Image and video hosting by TinyPic

W tej bananowej republice policja stoi ponad prawem, zamiast stać na straży

7 kwietnia 2013 - 02:44


W jakim my w ogóle kraju żyjemy? W jakiejś bananowej republice, w której coraz bardziej zaostrza się podział na tych, którzy prawo ustanawiają i na tłuszczę, która ma to prawo stosować. Na uprzywilejowanych i przygniatanych. Na elitę i na bydło. Na watahę i na tych, którzy chcą ją dorżnąć. Policjant nie jest tutaj opłacanym przez obywateli pracownikiem, mającym obowiązek im służyć poprzez stanie na straży porządku, lecz oprawcą stojącym ponad prawem.

Tak - zamiast stania na straży prawa, mamy stanie ponad prawem. Prawie to samo.

To tu, w tym pięknym kraju, ale śmiesznym państwie, policjant sam sobie ustala zasady, przepisy, normy i regulacje. Jak powie, tak ma być. Konstytucja to tylko książka napisana dawno temu przez smutnych ludzi, kto chce, niech czyta, ale na sam koniec paragrafy na poczekaniu tworzy pan Heniek, szeregowy spod białostockiej wsi. Można się na niego poskarżyć, do kolegi Heńka, a na kolegę Heńka - do ich kolejnego kumpla od kieliszka. Ale lepiej nie skarżyć, bo utrudnią życie, jak tylko potrafią. A utrudniać życie polska policja akurat potrafi.

Do Białegostoku udali się kibice Pogoni Szczecin. Mieli takie prawo - jechali jako grupa niezorganizowana, tak jak może pojechać każdy z miasta A do miasta B. Gdyby sytuacja była normalna, usiedliby sobie na trybunie dla gości, jednak wokół stadionu trwa wirtualny remont, który niby coś uniemożliwia. Skoro odpowiedniego sektora nie ma, fani Pogoni - w porozumieniu z fanami Jagiellonii - postanowili wyrobić sobie karty kibica białostockiego klubu i po prostu wejść na otwarte trybuny. I tu do gry wkroczyła policja: NIE WOLNO! Nie wytłumaczyła, dlaczego nie wolno, po prostu nie wolno i już. Nie wolno dokładnie na takiej zasadzie, na jakiej jakiś kołek w mundurze czasami podejdzie i powie: tu nie wolno stać.

Przejechali się więc na wycieczkę ludzie ze Szczecina, a na miejscu im powiedziano: mieszkańcom Szczecina wstęp wzbroniony, won. Trudno znaleźć przepis, który pozwalałby policji dzielić ludzi ze względu na miejsce zameldowania i odmawiać im prawa do udziału w imprezie masowej. Ale po co przepis? Przepisy oni ustanawiają na klubowym parkingu. Gdyby ustalili przepis, że cała grupa ma wrócić na dworzec piechotą - i to nadrabiając 20 kilometrów - to by przecież do tego doprowadzili. W tym państwie władza na każdym szczeblu robi co chce, a ty - łachmyto - masz płacić podatki i umrzeć przed osiągnięciem wieku emerytalnego.

Kibice Pogoni meczu nie obejrzeli. Zostali wykluczeni ze względu na miejsce zameldowania. Ciekawe, czy szczecinianin może wejść do białostockiego kina, czy też nie? Czy może wysikać się w białostockim kiblu, czy dostanie zakaz od policjanta? Oto Polska: kraj, w którym urzędnikom państwowym - jakiekolwiek szczebla i z jakiejkolwiek "branży" - możesz tylko naskoczyć. Na koniec i tak wypłacą sobie premię. Z twoich pieniędzy.








Wygrana lub zwrot gotówki - 222zł CASHBACK w Expekt




Tagi: , , ,

Komentarze

  • ~dxl (08.04.2013 15:28:08)
    UWAGA KIBLE I KOKSY!!! tegoroczny "SUNRISE" nie jest edycją dla debili!!! więc idzcie sobie na mecz pokopać głowy.

  • ~dxl (08.04.2013 15:28:08)
    UWAGA KIBLE I KOKSY!!! tegoroczny "SUNRISE" nie jest edycją dla debili!!! więc idzcie sobie na mecz pokopać głowy.

  • ~dxl (08.04.2013 15:28:07)
    UWAGA KIBLE I KOKSY!!! tegoroczny "SUNRISE" nie jest edycją dla debili!!! więc idzcie sobie na mecz pokopać głowy.

  • ~dxl (08.04.2013 15:17:50)
    Ja tylko chciałem prosić kiboli umieszczających komentarze na tej stronce o wymienienie chociaż jednego nazwiska zawodnika drużyny której to niby kibicuje,kibole hehe ale jaja,nie?pozdrawiam kibiców!!!

