Guantanamo kilka miesięcy później równie gościnne…

16 marca 2013 - 15:32


Wiele zapowiedzi, wiele pięknych słów, wiele pełnych serdeczności i życzliwości gestów, a na koniec brutalna rzeczywistość. Brutalna nie tylko w przenośni. Choć nowe władze warszawskiej Legii, nowe władze PZPN-u, a nawet Ekstraklasa SA robiły przez zimę co tylko mogły, by naprawić stosunki z kibicami, na końcu po raz kolejny zawiódł czynnik ludzki. Tym razem – klubowi ochroniarze i policjanci na stadionie, którzy po raz tysiąc trzysta osiemdziesiąty pierwszy pokazali, że słowa Zbigniewa Bońka, czy Bogusława Leśnodorskiego to jedno, a kibicowska rzeczywistość drugie.

Oddajmy głos kibicom z Zabrza, którzy wczoraj przewieźli się przez pół Polski specjalnym pociągiem na stadion przy ulicy Łazienkowskiej. – Pierwsza tura melduje się pod stadionem dwie godziny i pięć minut przed meczem. Czeka tam na nią kordon policji, armatka wodna, grupa policjantów w kominiarkach ze strzelbami w rękach, barierki oraz przejście o szerokości maksymalnie jednego metra przez które są wpuszczane grupki po dziesięć osób, następnie dwa kołowrotki i dwie listy z nazwiskami na bramie z dwoma bramo-furtami – opisują swój przyjazd do stolicy kibice z Zabrza. Nasz krótki komentarz – "wąskie gardło" to pierwszy krok do awantury nawet podczas wpuszczania gimnazjalistek na koncert parafialnego zespołu pieśni i tańca. - Skrupulatne sprawdzanie listy oraz numerów PESEL doprowadza do tego że w ciągu dwóch godzin na sektorze pojawia się około 350 - 400 kibiców Górnika.

Z tego co pamiętamy – a pamiętamy chyba całkiem dobrze – od nowego roku wpuszczanie na stadion kibiców gości miało trwać nie dłużej, niż 60 minut? Swoją drogą – dwie bramki na takim obiekcie? Dalszy ciąg nietrudno zgadnąć – w ścisku i nerwowej atmosferze rozpoczęły się przepychanki, szamotaniny i bójki, zresztą szybko zneutralizowane policyjnym gazem i pałkami. - Jeden z organizatorów wyjazdu zostaje zagazowany i spałowany przez policję po tym jak przez megafon próbował zorganizować sprawniejsze wejście całej grupy – piszą kibice Górnika, którzy wczoraj znaleźli się na Łazienkowskiej. Równolegle kilkanaście metrów dalej trwa sprawdzanie flag i oprawy. Większość nie wpuszczono, bowiem uznano kartki papieru w formacie A3 za łatwopalne, niebezpieczne oraz grożące ułożeniem z nich nieodpowiednich treści. Delegat PZPN-u wykazał się wyjątkową fachowością, zbywając protesty stowarzyszenia kibiców na organizatorów meczu i przeprowadzającą wejście na stadion ochronę krótkim "ja nie muszę z wami rozmawiać". By dopełnić tragicznego obrazu, jedna z pracownic agencji ochraniającej obiekt zorganizowała naprędce punkt medyczny, w którym zagazowanych kibiców (także dzieciaków) obmywała… wodą mineralną. Kto miał kiedykolwiek do czynienia z podobnymi środkami wie czym to grozi.

Tuż przed gwizdkiem podjęto decyzję – albo wchodzą wszyscy, albo nikt. Około 400 osób, które były już na obiekcie opuściły go i dołączyły do załogi pakującej się do autokarów. – Większość z tej liczącej 1400 osób grupy była na pierwszym meczu Górnika na nowym stadionie Legii. Podchodząc wtedy pod obiekt widzieliśmy obraz dopiero co zakończonej budowy, były też wtedy wspomniane wyżej barierki i również te same co dziś dwie bramo-furty. Jedyna różnica między wchodzeniem wtedy a dziś to depozyt: za pierwszym razem był to kosz na śmieci z REMONDISA, do którego wrzucano wszystkie rzeczy zakazane na polskich stadionach(aparaty, kamery itp.), a teraz była to budka, bardzo zbliżona wyglądem do kiosku – szydzą kibice zawróceni ze stadionu. - Taki postęp technologiczno-logistyczny zanotowały władze Legii Warszawa oraz dyrektorzy ds. bezpieczeństwa na stołecznym obiekcie w ciągu dwóch lat… - kończą relacje. W rozmowie z nami dodają jeszcze: dla niektórych była to trzecia próba wejścia na mecz Górnika na Łazienkowskiej, trzecia nieudana…

