Image and video hosting by TinyPic

Artykuł sponsorowany: Mario Balotelli - sekretny dziennik, czyli... pierwsza książka o "Super Mario" na polskim rynku

20 marca 2013 - 17:29


Ikona światowego sportu. Człowiek, którego albo się kocha, albo nienawidzi. Jednego dnia potrafi odpalić petardy we własnym mieszkaniu, drugiego przefarbować Bentleya na wojskowe barwy, trzeciego ruszyć na imprezę do Monte Carlo, a czwartego strzelić znakomitego gola Niemcom i trafić na dziesiątki tysięcy memów. Cały Mario Balotelli.




Pisaliśmy o nim już tyle razy, tworzyliśmy tyle rankingów, tyle razy głowiliśmy się się nad jego psychiką, że chyba nie ma sensu się powtarzać. Ale jedno zawsze nas w Balotellim zastanawiało – czy jego zachowanie to od początku do końca czysty PR, czy może zwykłe „odpały”, na jakie pozwoliłby sobie każdy szalony dzieciak, gdyby dostał taką fortunę.

Teraz na polskim rynku pojawiła się pierwsza książka na temat Balotellego, autorstwa Bruno Vincenta. Jego sekretny dziennik* dowodzi jednak, że serwisy informacyjne bynajmniej nie przekazują całej prawdy. Mario umieszcza wielki nadmuchiwany tyłek na dachu swojej posiadłości, prowadzi korespondencję z takimi sławami jak Jean-Claude Van Damme i Chuck Norris, ukrywa w piwnicy zbiegłego z Włoch Silvia Berlusconiego, patroluje ulice Manchesteru w stroju komiksowego superbohatera, próbuje zostać pierwszym piłkarzem na Księżycu... Krótko mówiąc, robi to, co robilibyśmy wszyscy, gdybyśmy mieli mnóstwo pieniędzy.

* Ale nie jest to prawdziwy dziennik Mario Balotellego












Tagi:

Komentarze

  • ~Piłkarzyki (26.04.2013 09:37:32)
    Tak se czytam te wpisy… Czy ktoś z was kurwa to czytał??? A może komórek nie starczyło bo zdania mają przecinki? Po wszystkich tych sucharach o wielkich gwiazdach, wreszcie książka z jajem a wy to jebiecie w czambuł. Do szczętu was zlasowało? Nie wiem na jakim haju był koleś który to pisał, ale staff musiał być dobry. Te wszystkie pseudolisty od tych różnych palantów, opisy imprez – może kogoś natchnie wielki balon do skakania w kształcie dupy? A jak kogoś to nie bawi, to znaczy że sam pizda niezgłębiona. I chuj!

  • ~fandorin (12.04.2013 22:43:30)
    Sekretny Dziennik Mario Balotellego lat 13 i 3/4

  • ~sto(L)ica (11.04.2013 21:08:02)
    Jeśli chodzi o biografię, to polecam "Ja Ibra" zajebista lektura

  • ~aaaartykuł sponsorowany (11.04.2013 20:59:43)
    TAK JAK WIĘKSZOŚĆ, ALE (DOCEŃCIE CHAMY!) TYM RAZEM OFICJALNIE PRZYZNAJEMY SIĘ. TAKA NASZA TRANSPARENTNOŚĆ! TAKIE NASZE WESZŁO!

  • ~cdgrty (11.04.2013 18:25:24)
    http://miedzy-slupkami.blogspot.com/2013/04/cud-drugie-imie-ligi-mistrzow.html

  • ~Slim (11.04.2013 18:04:45)
    Okładka zrobiona przez gimbusa na lekcji informatyki :D (zaliczył na 3)

  • ~aaa (11.04.2013 17:54:04)
    ale to musi byc beznadziejna ksiazka, skoro weszlo reklamuja ja z taka niechecia... ;)

  • ~iZ (11.04.2013 16:08:43)
    Jakim kurwa trzeba być pojebem żeby kupić książkę z tak kiczowatą okładką?

  • ~gimnazjalista pracujacy w paincie (11.04.2013 15:31:28)
    no kurwa tej, 3 dni pracy, 0 szacunku dla impresjonistów...

  • ~STOMACH (11.04.2013 15:27:21)
    pierdole jak mozna wydac ksiazke z tak chujowa okladka?

  • ~Monika (11.04.2013 15:05:52)
    http://sonda.hanzo.pl/sondy,190054,08OW.html

  • ~bolo (22.03.2013 13:56:05)
    "Człowiek, którego albo się kocha, albo nienawidzi" - jakbym słuchał tego głupka co wczoraj komentował Włochy-Brazylia. Może to on pisał? Jest też trzecia opcja, preferowana wśród zdrowych na umyśle ludzi - całkowity dystans do tego całego Balotellego jako celebryty. Innymi słowy, mam w dupie czy odpala petardy czy nie, albo kogo aktualnie posuwa, interesują mnie wyłącznie jego dokonania na boisku. Resztę zostawiam elektoratowi Bravo Sport, TVP Sport i weszło.

