile razy mamy słuchać idiotycznych tekstów typu "jescze nigdy nie zdarzyło sie w historii MŚ żeby drużyna która pierwsza strzeliała gola w 1/8 finału grając popołudniu przegrała, systemem 4-3-2-1 będac faworytem przegrała 1:5. Hmmm, ciekawe, może dzisiaj Słowacy zaapiszą nową kartę w histori"

  • ~precz z komuną (28.06.2010 18:40:41)
    Dawidziuk zmienił fryzure!!!

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 18:40:30)
    Janek Mucha to przecież klasowej światy bramkarz.

  • ~Kamil Kuponek (28.06.2010 18:34:09)
    Jońca mówił o wietrze na stadionie więc chyba komentuje z RPA.

  • ~Arek (28.06.2010 18:32:07)
    czy Jońca nie komentuje przypadkiem z Warszawy?? tak to wygląda bo widzi dopiero po powtórkach co się dzieje..."komentuje" obraz wideo nie live!!

  • ~sowa (28.06.2010 18:31:48)
    A wogóle,to jesteśmy świadkami nowej świeckiej tradycji:dobry bramkarz to bramkarz klasowej sławy.

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 18:30:36)
    Kamil Kuponek

  • ~Mp (28.06.2010 18:30:31)
    Dawidziuk jest ulubieńcem Patyry. Układy, układziki.

  • ~Krizanac (28.06.2010 18:28:25)
    sam nie sadzilem, ze ten karny zostanie powtorzony

  • ~sowa (28.06.2010 18:25:33)
    Sytuacja z nakładką i rożnym też była niezła.Ogólnie mogłoby się wydawać,że facet był nieco najebany.

  • ~amen (28.06.2010 18:23:16)
    aleście dojebali! teraz Jońca złoży rezygnację i 2 razy więcej meczów będzie komentował Iwański!

  • ~I (28.06.2010 18:22:25)
    Fakt, sam Iwanski jakos ujdzie Apel do komentatorow-wiecej o przebiegu meczu, mniej o bzdurach slabo z nim zwiazanych i gadania o tym co bylo 40 lat temu. Moze wiecej o tym kto jest rpzy pilce, cos o taktyce etc

  • ~wlodek lubanski (28.06.2010 18:19:47)
    pozdrawiam mojego kolege mortena olsena! morten, nie przejmuj sie!

  • ~Pan Pikuś (28.06.2010 18:17:10)
    Truskawki bardzo podrożały.Podobno dlatego,że się kończą.

  • ~Vladimír Weiss Junior (28.06.2010 18:13:33)
    A ja jestem Vladimir Weiss Dżunior i pozdrawiam pana Jacka

  • ~pizdziec (28.06.2010 18:13:16)
    Samego Iwańskiego da się ciężko przetrawić ale kurwa taki combos jak Iwański Kołodziejczyk to apogeum

  • ~Virus (28.06.2010 18:13:14)
    Tak z grubsza to Dawidziuk chyba osiągnął więcej niż wy tam wszyscy razem wzięci. W takim razie co osiągnęliście żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami na jego temat?

  • ~Zimoch (28.06.2010 18:12:50)
    Panie Jońca kończ Pan!!

  • ~zdzisiek z bagien (28.06.2010 18:08:54)
    Spostrzeżenia Dawidziuka są bezcenne. W przerwie powiedział, że Holandia gra przeciwko... Słowenii :)))

  • ~rzeznik (28.06.2010 18:03:37)
    brawo jacek,brawo kurwa!!!!

  • ~Jońca (28.06.2010 18:01:46)
    młodszy z braci Kuponków

  • ~pawel l (28.06.2010 18:00:25)
    to wy z weszło płacicie abonament--hahahahahahahahah :) :)---bbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  • ~Burdelarz Mozambiku (28.06.2010 17:59:46)
    Przynajmniej dodatkowe emocje potrafi wprowadzić :)

  • ~jako (28.06.2010 17:59:32)
    ogolnie podziwiam ludzi,ktorzy ogladaja(sluchaja) exxxxpertow w studio.w trakcie meczu skupiam sie na grze a w przerwie i po - po prostu zmieniam kanal :)

  • ~dvvf (28.06.2010 17:59:29)
    Jak ten koleś mnie dzis wkurwiał ...

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 17:58:34)
    Yyyyyyy Afrykanerzy to częściowo yyyy protoplaści Holendrów

  • ~B.G (28.06.2010 17:56:26)
    Do 30 czerwca mam przejebane na Legii

  • ~Wislak (28.06.2010 17:55:28)
    weszlo tylko umie narzekac i nic wiecej

  • ~Mucha (28.06.2010 17:54:49)
    A Mucha myślał, że Kuyt to Moskała czy jakiś Zakrzewski?

  • ~Mateusz Borek (28.06.2010 17:54:12)
    Ja powiem więcej Roman. Kiedyś, żeby być takim Jońcą trzeba było umieć ...itd., itp.

  • ~I (28.06.2010 17:53:56)
    Co do Dawidziuka to gdyby podchodzic do tego w wasz sposob, to nalezaloby zlikwidowac studio :) Ewentualnie zostawic tylko Macka Kurzajewskiego

  • ~Roman Kołtoń (28.06.2010 17:53:17)
    Ten Jońca to jakiś kabaret.

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 17:52:38)
    Ten karny będzie powtórzony ! Coś niesamowitego !

  • ~janas paweł (28.06.2010 17:52:34)
    nie będe sie w to wpierdalał

  • ~Jacek Jońca (28.06.2010 17:52:12)
    Wciąż czekamy na powtórkę karnego!

  • ~Kuponek (28.06.2010 17:51:49)
    Szkoda, że Kuponek nie strzelał karnego. Niebywała sytuacja!

  • ~Andrzej Dawidziuk (28.06.2010 17:51:32)
    Mam fajną fryzurę i pierdolę reszte.

  • ~antyweszlo (28.06.2010 17:51:23)
    O zazdrosny dziennikarzyna się skarży. Podpisz się pod tym