Prawdopodobnie relację Górnika traktowalibyśmy z delikatnym przymrużeniem oka, gdyby nie fakt, że sami byliśmy na sektorze gości w "Guantanamo", niemal dokładnie rok temu. Od tego czasu zmieniło się wszystko – stosunek PZPN-u do kibiców, władze na Legii, warszawski kierownik ds. bezpieczeństwa. Tylko kibiców gości traktuje się tak jak wtedy.

(fot. legionisci.com)






Wygrana lub zwrot gotówki - 222zł CASHBACK w Expekt




Tagi: , , ,

Komentarze

  • ~JAAAAAAAAA (20.03.2013 09:21:32)
    PRZEPRASZAM ZA BŁAD MIAŁO BYĆ "ROZPISAŁEŚ" A NIE ROZPISAŁEM, ALE TAK SIE WKURWIŁEM JAK POCZYTAŁEM WYPOWIEDZ OCHRNIACZA (A TAK BYŁO NAPRAWDE) O JAKIS TASAKACH CZY NOŻACH ZE ! NO KURWA JEBAC STOLICE I TYLE!................ A NAJGORSZE JEST TO ZE NIKT W WARSZAWIE NIE PONIESIE KONSEKWENCJI!!!!!!!!!!

  • ~jaaaaaaaaaaa (20.03.2013 09:16:29)
    A TAK BYŁO NAPRAWDE TY DEBILU CO SIE TAK ROZPISALEM , OCHRANIARZU 50-CIO KILOWY, A BYŁO TAK ZE JAKOS 20 TYS KIBICÓW LEGI UDAŁO SIE WPUŚCIC W GODZINE A KIBICÓW GORNIKA 270!!!!!!!!! JESTES JEBANYM LEGIONISTA WIEC NIC ZŁEGO NIE POWIESZ !!!!!

  • ~roco (19.03.2013 11:43:41)
    jakie siekiery matole nic nie mieli to bajki opowiadane przez ochrone

  • ~question mark (19.03.2013 08:28:23)
    tylko jedno pytanie w nawiązaniu do wpisu "poinformowanego": jak to jest, że na Legię kibice z Zabrza jadą z siekierami, a na pobliska Polonię kibicować swojej drużynie? czy kolega wolontariusz umie to wyjaśnić w swoim zafascynowaniu tym obiektem i jego gospodarzami?

  • ~Marek (19.03.2013 03:07:30)
    Kurwa tej całej nagonce na kibiców, te utrudnienia w puszczaniu kibiców itp winni są tylko i wyłącznie kibole Lecha i Legii- pamiętny Puchar Polski jak kopaliście kobietę z kamerą i jak wbiegaliście jak bydło na boisko. To tylko i wyłącznie wasza wina głąby zasrane. Rozumiem emocje, ale czasem chyba lepiej poskakać w miejscu niż biegać i kopać jak patafiany. Nie pozdrawiam.

  • ~kibic z rzylety (18.03.2013 11:14:59)
    (Jeszcze nie pojął, że "nowe władze na Legii" to marketingowa lipa, obliczona na to, żeby nie przestawał płacić walterowcom hajs.)

  • ~mazur (18.03.2013 06:30:57)
    MAZURY WOLNE MAZURY !PRECZ Z WARSZAWKA GRANICE PRZYWROCIC W BOGUSZACH TA 1939 ROKU!

  • ~Jakub Olkiewicz (17.03.2013 23:11:18)
    (kibice to dla niego Żołnierze Wyklęci XXI wieku)

  • ~jot wu 23 (17.03.2013 21:24:12)
    ostatni raz srałem pod stadionem w 1979 r.

  • ~widgetsasiad (17.03.2013 20:52:25)
    Przeciez bylo tam duzo kamer... Policja miala w rece kamery to niech sprawdza... jak bylo.