  • Krystyna Żelardo (21.03.2013 15:09:26)
    Dlaczego on się garbi? o0

  • ~abedi (21.03.2013 11:17:42)
    o curwa ale kyrk. dziennik ale nie prawdziwy

  • ~Wydawca książki (21.03.2013 06:43:01)
    (Budżet na projekt okładki wydał na reklamę na Zeszło.)

  • ~x (20.03.2013 23:36:47)
    Nagłówek "artykuł sponsorowany"... Za to szanuję Weszło :)

  • ~marcindobski@wp.pl (20.03.2013 22:58:51)
    Tu możecie bardziej zgłębić umysł SuperMario: http://intermediolan.com/news/9561/wstrzasajace-dziecinstwo-jak-mecz-o-wszystko Polecam.

  • ~\"Ikona światowego sportu.(...)\" (20.03.2013 22:56:49)
    W tym momencie przestalem czytac. Naprawde ludzie uwazaja ze ktos kto strzelil pare goli i jest kretym automatycznie staje sie ikona SWIATOWEGO sportu? Ciekawe ile ludzi w USA, Chinach, Ameryce Poludniowej i Afryce w ogole wie o jego istnienu.

  • ~POjebany (20.03.2013 22:39:27)
    HUJ z Mario PalhujPalikot żąńdzi http://www.youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs

  • ~grzejnik (20.03.2013 22:39:26)
    adamir, weż kurwa odstaw te leki.

  • ~tomek (20.03.2013 22:35:25)
    Wszystko niestety jest ukierunkowane na zarobek. To gowno sie zajebiscie sprzeda, bo facet jest kontrowersyjny. Podobno ksiazka o Iniescie jest nudna, no ale nie ma w niej nic o tym kiedy i jak sie ten Iniesta najebal, ile lasek przy okazji zruchal, wiec po co to czytac?.. Ksiazka o pilkarzu, ktory w sumie dopiero zaczal kariere to takie troche bravo sport. No bo czym sie on wyroznil? 2 gole z Niemcami, w tym jeden rozpamietywany ze wzgledu na niecodzienne okazanie radosci, reszta to same patologie z jego zycia.

  • ~Derek (20.03.2013 22:25:45)
    Projekt okładki mówi wszystko.. takiego gówna na pewno dawno nie czytaliście! Ja pierdole takiego tragicznego projektu nie powstydziłby się gimnazjalista pracujący w paint'cie..

  • Adm!n (20.03.2013 22:11:39)
    czekam na książkę Del Piero.. póki co w angielskiej wersji językowej

  • ~M (20.03.2013 22:04:38)
    bądź co bądź, lepiej że reklamują tu książki związane z piłką nożną, niż jakieś riders dajdżest czy inne relikwie papieskie z podrabianego złota za jedyne 259.39 koszty przesyłki.

  • ~Vicenta? (20.03.2013 21:25:20)
    Vicenta - NIE CZYTAM

  • ~hahaha (20.03.2013 21:24:16)
    Już widzę jak P.Krzysztof Stanowski, czyta i pasjonuje się książką, która jest tu reklamowana. Błazenada

  • ~zxscfvdbg (20.03.2013 20:35:03)
    http://miedzy-slupkami.blogspot.com/2013/03/ludzie-mourinho-podbijaja-europe.html

  • ~WasyldaGod (20.03.2013 20:23:38)
    Pomijając wszystko, to okładka książki całkowicie z dupy. Kto to kurwa robił? Gimboje na plastyce?

  • ~Jerzy Engel (20.03.2013 20:07:48)
    cholera! myślałem, że to moje okładki są najlepsze.

  • ~cannavale (20.03.2013 19:46:31)
    @adamir: Za wychowanie młodzieży odpowiadają ich rodzice, a nie młody włoski zawodnik jakim jest Balotelli. Zresztą co lewica ma do jego stylu zachowania i jaki jest ich interes w tym, żeby Balo dobrze bawił się poza boiskiem? Powiem ci jaki; żaden, bo środowiska lewicowe w Polsce generalnie są przeciwnikami kultu piłki nożnej jako takiej, a więc nie są również wyznawcami Balotellego, gdyż jest on PIŁKARZEM! A tak poza wszystkim to do jasnej cholery; Mario jest młody, odniósł już spore sukcesy, zarobił duże pieniądze; dlaczego ma z tego nie korzystać i dobrze się bawić choćby z pięknymi kobietami? Odwal ty się od jego rozrywek i zajmij sobą samym. Oczywiście jeżeli złamie prawo musi za to odpowiedzieć, ale głupie żarty, pukanie zajebistych lasek czy rozbijanie się drogimi samochodami to żadne przewinienia, a jedynie marzenia jednych i rzeczywistość innych przedstawicieli ludzkiego gatunku.

  • ~Alfons (20.03.2013 19:31:11)
    A na chuj mi ten kaktus i ta książka ?