  • ~poinformowany (08.04.2013 14:44:36)
    Drogi autorze co do tekstu masz rację, ale w sprawie skargi na działanie policji nie udaję się na policję tylko do najbliższej prokuratury w celu złożenia skargi

  • ~poinformowany (08.04.2013 14:44:35)
    Drogi autorze co do tekstu masz rację, ale w sprawie skargi na działanie policji nie udaję się na policję tylko do najbliższej prokuratury w celu złożenia skargi

  • ~KaOMajster (08.04.2013 12:20:05)
    No w sumie fakt dla policji nie ma żadnego prawa tak na prawde i jak ktos zna policjanta jakiegos mieszkajac w malym miescie to moze ,,zabic'' a go nie rusza. Akcja sprzed kilku tygodni: Moj brat poklocil sie z jednym kolesiem, ktory nastepnego dnia przyszedl po niego z 5 kolegami.. Moj bracki oczywiscie zszedl na dol no i nie ukrywajac dostal.. ktos z sasiadow musial zadzwonic na policje bo przyjechali...a najlepsze bedzie teraz... podjechali i wysiadlo 2 policjantow przywitali sie z tymi co skopali mojego brata jak koledzy jednego z nich zabrano bo on chyba sie z nimi nie znal... oczywiscie ten koles recydywa z zawiasami, ktorego wypuscili normalnie, a jak moj brat 2 dni pozniej poszedl do tego co sie z nim poklocil i on jemu wpierdolil to mojego powineli go oczywiscie(zbieg okolicznosci Ci sami co byli pod moja klatka 2 dni wczesniej) to moj brat oczywiscie no sprawie ktora odbyla sie ostatnio dostal zawiasy... I pytam sie ja gdzie tu kurwa sens?

  • ~piotrek1978 (08.04.2013 12:06:31)
    DZIADOSTWO TA POLICJA

  • ~Jarek (08.04.2013 11:58:17)
    @Antytusk: już niedługo wygramy wybory, MA Cie rowicz bedzie na każdym meczu każdej ligi. Adam z niemieckim nazwiskiem bedzie sprawdzał każdego kibica na każdym stadionie. Miejscowi czarni w sukienkach nie bedą musieli już sie ukrywać ze swoimi preferencjami seksualnymi. A wszystkim kierować ja bede z Wawelu.

  • ~nix (08.04.2013 11:46:37)
    gdybyście się nie napier***li bez namysłu za inny kolor szalika, nikt by problemu nie robił. Sami jesteście sobie winni, bo trzeba społecześńtwo chronić przed wami wszelkimi możliwymi sposobami. W Niemczech np. kibic przeciwnego klubu może sobie w swoich barwach usiąść na trybunie gospodarzy i nikt mu za to nic nie zrobi. W kraju o takiej kulturze można kibolom popuścić smycz, ale w naszym polskim zoo niestety nie.

  • ~reks (08.04.2013 11:44:20)
    Policjanci nie straszcie nikogo bo te czasy minely i tylko to potraficie robic.Napiszcie gdzie was mozna spotkac? bo np.w Szczecinie po 20.00 mozna wyjsc z domu tylko w centrum,tam mozna was spotkac czasami ale nie na peryfer.miasta.Tam gdzie ciemno was nie widac jestescie tam ,gdzie jasno.Czasy wypisywania mandatow sprzed ponad 20 lat nie zmienily sie.Moja mama dostala mandat za przekroczenie granicy predkosci,ktorej nie przekroczyla,a kiedy zazadala pokazania na urzeniu,ze zekomo przekroczyla predkosc niebieska czapeczka podniosla mandat do maksymalnej kwoty i zaczela straszyc sadem.Od niebieskiej czpeczki walilo gorzala.Wypisal mandat,mama zaplacila.

  • ~Anty Tusk (08.04.2013 10:53:51)
    Takie rzeczy tylko w Tuskolandii !!! .ebać PO !!!

  • ~997 (08.04.2013 09:27:36)
    JEBAĆ PSY !!!!!!!!! JEBANE KURWY !!!!!!!!! WSZĘDZIE WSADZĄ SWÓJ NOS !!!!!!!! Zawsze i wszędzie POLICJA jebana BĘDZIE !

  • ~Roman (08.04.2013 09:14:02)
    Podejscie policji bylo jak najbardziej wlasciwe. Gdyby na otwartych trybunach doszlo do bojki tychze kibicow (a doszlo by bo dochodzilo w przeszlosci) i nie daj Boze ktos by zginal to dopiero wtedy rpzpoczelaby sie nagonka na policje!!

  • ~Jarek (08.04.2013 09:00:10)
    Ja chce byc prezydentem. Ja chce być prezydentem

  • rocco invades poland (08.04.2013 02:59:36)
    brawo ~Fanatyczny kibic za osmieszanie kibolskich pajacow.

  • ~Dwd (08.04.2013 01:53:12)
    Weź spierdalaj lewarku nie broń swoich kolegów.

  • b (08.04.2013 00:17:14)
    @Dwd, po pierwsze, ciućmo, lewara to sobie szukaj wśród mamusi i tatusia, a po drugie, ubecki konfidencie, nie donoś na bliźniego swego, bo cię dobrzy ludzie przecwelą jak Gikiewicza.

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 23:51:13)
    (jest niczym nozyce po uderzeniu piescia w stol)

  • b (07.04.2013 23:40:53)
    @Fanatyczny kibic: perły przed wieprze, po co?

  • ~G23 (07.04.2013 23:37:23)
    Zrobilibyście kiedyś prowokacje dziennikarską i wpadli po tajniaku pod stadion. Myślę że w ciągu 5 minut mielibyście materiał na kolejne artykuły. Niedługo Legia do nas przyjeżdża. Pewnie będą podobne akcje.