  • ~haha (17.03.2013 20:40:28)
    1,5 promila to 4 piwka :)

  • ~A TAK BYŁO NAPRAWDE (17.03.2013 19:39:34)
    Tak się składa że byłem wczoraj na meczu jako steward, ale nie zatrudniony przez klub, ale jako wolontariusz. Był to mój 5 mecz na Legii w tym sezonie, więc kilka ekip widziałem. Ale ekipa Górnika zasłużyła na takie potraktowanie. Powolne wpuszczenie na stadion było spowodowane tym że spora grupa kibiców górnika z zakazami, chciała koniecznie wejść na stadion, w momencie kiedy ochrona poinformowała że niestety nie mogą ich wpuścić reszta zaczęła się burzyć i robić łaskę, że zostaną wpuszczeni. Wyglądało to tak jakby to ochronie miało zależeć na wpuszczeniu kibiców na trybunę, a kibice to właściwie mieli na to wy*....*e. Poza tym takiej ilości pijanych żeby nie powiedzieć na*....*ch kibiców nie widziałem. Ja rozumiem że było zimno długa podróż, ale 1.5 promila alkoholu to naprawdę dużo, dla niektórych jak widać na tyle dużo żeby zlać się w gacie, i zesrać się. No i zachowanie - sorry ale nie wiem jakby długo nie stać w kolejce, jak można spuścić spodnie i publicznie za przeproszeniem srać. Nie były to przypadki pojedyncze. Później pretensja do ochrony, że śmierdzi, przed bramką, albo że ktoś wdepnął w *....*. Po jaką cholerę jechać na wyjazd, i brać ze sobą tasaki, siekiery czy laskę dynamitu ? Później zła ochrona i zła policja, bo jak można odmówić wpuszczenia na stadion. ok. 20 przyjezdnych z zabrza, miało zakazy stadionowe, w momencie kiedy ochrona powiedziała ze nie może ich wpuścić to się zaczęła awantura. Spora grupa mocno na*....*, tak że nie mogą ustać na nogach, awanturują się, jeden obrzygał Panią steward, w momencie kiedy koleś z ochrony zwrócił mu uwagę, 5 typów rzuciło się na niego z łapami i zaczęła się awantura, bo jak to warszowiok może zwrócić uwagę ślunzakowi. Przy "pokojowo" nastawionych kibicach z zabrza oprócz tekturek A3, znaleziono kilka tasaków, 4 siekiery, laskę dynamitu, i ponad 50 rac, które są napewno efektowane, ale ciężko się czepiać ochrony że nie pozwoliła ich wnieść jeżeli jest to zabronione. No i po tym wszystkim jak ochrona powiedziała że osób z zakazami nie mogą wpuścić, race zostaną zarekwirowane, osoby z powyżej 1.5 promila alkoholu nie wejdą na stadion, to grupa kilkuset kibiców z zabrza będąca już na stadionie powiedziała że piperzy i wychodzi. Ja rozumiem że trzeba na niektóre rzeczy przymykać oko, ale nie róbmy z ludzi - którzy są na*....*i jak beton, zachowują się jak zwierzęta ( dosłownie srają na ulicy po 10 min. stania w kolejce do wejścia ) przyjeżdżają z tasakami i siekierami - ofiar systemu. Bydlo należy traktować jak bydło. W tym wypadku wierzę stewardom, a nie jakims obsrańcom ze ślunska.

  • ~RL (17.03.2013 19:05:54)
    Dojeb*ć walkowera i się to skończy. Dodatkowo rekompensata dla każdego wyjazdowicza w wysokości 200 zł (czyli coś około 300 tysięcy złotych). Ludzie zaczną w 15 minut wchodzić.

  • ~kibic (17.03.2013 17:30:43)
    dzieki weszlo za opisanie warszawskiej patologi.pozdro

  • ~Michał (17.03.2013 17:30:06)
    trolu internetowy z wawy na meczu nie byles a takie bzdury piszesz,ty stweard chyba burak smierdzacy,tasakiem to cie stary w dupe rucha

  • ~typowy hanyski podczłowiek. (17.03.2013 15:48:34)
    zataczająca sie pijana ,zasrana ,zaszczana hanyska kurwa szmata,z tasakiem w brudnych łapach,w pijackim widzie ,atakująca wszystko co sie rusza,jest wielce zdziwiona ,że nie została wpuszczona na stadion i jeszcze bezczelnie żąda zwrotu kasy i straszy sądami,hahaha,banda frajerów.