  • ~havana club (20.03.2013 18:27:45)
    pisane na odwal się chyba ze po prostu nie ma o czym pisać

  • ~adamir (20.03.2013 18:25:43)
    @Antek z piekarni: no i właśnie o to chodzi! Dziwacy, ekscentrycy, psychole są przedstawiani w pozytywnym świetle, jako fajni ludzie! Normalnych się spycha na margines. To jest odwrócenie porządku, ciche działanie lewactwa, żeby coś złego przedstawić w dobrym świetle!

  • ~adamir (20.03.2013 18:25:38)
    @Antek z piekarni: no i właśnie o to chodzi! Dziwacy, ekscentrycy, psychole są przedstawiani w pozytywnym świetle, jako fajni ludzie! Normalnych się spycha na margines. To jest odwrócenie porządku, ciche działanie lewactwa, żeby coś złego przedstawić w dobrym świetle!

  • ~Tomasz Ćwiąkała (20.03.2013 18:22:38)
    (Okładkę robił w Paintcie na informatyce w gimnazjum.)

  • ~adamir (20.03.2013 18:22:07)
    @cannavale: jeśli ty nie widzisz zalewającej nas lewackiej propagandy, to chyba musisz być ślepy. Nawet nie wiesz, do jakich rzeczy oni potrafią się posunąć. Niby biografia Balotellego, niewinna rzecz, a prawda jest taka, że przedstawia skandalistę w pozytywnym świetle, wogole nie wspominając słowem, że robi coś złego. Nikt o nim nie pisze :"Balotelli zrobił to i to, przez co wykazał się zupełnym brakiem zasad", tylko oczywiście "Balotelli nabroił, pokazał że jest cool i super, luzak z niego, ma zakazy w dupie". A potem się okazuje, że młodzież bierze z niego przykład, bo to ich idol (bo autorytety to lewica całkowicie zniszczyła) i robi jeszcze gorsze rzeczy. Tak działą ta propaganda. Tu coś szepnie, tu pokaże złamanie jakiejś zasady moralnej w dobrym świetle, tu czegoś nie potępi i po cichutku niszczy moralność.

  • ~fufu (20.03.2013 18:18:51)
    A do Zarzecznego nie dzwonił? Nie pytał "Jak tam legia" ?

  • ~Antek z piekarni (20.03.2013 18:15:50)
    @Cannavale: Lepiej tego ując się chyba nie dało, popieram w 100%, jak to mówią.. durniów nie sieją. Poza tym dzięki takim ludziom jak Mario, choc nie tylko bo ekscentryków w piłce nie brakuje ten sport nie jest nudny nawet jeśli mecz kończy się bezbramkowym remsiem!

  • ~cannavale (20.03.2013 17:58:53)
    @adamir: Zawsze byłeś idiotą czy też dopadło cię to w czasie twojego nudnego życia? Balotelli oszustem, lewacka propaganda? O czym ty piszesz durniu!? Mario ma niespełna 23 lata i na koncie kilka tytułów mistrza Włoch, mistrzostwo Anglii, Ligę Mistrzów i srebro z Euro gdzie obok Buffona i Pirlo był bohaterem całego turnieju. Oczywiście ma na koncie parę drobnych skandali, ale nie pieprz głupot, że tylko to cechuje go jako zawodnika, zaś sławę zawdzięcza jakiejś lewackiej propagandzie. Wracaj do swoich bezużytecznych zajęć i nie dołuj normalnych ludzi swoimi kretyńskimi wypowiedziami. Twoje niepowodzenia życiowe to też wynik lewackiej propagandy?

  • ~hehe (20.03.2013 17:55:35)
    Okładka na poziomie pierwszego wydania "Kowala"

  • ~adamir (20.03.2013 17:48:11)
    Po co robić książki o takich ludziach? Dlaczego zamiast napisać książkę o uczciwym sportowcu, wytrwałym w dążeniu do celu, który nie jest bohaterem tandetnych skandali, stanowi wzór nie tylko piłkarza ale i człowieka, robi się książkę o kryminaliście i skandaliście? Przecież to zakrawa o absurd. Jak my chcemy wychować młodzież na porządnych ludzi, skoro jako bohaterów przedstawiamy im takie miernoty moralne? Lewacka propoganda przybiera na sile i teraz bierze się za futbol. Balotelli nie powinien być przedstawiany jako wzór, tylko ostro potępiony przez społeczeństwo. Kiedyś, gdy dziennikarze mieli misję i dbali o dobro publiczne do takiej publikacji by nie doszło. Współczesne hieny chcą karmić ludzi informacjami o o tych, o których powinno się milczeć, a w najlepszym razie, krytykować.

  • ~suchy (20.03.2013 17:45:55)
    Panowie, nawet dno kiedys sie konczy.

  • ~adsasd (20.03.2013 17:42:53)
    już po okładce widać ze jakies robione na szybko gówno