Andrzej Niedzielan "Jak pewnie wielu z was wie, przebywam w szpitalu i czekam na ostateczną decyzję, czy będzie niezbędna operacja, czy nie...." więcej
Wojciech Kowalczyk "Przed meczem Legii z Odrą prezesi wręczyli Jackowi Zielińskiemu nagrodę dla najlepszego piłkarza dekady. O ile wiem,..." więcej
Czesław Michniewicz "Wszyscy cieszymy się, że reprezentacja Polski zagra w najbliższym czasie z wieloma silnymi rywalami. To oczywiście pozytywna..." więcej

Prezes się śmiał, sala też. Tylko, że z niego.

15 grudnia 2009 - 21:29

Podczas rozdania Oscarów Canal+ prezes Grzegorz Lato zadziwił wszystkich dystansem do siebie. Siedzący w pierwszym rzędzie, ze swoim filmowym uśmiechem, rubasznie rechotał za każdym razem, gdy na wielkim ekranie pojawiał się film, taki stały element gali, w którym podkładano głosy pod wypowiedzi jego czy naszego sympatycznego tłuścioszka Zdzisia Kręciny. Z tym dystansem to oczywiście ironia. Zastanawiające jest: czy prezes PZPN nie widział, jak się z niego wszyscy jawnie nabijają? Jak sala trzęsie się ze śmiechu nie dlatego, że jest taki zabawny, bo ziewa rozdziawiając gębę jak Mick Jagger i nie zasłania jej dłonią, lecz dlatego, że się ośmiesza?

Gdyby ktoś z cywilizowanego świata zobaczył te całkiem zgrabne parodie, nie uwierzyłby, że w roli głównej występuje prezes związku poważnej dyscypliny, w poważnym, liczącym 40 milionów ludzi kraju. Powiedziałby raczej: to prezes spółdzielni mleczarskiej. Szef Miejskich Zakładów Oczyszczania. Wójt. No, może prezes związku pingpongistów. Niestety, to nasz prezes. Szkoda wspominać nawet, jak wyglądał siedzący obok niego Adam "na razie chujowo" Olkowicz - twarz jego była ogorzała, jakby co najmniej całą drogę do Kijowa, w celu obejrzenia logo mistrzostw, nie w fotelu lotniczym spędził, a na skrzydle, co od razu nadało mu koloru purpury.

Pewna dama, patrząc na pana Adama, dowiedziała się, że to on stoi za organizacją EURO 2012. Że pomógł znaczy. Od razu się wzdrygnęła biedaczka: To przecież EURO nie będzie! "Będzie, jego już odsunęli od rzeczy ważnych" - wyjaśnił jej pewien gość bardzo dyplomatycznie, co damę natychmiast wyraźnie uspokoiło. I nie dziwota, że skoro go odsunięto od najważniejszych zadań, to ma więcej czasu na rzeczy przyjemne!

No, ale może to czepianie się, w końcu co jak co, ale ten wieczór był szczególny, mamy nowe logo - dwa kwiatki, takie a'la krokus, co tak jakoś oczywiście się kojarzy. Teraz pora na hasło, taki motyw przewodni turnieju, motto, coś co się dobrze skojarzy, a najlepiej połączy w sympatyczny sposób oba kraje, jednocześnie dając całej Europie, całej Unii, czytelny obraz wielkich gospodarzy turnieju. I mamy kilka takich pomysłów!

Co powiecie na to: "Nie pij wódki, nie pij wina, kup se rower Ukraina!". Nam się podoba, bo pada słowo "Ukraina". No, ale gdzie Polska? I to "nie pij". Że co?! A może takie: "Chcesz mieć zęby bursztynowe, pij jabole owocowe!". Ten motyw zębów, ze względu na nową "półkę" prezesa Laty, całkiem, całkiem, ale ogólnie jesteśmy na nie.

Może coś z ekonomii? "Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije". Tylko nie wiadomo, czy w 2012 roku z ekonomią będzie źle. Raczej ma być dobrze, zwłaszcza w Polsce, bo mistrzostwa są przecież. Musi być coś bez wódki, to za ciężki trunek na upały. Piwo, piwko, piweczko jest idealne - dla prezesa to dobry trunek, taki co nie poniewiera na dzień dobry. O może to, pasuje i do wykresów ekonomicznych, i do wykresów spadku i wzrostu popularności prezesa: "Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa". A jeśli żadne z powyższych, i tak możemy spać spokojnie, nasz mądry prezes na pewno coś wymyśli.