  • ~A TAK BYŁO NAPRAWDE (17.03.2013 15:40:21)
    Tak się składa że byłem wczoraj na meczu jako steward, ale nie zatrudniony przez klub, ale jako wolontariusz. Był to mój 5 mecz na Legii w tym sezonie, więc kilka ekip widziałem. Ale ekipa Górnika zasłużyła na takie potraktowanie. Powolne wpuszczenie na stadion było spowodowane tym że spora grupa kibiców górnika z zakazami, chciała koniecznie wejść na stadion, w momencie kiedy ochrona poinformowała że niestety nie mogą ich wpuścić reszta zaczęła się burzyć i robić łaskę, że zostaną wpuszczeni. Wyglądało to tak jakby to ochronie miało zależeć na wpuszczeniu kibiców na trybunę, a kibice to właściwie mieli na to wy*....*e. Poza tym takiej ilości pijanych żeby nie powiedzieć na*....*ch kibiców nie widziałem. Ja rozumiem że było zimno długa podróż, ale 1.5 promila alkoholu to naprawdę dużo, dla niektórych jak widać na tyle dużo żeby zlać się w gacie, i zesrać się. No i zachowanie - sorry ale nie wiem jakby długo nie stać w kolejce, jak można spuścić spodnie i publicznie za przeproszeniem srać. Nie były to przypadki pojedyncze. Później pretensja do ochrony, że śmierdzi, przed bramką, albo że ktoś wdepnął w *....*. Po jaką cholerę jechać na wyjazd, i brać ze sobą tasaki, siekiery czy laskę dynamitu ? Później zła ochrona i zła policja, bo jak można odmówić wpuszczenia na stadion. ok. 20 przyjezdnych z zabrza, miało zakazy stadionowe, w momencie kiedy ochrona powiedziała ze nie może ich wpuścić to się zaczęła awantura. Spora grupa mocno na*....*, tak że nie mogą ustać na nogach, awanturują się, jeden obrzygał Panią steward, w momencie kiedy koleś z ochrony zwrócił mu uwagę, 5 typów rzuciło się na niego z łapami i zaczęła się awantura, bo jak to warszowiok może zwrócić uwagę ślunzakowi. Przy "pokojowo" nastawionych kibicach z zabrza oprócz tekturek A3, znaleziono kilka tasaków, 4 siekiery, laskę dynamitu, i ponad 50 rac, które są napewno efektowane, ale ciężko się czepiać ochrony że nie pozwoliła ich wnieść jeżeli jest to zabronione. No i po tym wszystkim jak ochrona powiedziała że osób z zakazami nie mogą wpuścić, race zostaną zarekwirowane, osoby z powyżej 1.5 promila alkoholu nie wejdą na stadion, to grupa kilkuset kibiców z zabrza będąca już na stadionie powiedziała że piperzy i wychodzi. Ja rozumiem że trzeba na niektóre rzeczy przymykać oko, ale nie róbmy z ludzi - którzy są na*....*i jak beton, zachowują się jak zwierzęta ( dosłownie srają na ulicy po 10 min. stania w kolejce do wejścia ) przyjeżdżają z tasakami i siekierami - ofiar systemu. Bydlo należy traktować jak bydło. W tym wypadku wierzę stewardom, a nie jakims obsrańcom ze ślunska.