  • ~Jarek prezydentem (07.04.2013 22:09:34)
    A no i Elana Torun musi wejsc do ekstraklasy, logo zmienimy na Spadajaca Nietrzezwa Kaczke, Janusz W. bedzie trenerem, wogole jak zostane prezydentem to kazdemu w nazwisku zostanwie tylko jedna litere i kropke bo kazdy bedzie podejrzany

  • ~ZAZ (07.04.2013 22:04:20)
    Tuskolandia...

  • ~Jarek na prezydenta (07.04.2013 22:00:41)
    Jak by jarek byl prezydentem bo by zimna reka brata wszystkich wpuscil. Zamiast komisariatu byl by kosciol, na kazdym skrzyzowaniu stal by czarny, a o tym czy ktos wejdzie na stadion czy nie decydowaly by skladki na tace. Niewazne czy jestes z Lublina czy Choroszczy, byle bys mial rekomendacje proboszczy

  • ~Anastazja Wołoczkowa (07.04.2013 21:34:06)
    Stanowski ciebie zrobiono kutasem zwystruganym z banana.

  • ~Mivhał (07.04.2013 20:19:03)
    Jak coś to jest to łamanie Konstytucji RP .

  • ~rdk (07.04.2013 19:50:34)
    Już nie najeżdżajcie tak na ta Polskę bo np. w Anglii policja jest jeszcze bardziej upierdliwa dla kibiców.

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 19:13:17)
    (uważa, że trzeba być fanem Tuska, żeby nie popierać kradzieży na stacjach benzynowych i zarzynania się maczetami)

  • ~do fanatyczny kibic (07.04.2013 19:00:11)
    sram chujem.

  • ~do fanatyczny kibic (07.04.2013 18:46:43)
    synku wymysl sobie cos wlasnego, pierdolony zlodzieju nickow, bo chuj mnie wlasnie strzelil ze pod moim nickiem ty kurwiu spedalony sprzedajesz jakies smutki wlasne. po co innego pisalem pod tym nickiem ale widze ze jestes fanem ryzego pedala i tez lubisz krasc zamiast samemu zrobic. co za pedal, nie mam slow

  • ~eliasz (07.04.2013 18:24:15)
    BIAŁYSTOK-BIAŁORUŚ nic wam to nie mówi.. te miasta dzieli tyko 360km

  • ~Kurvinox (07.04.2013 18:08:24)
    Do ~szczecinianin: jestes kurwa smieciem. Bylem wiele razy w Bualymstoku i sie swietnie bawilem. W akademikach czy kurwa gdzie indziej. Skoro jestes gownem to spierdalaj... SRAM CI W RYJ!

  • ~trzeba wskrzesic legendy (07.04.2013 17:08:41)
    https://www.youtube.com/watch?v=Wc1R_9Q_h_Q

  • ~szczecinianin (07.04.2013 17:06:29)
    To mnie nic a nic nie dziwi, tam bylo jest i bedzie zacofanie, tam na ulicy do dzisiaj gadaja po rusku,ja sie dziwie ze ta wiocha jest na mapie Polski, kiedys w latach 80 pojechalismy pociagiem do kumpla na przysiege do bialegostoku (za komuny wypierdalai do wojska z jednego konca kraju na drugi, oby jak najdalej od domu rodzinnego) wchodzac do dworcowej mordowni na browar z szalikiem Pogoni odrazu musialem sie napierdalac z tamtejsza bezzebna cholota ale to nic, najbardziej przerazil mnie fakt ze oni tam w kiblach szczaja i sraja do takich ala pryszniców w podlodze. W krajach trzeciego swiata w Afryce sa takie kible jak w tym zacofanym bialymstoku, co czym sie dziwic jak ktos ze Szczecina do nich tam przyjedzie to tak jakby ktos z Bel Air Los z Angeles do nich zawital, nie wiedza tumoki co robic jak ktos z wielkiego swiata na ich ta wies przyjezdza wiec reaguja jak malpy w zoo

  • ~Z Bialegostoku (07.04.2013 16:55:40)
    Ta jebana policja z Antkiem policmajstrem na czele doczeka sie.

  • ~palikot z pindolem w pysku (07.04.2013 16:28:35)
    Do ,,Fanatyczny kibic" Czy wiesz wszo łonowa Palikota,siorbaczu spermy Anny Ryszarda Grodzkiego że twój tzw. premier o kaprawych oczkach złodzieja, został zabolcowany na stałe przez Ciecia Niemca i chodzi z dropsem w zadzie?

  • ~NN (07.04.2013 16:26:34)
    ~Fanatyczny kibic - a kasza była dogotowana ?

  • ~do ~Fanatyczny Kibic (07.04.2013 16:22:38)
    Potrząśnij łbem, bo ci beton zastygł.

