Image and video hosting by TinyPic

Masakra pirotechniczna w Chęcinach - absolutny hit Internetu!

3 listopada 2013 - 16:02


Widzieliśmy już sporo. Widzieliśmy gołe kobiety spacerujące po centrach miast, widzieliśmy azjatyckie reklamy bananów, widzieliśmy policjantów całkiem poważnie dopytujących, czy kawałek gipsu nie jest czasem tabletką LSD. Ale czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Kibice Piasta Chęciny odpalili na trybunach JEDNĄ świeczkę NA TORT. JEDNĄ. ŚWIECZKĘ. TORTOWĄ. Po czym musieli się zmierzyć ze stanowczą i zdecydowaną interwencją sił policyjnych. Zobaczcie, bo to murowany hit Internetu, niedługo zaleje nas fala memów i przeróbek. Póki co oficjalny debiut na łamach weszło: chęcińska masakra pirotechniczna.


Mocne. Czy ktokolwiek będzie zdziwiony, jeśli dodamy, że to teren obsługiwany przez kielecką policję, która na naszych łamach gościła już kilkanaście razy? Porządek musi być.

Swoją drogą - Piast, po meczu o którym pisaliśmy w tym miejscu miał już problemy z policją i mediami. Poniżej dwie produkcje tamtejszych kibiców, które określilibyśmy jako przygody kibiców Korony Kielce z ostatnich kilku sezonów w pigułce i miniaturowej wersji. Zapraszamy do oglądania, dzieje się sporo...Tagi: , ,

Komentarze