  • ~smieszna stolica-polemika (17.03.2013 15:25:53)
    DO ~A TAK BYŁO NAP3AWDE - twoje wypociny sa naprawde kuriozlane !!! Nawt Ciebie tam nie było: popadasz w dziwna skrajnosc moze pójdziesz do lekarza ? zamkna Ciebie i uwolnia ludzi od takich deb.. jak ty. TWOJE WYPOCINY TO JEDNE WIELKIE KŁAMSTWO!!!! O sraniu nic nie mow!! pod koniec XIX w oraz na poczatku XX srałes w sieniu albo w wychodku a SLAZOKI czytaj mojego przedmówce "...hanys czyli bękart i sługus niemiecki..." mieli kible w mieszkaniu.. Ty jestes stjołardem?? na pewno czy raczej jak napisałes napewno? Tak na marginesie nie jestes tym który mnie sprawdzał za smiesznej kartce i sprawdzał mój dok. tozsamości ?? Przy literze D (pierwsza litera mojego nazwiska jest DO litery D) zaczał wertowac te smiszne karteczki w strone Z. Jesli był bym obcokrajowcem z nazwiskiem na X w ogóle bys mnie znalazł? gdzie bys szukał? moze w tym stolcu!!!! o którm tak namietnie piszesz

  • ~guantanamo (17.03.2013 15:01:22)
    ten co wspomina o racach dynamitach i pijanych nie ma pojęcia o czym pisze jest to pewnie któryś z tych którzy teraz srają przed konsekwencjami nie wpuszczenia fanów z Zabrza w stronę Warszawy wiedząc jaka jest ochrona i jakie są problemy z wejściem spożywanie alkoholu odbywało się minimalnych dawkach chłopaki zostawili zabawę na powrót do domu do tego wiadomo ze ochrona nie wpuszcza nawet z plastikową butelka wiec pisanie o tasakach i dynamitach jest po prostu śmieszne jedynym powodem opuszczenia sektora było wpuszczanie w żółwim tempem całej grupy o gazowaniu i laniu pala....co tu dużo pisać nerwy spowodowane cala sytuacja były po obu stronach wiec musiało do tego dojść czym innym jest jednak brak rozumu ze strony policji bo gazowali dzieci które oczywiście również były w tłumi.za nie długo nikt tam nie będzie jeżdził bo to co tam się dzieje przechodzi ludzkie wyobrażenia i wisi mi czy mi wierzycie przekonają się tylko Ci którzy się tam wybiorą czego nie życzę nawet wrogowi.

  • ~A TAK BYŁO NAP3AWDE (17.03.2013 14:23:41)
    Tak się składa że byłem wczoraj na meczu jako steward, ale nie zatrudniony przez klub, ale jako wolontariusz. Był to mój 5 mecz na Legii w tym sezonie, więc kilka ekip widziałem. Ale ekipa Górnika zasłużyła na takie potraktowanie. Powolne wpuszczenie na stadion było spowodowane tym że spora grupa kibiców górnika z zakazami, chciała koniecznie wejść na stadion, w momencie kiedy ochrona poinformowała że niestety nie mogą ich wpuścić reszta zaczęła się burzyć i robić łaskę, że zostaną wpuszczeni. Wyglądało to tak jakby to ochronie miało zależeć na wpuszczeniu kibiców na trybunę, a kibice to właściwie mieli na to wy*....*e. Poza tym takiej ilości pijanych żeby nie powiedzieć na*....*ch kibiców nie widziałem. Ja rozumiem że było zimno długa podróż, ale 1.5 promila alkoholu to naprawdę dużo, dla niektórych jak widać na tyle dużo żeby zlać się w gacie, i zesrać się. No i zachowanie - sorry ale nie wiem jakby długo nie stać w kolejce, jak można spuścić spodnie i publicznie za przeproszeniem srać. Nie były to przypadki pojedyncze. Później pretensja do ochrony, że śmierdzi, przed bramką, albo że ktoś wdepnął w *....*. Po jaką cholerę jechać na wyjazd, i brać ze sobą tasaki, siekiery czy laskę dynamitu ? Później zła ochrona i zła policja, bo jak można odmówić wpuszczenia na stadion. ok. 20 przyjezdnych z zabrza, miało zakazy stadionowe, w momencie kiedy ochrona powiedziała ze nie może ich wpuścić to się zaczęła awantura. Spora grupa mocno na*....*, tak że nie mogą ustać na nogach, awanturują się, jeden obrzygał Panią steward, w momencie kiedy koleś z ochrony zwrócił mu uwagę, 5 typów rzuciło się na niego z łapami i zaczęła się awantura, bo jak to warszowiok może zwrócić uwagę ślunzakowi. Przy "pokojowo" nastawionych kibicach z zabrza oprócz tekturek A3, znaleziono kilka tasaków, 4 siekiery, laskę dynamitu, i ponad 50 rac, które są napewno efektowane, ale ciężko się czepiać ochrony że nie pozwoliła ich wnieść jeżeli jest to zabronione. No i po tym wszystkim jak ochrona powiedziała że osób z zakazami nie mogą wpuścić, race zostaną zarekwirowane, osoby z powyżej 1.5 promila alkoholu nie wejdą na stadion, to grupa kilkuset kibiców z zabrza będąca już na stadionie powiedziała że piperzy i wychodzi. Ja rozumiem że trzeba na niektóre rzeczy przymykać oko, ale nie róbmy z ludzi - którzy są na*....*i jak beton, zachowują się jak zwierzęta ( dosłownie srają na ulicy po 10 min. stania w kolejce do wejścia ) przyjeżdżają z tasakami i siekierami - ofiar systemu. Bydlo należy traktować jak bydło. W tym wypadku wierzę stewardom, a nie jakims obsrańcom ze ślunska.