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 16:18:36)
    (przygotwuje już 12237537 oprawę na temat tego, że kibice są niezależną, nieposkromioną siłą. Później pyta na forum, czy może na chwilę włożyć koszulkę angielskiego klubu, którą dostał w prezencie i czy może iść na piwo z kumplem, który kibicuje drużynie, z którą nie ma zgody. Boi się braku akceptacji, frustrację wyładowuje w Internecie, oskarżając Tuska)

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 16:15:36)
    (ma się za patriotę, uważa że napierdalanie rodaków maczetami i obrabobywanie stacji benzynowych na trasie przejazdu na mecz to szczególnie chwalebne patriotyczne tradycje. Nie rozumie, że dawni patrioci, którymi sobie wyciera gębę, bez wahania załadowaliby mu kulę między oczy, w ramach patriotyzmu właśnie)

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 16:13:39)
    (Przy każdej okazji podkreśla, jak uwielbia swój klub, chodzi na mecze, jeździ na wyjazdy, wydaje siano na flagi, ortalionki i pirotechnikę. Kiedy jednak starszy stażem kolega powie, że bojkotujemy klub i nie chodzimy na mecze oraz napierdalamy piłkarzy, lub demolujemy własny stadion fanatyczny kibic nie widzi problemu.)

  • ~NN (07.04.2013 16:07:54)
    Jebać system i parówy gotowane na parze tego systemu

  • ~Psiaki (07.04.2013 16:04:49)
    kiedyś "zaprosiły" kumpla do suki i mu kazali naszywkę pruć z plecaka bo uznali to za jakiś zakazany symbol, a to kurwa zwykła fabryczna z logiem jakiejś gównianej firmy naszywka była :D Debile. A najlepsze, że go matka mało z domu nie wyjebała, bo nowy plecak rozjebał :D

  • ~Irek (07.04.2013 16:01:30)
    Po przeczytaniu tego artykułu mam ochotę zostać policjantem, żeby chronić społeczeństwo od frustratów zwanych kibolami, którzy nie rozumiejąc jak działa rzeczywistość wokół nich myślą, że świat się na nich uwziął

  • ~mm (07.04.2013 15:54:34)
    A ja sądziłem, że to organizator ma decydujacy glos czy ktos moze wejsc czy nie, a policja jest od egzekwowania decyzji organizatora i w tym przypadku odmowil im wejscia

  • ~neil69 (07.04.2013 15:48:54)
    pozew zbiorowy do sadu!

  • ~Joanna Mucha (07.04.2013 15:26:43)
    Zapraszam kibiców ze Szczecina do salonu mojego fryzjera.

  • ~Józef Wojciechowski (07.04.2013 15:25:13)
    Ostatni raz policja nie wpuściła mnie do Białegostoku w 1979-tym.

  • ~Jerzy Engel (07.04.2013 15:23:40)
    Cięcie w chuja z kibicami uprawiane przez Policję, jest dla rozwoju polskiej piłki nożnej szalenie ważne.

  • ~Stefan Majewski (07.04.2013 15:22:35)
    Ja ta Tuskolandie bardzo dobrze znam.

  • ~Olkiewicz doszedł (07.04.2013 15:20:05)
    Ćwiąki go wyciera...

  • ~Dwd (07.04.2013 15:14:02)
    Weszło czemu nie czyścicie komentarzy z wpisów lewarów? Co temat o kibicach to te same pajace toczą piane z pyska i myślą że błyszczą.

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 15:11:23)
    (nic nie umie i na niczym się nie zna. Żeby nie zwariować, wmawia sobie, że darcie ryja, trzymanie zapalonej racy i krojenie szalików to niezwykle istotne społecznie aktywności. Wspólnie z kumplami na forum kibice.net dochodzi do wniosku, że tylko oni mogą obronić Polskę, wychodząc z racami na sowiecki czołgi czy bombę atomową. Nie dociera do niego, że reszta społeczeństwa ma go za przygłupa, lub ma w dupie ultraskę, chuligankę i inne rozrywki podobnych mu kalek intelektualnych. Nie widząc zachwytu i zrozumienia u tzw. "normalnych" ludzi, podejrzewa, że za wszystkim stoi premier, który całość dostępnych mu środków przymusu koncentruje na zapobieżeniu odpalania rac na stadionach, to strategiczny porblem polskiego Państwa)

  • ~Patrycja_Lubo (07.04.2013 15:05:53)
    Czesław Mozil to gej!!!!

  • ~Fanatyczny kibic (07.04.2013 14:52:30)
    (robi z siebie głupa, jeżdżąc na mecze o żenującym poziomi, oklaskując mających go w dupie piłkarzy. Wmawia sobie i kolegom, że flagi, doping i pirotechnika są niezmiernie potrzebne oraz że krojenie sobie szalików i napierdalanie się na polanach ma niezwykle ważny wpływ na dobro klubu i zawodników. Jak dziecko, myśli że jeśli raz w życiu zorganizuje coś dobrego, np. akcję charytatywną, to policja nie powinna reagować, kiedy będzie łamał prawo. Mimo ofiar śmiertelnych uważa wszystkie środki bezpieczeństwa za nieuzasadnione, a winą o zachowanie wąsatego funkcjonariusza obarcza premiera, bo nie uważał na lekcjach WOSu i nie wie, jakie kto ma w polityce kompetencje. Kiedy dojrzewa, dociera do niego, jak spierdolił sobie życie, jeżdżąc na mecze po wichurach, śledząc przebieg kos i zgód grup podobnych sobie niedocofów, czy napierdalając się z nimi na łące za miastem, waląc później konia nad relacjami z TMK, czy wkurwiając się, że ktoś na kibice.net nierzetelnie opisał zajście, wcale nie było tylu KO, a w ogóle to tamci byli starsi i jeden był z siłowni, a nie wiedział, jak się jego drużyna nazywa. Postanawia więc zostać przywódcą tych, którzy się nie ogarnęli i tłuc kasę na pamiątkach oraz pod groźbą protestów załatwiać sobie różne dojścia w klubie i mieście.)