Tagi: , , ,


KOMENTARZE:

  • Zawisza z Sienna (24.01.2010 16:39:45)
    Lato,jest WIELKI...

  • D.S (15.01.2010 13:16:58)
    można gdzieś obejrzeć te parodie?

  • kibic (10.01.2010 12:24:29)
    ma nas w dupie i robi co chce ale ktos mu w koncu kilka kos wsadzi i bedzie po Grzesiu

  • mc (08.01.2010 10:30:24)
    Nie pisła tego Zarzeczny, nie pisał tego Stanowski. Cienizna po prostu.

  • pati malecki (05.01.2010 18:21:16)
    wszyscy ci malowani prezesi i dzialacze to jedna wielka kupa hujow i smieci

  • Antoni Piechniczek (01.01.2010 22:39:33)
    Trochę więcej szacunku. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ci ludzie osiągnęli i zrobili dla Polski a teraz ich bezkarnie poniżacie. Podtrzymuje swą myśl, że media są tym złem, to przez media się nie zakwalifikowaliśmy na Łorld Kap 2012.

  • katapult (30.12.2009 16:48:49)
    odpierdolić się od tenisa stołowego!! osły ten sport jest dla inteligentnych!!

  • a (27.12.2009 21:57:31)
    Lato ty szmato...

  • do człowiek włodek (22.12.2009 20:06:01)
    masz jeszcze jedną ikonkę kontakt. Jest na banerze "weszło" na górze. tam działa. zresztą masz kopię: Jeśli chcesz się skontaktować z serwisem Weszło! napisz do nas maila: W sprawach różnych – kontakt@weszlo.pl

  • okular (20.12.2009 21:51:54)
    Lato jesteś NIKIM

  • człowiek-włodek (20.12.2009 13:20:14)
    Weszło! Czemu "kontakt" na dole strony nie działa? Chcę do Was napisać, sprzedać Wam dobrego newsa. A tu chuj...

  • eryczek (19.12.2009 21:04:33)
    jakieś linki do filmików?

  • hasło na Euro (18.12.2009 16:14:52)
    Najebani RAZ, najebani DWA, najebani przez DWA CZTERY h

  • zed (17.12.2009 21:22:10)
    Platini tez chyba miał niezły ubaw z naszego prezesika. Taknas reprezentuje ten pan. Jabm wolał Lato jednak w gablocie. Tak to on strzelił najwiecej bramek w 74, prosze dalej...

  • jakie EURO 2012??!! (16.12.2009 19:03:14)
    przeciez Lato mowi ze organizujemy World Cup!!!

  • George Best (16.12.2009 14:07:38)
    Ej, dlaczego mój żart jest coraz niżej?!!

  • Stefan Majewski (16.12.2009 01:24:15)
    Ja te wszystkie hasła znam bardzo dobrze

  • browario (15.12.2009 23:23:07)
    jeszczy tylko nowy "naszwywiad" i weszło! jak nowe.

  • bartuś (15.12.2009 22:34:52)
    drugi

dodaj komentarz:

autor:
treść:


Sprawdź kto obstawia najlepiej!
Zobacz cały ranking w lidze gwiazd

Wojciech Kowalczyk
1weszło!Salamanca - Sev. At.
1weszło!Villarreal - Numancia
2weszło!Huelva - Atletico
1weszło!Udinese - Bologna
2weszło!Nice - Lyon

Mariusz Piekarski
1pudłoFlamengo - Portug.
1weszło!Atletico PR - Sport
1weszło!Lille - Nantes
1weszło!Wisła - Ruch
1weszło!Legia - Lechia

Andrzej Niedzielan
1pudłoUtrecht - Sparta
1pudłoPSV - NAC
Xweszło!Vitesse - NEC
1weszło!AZ - De Graafschap
1weszło!Heerenveen - Roda

Grzegorz Szamotulski
2Motherwell - Celtic
1Hearts - St. Mirren
1XAberdeen - Dundee
2Inverness - Hibernian
1pudłoMotherwell - Falkirk

Czy ufasz inicjatywie koniecpzpn?
 Tak
 Nie
 » głosuj

  • PartyPoker
  •  
  •  
  •