  • ~hanys czyli bękart i sługus niemiecki (17.03.2013 14:22:55)
    zawsze bedzie tak traktowany w Warszawie.

  • ~Meczowy (17.03.2013 14:18:10)
    Pragne zauwazyc, że Żyleta przez kilka dobrych minut skandowała "Wpuście kibiców, hej kurwy wpuście kibiców", "Zawsze i wszedzie, policja..." oraz "Pilka nozna dla kibicow". Zarzuty pod adresem warszawskich kibicow i groźby, abysmy sie tylko nie wazyli pokazac na Śląsku są chyba troche nietrafione. I pokazują też zarazem jacy są kibice Gornika.

  • ~xyz (17.03.2013 13:48:01)
    bezpieczeństwo w stołlicy jest najwazniejsze tylko że "kibice" lEgIi są sami dla siebie zagrożeniem okoliczne bydło wpuszczone do cywilizacji chce zabłysnąć ale czym chyba własną głupotą i prostactwem jebać (l)

  • ~i bardzo dobrze,miejsce bandytów jest w wiezieniu (17.03.2013 13:39:28)
    gdyby nie policja , strach byloby wyjść na ulice,na szczęscie władze zareagowały doskonale.powoli idzie normalność.

  • ~ojej ,biedny pobity ,zagazowany kibolik szlocha (17.03.2013 13:33:54)
    hahahaha jak mi was żal hahahahahaah

  • ~za te bluzgi na WARSZAWE (17.03.2013 13:32:00)
    powinniscie być gazowani i pałowani nonstop,jak wam sie nie podoba to tu nie przyjeżdzajcie ,my w WARSZAWIE I tak mamy juz dość tej przyjezdnej chołoty robiącej za połowe stawki.dobrze wam tak ,wypierdalać skurwysyny.

  • ~Policyjny but na kibolskim ryju (17.03.2013 13:17:46)
    Widzę, że mój prywatny cyrk nadal ma się znakomicie. Wystarczyły moje dwa znaki żeby was sprowokować imbecyle. Jesteście tak miałkimi gównami z żałosną psychiką, że nie zasługujecie nawet na splunięcie w wasze ryje. Tak więc spinajcie się dalej kretyni myśląc, tak jak wasz guru z bożej łaski Olkenbaum, że cokolwiek znaczycie i kogokolwiek obchodzicie :) Zapowiada się wesoła niedziela :)

  • ~ziz (17.03.2013 11:46:41)
    wczoraj Górnik, jutro Lech, pojutrze Legia...nie obrażajcie sie tylko solidaryzujcie przeciwko wspólnemu wrogowi w takich wypadkach...piłka nożna dla kibiców !!! (L)

  • ~KSG (17.03.2013 11:44:16)
    Widzę, że większość wypowiadających się tutaj to zwykłe dzieciaki, które nigdy w życiu nie były na wyjeździe i nawet nie byli na tym meczu. Pierdolicie coś o pijanych kibicach, chociaż policja nie miała zastrzeżeń co do tego i nie o to chodzi w tym sporze. Mowa o wpuszczaniu kibiców tak powolnym, że w 2 godziny weszło 300 osób. W sumie nie dziwne skoro ochroniarzy można było policzyć na palcach. Ale Legia jeszcze odda w zębach nasze pieniądze! Za taką organizację powinno się wyrzucać z ligi.