  • ~mikee (07.04.2013 14:51:22)
    Moi znajomi z Olsztyna bez problemu wyrobili sobie karty kibica Lecha - akurat przyjechali w odwiedziny i poszliśmy sobie na mecz pucharowy. Chyba nie ma przepisu zakazującego zrobić sobie kartę jakiegokolwiek klubu?

  • ~aha (07.04.2013 14:40:44)
    Przez caly tekst bylem z autorem ale przez ostatnie zdanie jednak nie popieram. Bo najlatwiej powiedziec, ze w polsce to jest tak i tak a za granica jest cod miod i orzeszki. Dobra to teraz przyklady z krajuw gdzie kibice moga swobodnie podrozowac bez problemow z policja. Anglia - legalne zwiazki osob tej samej plci, ruch ulicy lewostronny. Holandia - legalne zwiazki, legalne narkotyki. Francja - prezydent komunista, poł Francji to muzułmanie. Jak wiec widac, kazdy kij ma dwa konce. Jak chcecie zmiany tylko w jednym aspekcie to sie przeliczycie. KAZDY ma miec lepiej a nie tylko kibole bo tak pan gofer sobie zazyczyl.

  • ~fed (07.04.2013 14:25:52)
    swedfwrgar

  • ~pasazer (07.04.2013 13:50:30)
    biedni kibole, hlip hlip, poskarżyli się mamusi?

  • ~pozer (07.04.2013 13:38:40)
    Tylko i wyłącznie POZEW ZBIOROWY! Dopóki będziemy tolerować takie absurdalne wyskoki, to nie będzie normalnie. I to pozew nie przeciwko policji, ale konkretnemu urzędasowi/komendantowi czy innemu bobkowi, który wydał taką decyzję. Niech odpowie swoim majątkiem i ma zakaz sprawowania funkcji publicznej. Zero tolerancji na działania WBREW KONSTYTUCJI!

  • ~lolo (07.04.2013 13:27:26)
    a gdyby wycieczka gejów ze szczecina nie została wpuszczona na stadion to była by draka na całą europe

  • ~Zniesmaczony (07.04.2013 13:09:10)
    Pokaż skrajność, przedstaw ją jako regułę. Brawo, Stanowski!

  • ~Kurvinox (07.04.2013 13:08:13)
    Chcialbym wysrac banana!

  • ~kibic (07.04.2013 13:08:11)
    o jaki żałosny art pod publiczkę, brawo stano

  • ~Donald Tusk (07.04.2013 13:08:01)
    Ha Ha Ha. Jestem Bogiem.

  • ~weź przestań (07.04.2013 13:02:35)
    Kibice sami sobie zapracowali na takie traktowanie. Jedna, prosta reguła: na meczyk możesz sobie pójść u siebie, na wyjazd jedziesz zorganizowaną grupą za którą ktoś odpowiada. Nie trujcie dupy i nie róbcie z siebie ofiar, tak jest w całej Europie (oprócz Niemiec, bo tam nikt nie robi tego, czego nie wolno), parę lat bez okradania stacji benzynowych i robienia bydła po drodze, to i smyczy będzie można popuścić.

  • ~Policyjny but na kibolskim ryju (07.04.2013 12:57:02)
    A najlepsze w tym wszystkim jest to, że sami jesteście sobie winni :) Ponosicie i jeszcze długo będziecie ponosić tego typu konsekwencje, a jedyne co możecie zrobić to powymachiwać z bezradności piąstką przed monitorem :)

  • ~donald (07.04.2013 12:54:38)
    qqq - no tak, każdy kto jest kibicem, to na pewno bandyta. Dobra rada, odstaw tvn i gw.

  • ~qwerty567 (07.04.2013 12:49:48)
    wina PiS-u i poprzednich rządów

  • ~loop (07.04.2013 12:46:30)
    I tak ten ciemny motłoch dalej będzie głosował na ryżego skurwysyna.. Po co się pocić, trzeba ich tak samo oszukiwać jak oni nas, bo na szczęście władza jest głupia i mało sprytna.

  • ~@qqq (07.04.2013 12:31:24)
    a nie wiedział kolega że jak nie jest z "Towarzystwa Sportowego" to ma zakaz chodzenia w barwach po osiedlu? ubierając barwy sam sprowokował szmaciarzy!

  • ~qqq (07.04.2013 12:23:17)
    Kibice zachowują się identycznie. Jeśli idziesz osiedlem w szaliku/koszulce innej niż "ukochany" klub bądź "zaprzyjaźniony" z nim, na 99% dostajesz oklep. Jeśli oni dzielą ludzi na lepszych (czyli tych co kibiciją "naszej" drużynie), oraz kurwy, szmaty itp. (czyli tych co kibicuja innym) to niech nie dziwią się że są traktowani tak samo. Mój kumpel dostał w Krakowie nożem bo szedł w koszulce Wisły. Czyli kibole mogą a policja nie? Na szacunek należy sobie zapracować. Jak oni biją to jest super a jak dostają to już nie?