  • ~ ale nowina (17.03.2013 10:07:22)
    bicie mordy gwalty zlodziejstwo pijanstwo prywata to CODZIENNOSC

  • ~MAD22 (17.03.2013 10:04:31)
    Do Bolo Łącznik - to jest alkohol który był sprzedawany w pociągu w drodze powrotnej - zauważ że było nas tam 1500 osób więc i tych piw za wiele nie ma.

  • ~bba (17.03.2013 10:00:02)
    Europa, jarmark chyba.

  • ~franek (17.03.2013 09:54:24)
    dziennikarze nie relacjonują tylko komentuja i napuszczają jednych na drugich.

  • ~bajkopisarze (17.03.2013 09:52:06)
    Ze policja to dno wiadomo skopia zgwalca zamorduja okradna To wszystko usprawiedliwie stress alkoholowy a swoja droga przestepca gen. Polec odpowiedzial za swoje czy to tez stres

  • ~magazynier (17.03.2013 09:23:14)
    dzieci nie wchodzą na stadiony,dzieci idą po szczaw i mirabelki,aby rodzina się najadła.

  • ~radocha (17.03.2013 07:52:20)
    POLSKA pseudopolicja pokazala utluc 85 latka w szpitalu zamiast bandziora psa swoj swojego nawet z bronia nie potrafia sie poslugiwac skopac studenta wziac lapowe ukarac babcie z marchewka psia kupe radar noi TLUC DZIECI a moze od razu suki i do OSWIECIMIA DO KURWY nedzy jak gestapo SKOPALI bo byli zestresowani pobili bo zestresowani a MOZE NACHLANI jak hitlerowcy mialp.sedzia Tuleja racje metody stalinowsko hitlerowskie zmiana nazwy to nie wszystko

  • ~PO (17.03.2013 07:14:33)
    POlicjanty wypowiadaja się jako kibice

  • ~Sokołowski (17.03.2013 06:50:10)
    Funkcjonariusze wykonywali obowiązki służbowe. Dzieci miały po 50 lat i byli doskonale znanymi policji kibolami, którzy dostawali wcześniej wyroki za brutalne stanie w ciągach komunikacyjnych. Poza tym, funkcjonariusze byli zestresowani sytuacją, a jak było naprawdę zobaczycie w TVN24, oraz usłyszycie od Donalda Tuska. dlatego tez koniecznie głosujcie na jego partie w każdych kolejnych wyborach by żyło się lepiej. P.S. A dzieci to niech sobie lepiej bułkę zjedzą a nie chodzić będą na mecze piłkarskie.

  • ~Bolo Łącznik (17.03.2013 06:16:21)
    http://roosevelta81.pl/wp-content/gallery/wyjazd-do-warszawy/img_3542.jpg - dalej jakiś tłuk chce nas tu przekonywać że wszyscy byli tam trzeźwi jak niemowlęta?

  • ~do poinformowany: (17.03.2013 01:58:34)
    Nie rozumiem 1 rzeczy- koleś z dynamitem wchodził na stadion a na tvn cisza??? a może ty się nawdupiałeś tego kloca postawionego pod stadionem? P.S. w następnym wpisie napisz, że mieli też miecze świetlne, wdrapali się na kolumnę i zgwałcili Zygmunta, a ponadto dopuścili sie czynów lubieżnych na syrence.

  • ~rzeczywstość szara (17.03.2013 00:14:27)
    I jakbyś jechał przez pół polski załatwiając sobie wolne z roboty żeby stać jak pajac dwie godziny pod stadionem bo muszą sprawdzić listę wyjazdową pesel i numer buta to też byś sie wkurwił

  • ~rzeczywistość szara (17.03.2013 00:00:06)
    Macają cie po całym ciele (tak jak lubisz) i przechodzisz dalej na stadionie kameruje cie 100 tajniaków nie licząc kamer na stadionie na pewno chcieli wnieść kosy idioto jebany.

  • ~rzeczywistość szara (16.03.2013 23:53:54)
    Taka prawda powiedz mi który zdrowy psychicznie człowiek chce wnieść na stadion ostre narzędzia kiedy na bramkach każą pokazywać co się ma w kieszeni? Gdzie te całe kosy i huj wie co mieli przemycić? Mi za każdym razem kazali pokazywać co mam a zawsze miałem portfel fajki i dokumenty.