  • ~do autora (07.04.2013 12:22:28)
    Bananem to cię robili, pajacu.

  • ~Donald Tusk (07.04.2013 12:09:17)
    Widzicie jakie za PiSu jest państwo policyjne !

  • ~ACAB (07.04.2013 12:08:18)
    JP na 100%

  • ~Wizy (07.04.2013 11:58:48)
    Premier Tusk wystąpił z nowatorskim pomysłem zeby oznakowac kibiców polskich drużyn, najlepiej tatuazem na czole z nazwa ukochanego klubu i wprowadzenia wiz na wyjazd ze swojego miejsca zamieszkania! wizy sprawdzane byłyby na bramkach autostradowych, dworcach kolejowych i przez Viattole! w przypadku Warszawy, Krakowa, Łodzi i kilku innych mist gdzie wyjazd moze być 2 ulice dalej wizy sprawdzały by kanary w komunikacji miejskiej i straż miejska na chodnikach! dodatkowo mozna wprowadzic wizy VIP i uznawać Strefe Schengen ale tylko dla kibiców z dziecmi, zonami, vip i reprezentacji

  • ~Komendant Główny Milicji Obywatelskiej nadinsp. Marek Pałaszyński (07.04.2013 11:58:29)
    Nie ciskajcie się tak na Władzę Ludową, Stanowski, bo wam zamkniemy tę bardachę i gdzie będziecie pisali te swoje wyrazy, no?!

  • ~Kibice Pogoni Szczecin i Legii Warszawa (07.04.2013 11:55:03)
    (gromadzą karty kibica innych klubów. ustawiają się na zloty kolekcjonerskie, podczas których wymieniają się kartami. szczecinianie mają głównie te kupione w białymstoku, legioniści targują się twierdząc, że niebieskie karty kolejorza są więcej warte. podczas jednego ze zlotów starszawy warszawiak przez pomyłkę wyciąga lojalkę sb; jego vis-a-vis z pogoni odpowiada ausweisem rzeszy niemieckiej. transakcja nie dochodzi do skutku, bo w drzwiach zjawiają się policjanci zaalarmowani przez sąsiadkę o zakłócaniu ciszy nocnej. jeden z kibiców pogoni próbuje uciec przez okno, ponieważ ma przy sobie nielegalne zawiniątko. niestety, ósme piętro muranowskiego bloku okazuje się kiepskim blokiem startowym. wkrótce na meczach obu klubów pojawią się oprawy z czteroliterowym skrótem w roli głównej, a jakub olkiewicz będzie grzmiał o brutalności policji względem środowiska fanów piłki nożnej)

  • ~Maniek (07.04.2013 11:45:38)
    Może warto by było zebrać wszystkie tego typu przypadki i zwrócić się do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Warto też by zaskarżyć Polskę o dyskryminację ze względu na miejsce zamieszkania i żądać odszkodowania za wyrządzone krzywdy z przeznaczeniem na jakiś szczytny cel.

  • ~Maniek (07.04.2013 11:45:37)
    Może warto by było zebrać wszystkie tego typu przypadki i zwrócić się do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Warto też by zaskarżyć Polskę o dyskryminację ze względu na miejsce zamieszkania i żądać odszkodowania za wyrządzone krzywdy z przeznaczeniem na jakiś szczytny cel.

  • ~kibic (07.04.2013 11:43:45)
    Może na każdym dworcu kolejowym w Polsce należy postawić komisariat Policji i zanim udamy się w podróż trzeba będzie zapytać czy w ogóle możemy wyjechać do innego miasta ?

  • ~Do \"haha proste\" (07.04.2013 11:37:51)
    "Proste" to ty masz zwoje mózgowe. Nie udzielaj się bo wstyd.

  • ~haha proste (07.04.2013 11:33:29)
    Prawo prawem, ale zgodnie ze zdrowym rozsądkiem nie można ustawić łysego w żółtej koszulce obok łysego w granatowej bo będą się napierdalać i tyle.

  • ~Jakub Kibol(kiewicz) vel Jacob Olkenbaum (07.04.2013 11:31:29)
    (placze)

  • ~aa (07.04.2013 11:30:18)
    ja mialem podobnie.. bylem z kolezanka na meczu dolcanu zabki z wisla krakow ..niestety kolezanka byla z krakowa i panowie ochroniarze powiedzieli ze z krakowa osob nie wpuszczaja ze wzgledow bezpieczenstwa..

  • ~November (07.04.2013 11:23:16)
    polsza to kurwa... ciagle klepie te zdanie i wszędzie pasuje, do każdego artykułu :D:D:D

  • ~Kibice Pogoni Szczecin (07.04.2013 11:19:55)
    (zadowoleni wracają do Krainy Paprykarzem i Śledziem Płynącej; pokazują sobie swoje Karty Kibica Jagiellonii i porównują; w przyszłym sezonie na Ekstraklasę będą jeździć do pubów pod granicą z Białorusią)

  • ~CHWDP (07.04.2013 10:59:15)
    CHWDP

  • ~oic. (07.04.2013 10:51:24)
    W Holandii było tak samo. Jak Legia grała z PSV to policja zawróciła pociąg z Hagi z kibicami ADO.

  • ~Kłamczuszek (07.04.2013 10:49:36)
    Zachowanie policji białor....stockiej jest efektem działań ochronnych ! po prostu Policja Panstwowa czyli moja stała na straży zdrowia i zycia mieszkańców Szczecina! bez 10000 policjantów i ochroniarzy nie mozna było zapewnic bezpieczeństwa kobietom, dzieciom i politykom tłumnie odwiedzającym stadion w Białymstoku! zorganizowane grupy bandytów ze Szczecina wiozły na mech noże, kominiarki, bron palna i setki kilogramów środków odurzajacych w tym kupione bezpośrednio u Starucha! My, Premier tego kraju dbamy o ład i porządek na stadionach! niech TuskNetvorkTelevision i GównoPrawda przedstawią prawdziwy obraz kibolskiej bandy

  • ~sąsiad (07.04.2013 10:48:12)
    gość z Bielska wracając z meczu w Chorzowie chciał wejść do budynku stacji " C P N " bez koszulki - dostał 100 mandatu ...

  • ~Ave Ja (07.04.2013 10:43:39)
    Dopóki władza jest w rękach czerwonych oraz ich następców, bo Tusk przecież kontynuuje linię Okrągłego Stołu - no chyba że wierzycie Michnikom, że komuniści oddali władzę, to wtedy jebnijcie się w łeb.

  • ~Juri (07.04.2013 10:38:00)
    skurwysyny z policji żrące za nasze podatki powinni nam się kłaniać w pas bo dzięki nam mają co żreć

  • ~philiphiak (07.04.2013 10:37:42)
    a chuj! może cos tam nabroili ale liczy się frekfencja!

  • ~Oburzony (07.04.2013 10:37:12)
    Wypraszam sobie! Mam na imię Heniek i też jestem z Białegostoku! Proszę mi tu nie Heńkować!!!

  • ~Macple do @Osson (07.04.2013 10:36:46)
    @Osson O czym ty pierdolisz? Przeczytałeś artykuł o Armii Krajowej czy policjantach z Białegostoku? Tutaj jest mowa o samowoli organów, które mają stać na straży prawa, a często same próbują je stanowić. Nie ma tam mowy o oddawaniu życia za ojczyznę. Domyślam się jednak, że przy każdym artykule zostawiasz podobny komentarz bo masz już kompletną siekę z mózgu.

  • ~~Osson (07.04.2013 10:21:51) (07.04.2013 10:31:45)
    ~Osson (07.04.2013 10:21:51) - albo nierozgarnięty albo "pies" się dorwał do kompa ?

  • ~Oto cała wisła GTS (07.04.2013 10:29:51)
    GTS MILICJA WISŁA

  • ~do Osson (07.04.2013 10:28:27)
    Kurwa przeczytaj tekst ze zrozumieniem. Oni nie krytykują tego kraju, tylko to PAŃSTWO: polityków, urzędasów i policję. Ten KRAJ jest wspaniały, ale APARAT PAŃSTWOWY jest w 100% haniebny i obrzydliwy. Rozumiesz różnicę??? Polska jest fantastyczna, natomiast III RP - tragiczna.

  • ~Osson (07.04.2013 10:21:51)
    Kurwa, jak wam się w Polsce nie podoba, to wypierdalać za granicę! Przecież tam was chcą, tam jest wasz raj! Po co się kalacie i męczycie życiem w Polsce, skoro dla was to taka zniewaga? Kurwa, jak słyszę, jaki takie skurwysyny obrażają Polskę, to mam ich ochotę tak wpierdolić, żeby sobie zapamiętali! Za nic macie wszystkich, którzy oddawali ŻYCIE za naszą Ojczyznę, żebyście mogli dziś żyć w wolnym kraju!

  • ~Piter (07.04.2013 10:21:03)
    Nie stresujcie się, bo i tak będzie tylko gorzej, władza od dawna ma was za bezmózgi plebs który może im naskoczyć

  • ~franc (07.04.2013 10:07:59)
    no bo to są chuje, proszę księdza!

  • ~flaming (07.04.2013 10:04:45)
    Norma, to jest Polska i nikogo to nawet nie dziwi.

  • ~buczo (07.04.2013 10:00:34)
    Dla rozwiania jakichkolwiek wątpliwosci tutaj jest komunikat SKJB Dzieci Białegostoku odnośnie tego co się tam wydarzyło. http://dziecibialegostoku.pl/post/314/ A takie rzeczy dzieją się nagminnie. Ktoś nam w końcu pomoże?

  • ~Holt_ (07.04.2013 09:49:49)
    @ Rudix, artykuł mówi o tym, że musi być wyznaczony sektor dla kibiców gości, jeśli zachodzi podejrzenie że mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy. A jeśli sektora takiego nie ma, bo jest jakiś tam remont (nie wiem, czy on jest rzeczywiście, bo często kluby fikcyjnie coś tam dłubią właśnie po to żeby się kibiców gości pozbyć - na Reymonta w Krakowie tak kiedyś było) - to w takim wypadku wg mnie organizator ma prawo odmówić wstępu kibicom gości na sektory otwarte, jako działania sprzecznego z w/w paragrafem.

  • ~Białostoczanin (07.04.2013 09:47:00)
    Sami zobaczcie jaki "demokrata" jest prezydentem naszego miasta: http://hardstok.blogspot.com/2013/04/nieobywatelski-prezydent-truskolaski.html Nie będziemy się gniewać za porównanie z Białorusią bo faktycznie nasze władze dają do tego powody.

  • ~Rudix (07.04.2013 09:41:07)
    @Holt pudło frajerze. paragraf ten mówi o umieszczaniu kibiców w sektorach dla gości, tzw klatkach, a nie o prawie odmowy wzięcia udziału w imprezie.

  • ~Holt_ (07.04.2013 09:35:40)
    "Trudno znaleźć przepis, który pozwalałby policji dzielić ludzi ze względu na miejsce zameldowania i odmawiać im prawa do udziału w imprezie masowej." ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI 1)w sprawie warunków bezpieczeństwa, jakie powinny spełniać stadiony, na których mogą odbywać się mecze piłki nożnej z dnia 10 czerwca 2010 r. paragraf 8, a szczególnie jego punkt 3.

  • ~Rudix (07.04.2013 09:33:26)
    W Kielcach półtora roku temu kumpel nie wszedł na stadion na mecz z Legią, bo jest zameldowany w mazowieckiem, w miejscowości 90 km od Wawy. Nota bene od 6 lat studiował i pracował w Kielcach...

  • ~kgol (07.04.2013 09:19:05)
    Dobrze wam tak!!! dalej głosujcie na tego rudego pinokia

  • ~KOyot (07.04.2013 09:14:22)
    @tolobolo przestań pierdolić kacapały że ta policja jest tylko w Białymstoku czy innej zajebanej dziurze. Wszędzie te rozpasane kurwy stoją ponad prawem. Nie dawno w Warszawie jakiś przygłup nie wpuścił kibiców z Zabrza (pewnie w zmowie z komendantem) teraz jakiś ćwok z pasem na jajach zrobił to samo. W tym (całym) kraju niestety potrzebne jest kurewskie jebnięcie aby ci na górze zrozumieli że ich dni są policzone.

  • ~Tolobolo (07.04.2013 08:46:09)
    Policja białoruska i białostocka to prawie to samo, a "prawie" to tylko dzieląca granica, ale ludzie się przemieszczają dość swobodnie. Tu każde dziecko wie że sledzikowo białoruskie jest.

  • ~assanti (07.04.2013 08:41:59)
    @ piranha - a widzisz jakąś różnicę? a na marginesie - wszechmoc naszej "waadzuni" dowolnego szczebla i przynależności formalnej jest obezwładniająca! Przeżyłem sporo czasu w przeszłym ustroju i wcale nie było z tym gorzej - serio!

  • ~piranha (07.04.2013 07:51:03)
    Chodzi o policję białostocką czy białoruską? Bo z tekstu wynika, że to ta druga.

  • ~Virus (07.04.2013 06:56:43)
    "Oto Polska: kraj, w którym urzędnikom państwowym - jakiekolwiek szczebla i z jakiejkolwiek "branży" - możesz tylko naskoczyć. Na koniec i tak wypłacą sobie premię. Z twoich pieniędzy." No to już wszyscy wiemy. I co z tego? Czy ktoś coś z tym zrobi?

  • ~kibic–patriota (07.04.2013 06:15:22)
    (rób burdy od dziesięcioleci, chełp się chuligańskimi wybrykami, wywieszaj flagi z pięściami i czachami jak z tatuaży z czipsów w gimbazie, ale jakby co to płacz, że cię dyskryminują i traktują jak zwierzę)

  • ~szczebon (07.04.2013 05:32:13)
    Boniek na premiera... ;]

  • ~Dobre bo Mocne (07.04.2013 04:43:20)
    Trzeba bylo reagowac wczesniej mocniej glosniej bo teraz sa tego konsekwencje ze sie Rudemu Tuskowi pozwalalo gnoic deptac obrazac , dajesz im przyzwolenie "a z tego to niech sie smieja on i tak jest smieszny" a jak juz waszym kolezkom cos sie stalo to Stac was Na Mocny Tekst!!!!!

  • ~komendant główna Mea Lessi (07.04.2013 03:33:14)
    Autor tego artykułu, obywatel Krzysztof Stanowski zamieszkały w Warszawie, zostaje obarczony grzywną w wysokości 1000 zł za zniewagę policji. Prosimy nie wyjeżdżać z miasta.

  • ~kot (07.04.2013 03:20:49)
    Niech zwrócą koszty dojazdu z własnej kieszeni to sie hujom odechce kombinowania

  • ~abc (07.04.2013 03:18:37)
    I co zrobisz jak w tvn-ie i wiadomosciach czarno-bialy obraz: policja cacy kibole be...

  • ~Kurvinox (07.04.2013 03:18:05)
    Jaki narod tacy wybrancy!

  • ~799 (07.04.2013 03:14:54)
    Skoro nie wolno to koniec i kropka. Po Chuj drążyć temat.

  • ~Kuba Kosecka (07.04.2013 02:49:38)
    Apropo bananow....moj jest zolty ciagle smierdzi wygiety w prawo no i calkiem duzy