  • ~taka prawda (16.03.2013 23:44:41)
    przyjechali z zakazami ,pijani,agresywni,z nożami i tasakami,atakowali ochrone i policje,zaczepiali niewinnych ludzi,to bydło hanyskie i cholota nie miało prawa wejść na stadion.interwencja ochrony i poicji w pełni uzasadniona. żal że weszło broni bandytów ,zamiast piętnować kibolstwo.

  • ~ojej ,jakie biedne kibole,nawet weszlo płacze nad ich niedolą (16.03.2013 23:32:23)
    a prawda jest taka że każdy spuszczony wpierdol kibolom przez policje przybliza nas do normalności.

  • ~władca lemingów (16.03.2013 23:28:21)
    zamykam stadion legii, aby warszawiacy głosowali przeciw kaczyńskiemu.

  • ~rysiu (16.03.2013 22:47:23)
    Polska to Białoruś. Nie idziemy w kierunku zachodnim. Aha - jebać policję.

  • ~Pikt (16.03.2013 22:25:34)
    Wzruszyłem się kibicowską niedolą.

  • ~dzicz z warszawsi (16.03.2013 22:19:40)
    poinformowany to ten steward-ubek tomaszek67 z oficjalnej ległej. Wali konfidentem na kilometr.

  • ~dzicz z warszawsi (16.03.2013 22:19:40)
    poinformowany to ten steward-ubek tomaszek67 z oficjalnej ległej. Wali konfidentem na kilometr.

  • ~dzicz z warszawsi (16.03.2013 22:13:06)
    Chcecie tępić kibolstwo i hołotę to zacznijcie od swego podwórka konkretnie Żylety i Starucha wy policyjne pieski z ITI.

  • ~sędzia Tuleja (16.03.2013 21:49:04)
    za stalinizmu były lepsze punkty depozytowe. ochroniarze pozbawili kibiców snu! to typowy konwejer

  • ~miko (16.03.2013 21:36:16)
    zawsze biedni i poszkodowani...jeb.. cholote kibicowska i cala reszte badziewia, ktora nie wie co to prawdziwy doping tudziez kultura

  • ~antysemita 22 (16.03.2013 21:31:04)
    arogancja i bezczelność policji a przede wszystkim poczucie bezkarności tych gówniarzy w mundurach jest porażająca. nie ma się co dziwić, że naród zaczyna do nich strzelać. niech gnojki nabiorą respektu.

  • ~Jakub Olkiewicz (16.03.2013 20:49:20)
    (Na mecz zawsze przychodzi z 500 stronnicową ryzą papieru formatu A4.)

  • ~spokojnie (16.03.2013 20:47:21)
    Prezes zagra na Playstation z decyzyjnymi Żylety i będą mieli w pompie problemy gości.

  • ~NORMALNY (16.03.2013 20:42:03)
    "~do normalnego i tuska (16.03.2013 18:19:49) pierdolcie się" PORAZAJACA SILA ARGUMENTOW KIBOLA.

  • ~rzeczywistość szara (16.03.2013 20:41:34)
    Poinformowany jesteś żałosny. Byłeś tam ale chyba jako kask i próbujesz wybielić siebie i swoich psiarskich kolegów. Każdy kto chociaż raz był na Legii na wyjeździe wie jak to wygląda i jak traktują tam kibiców gości ale tym razem przesadziliście chłopaki.

  • ~antyŁÓDŹ (16.03.2013 20:38:40)
    narzeka na sektor gości w Warszawie, brakuje mu bojkotu/protestu bo kibice gości nie weszli....A W TEJ TWOJEJ ŁODZI KIEDY OSTATNI RAZ BYLI PRZYJMOWANI KIBICE GOŚCI? Jakoś nie widzę bojkotów itp co kolejkę, olkiewicz synu odrób zadanka z gegry na poniedziałek bo ma być kartkówka

  • ~obiektywny (16.03.2013 20:37:06)
    taki śmieć "tony" pospolity żabol wciąż napina się na Polonię Bytom i co "tony" jak cię widzą tak cię piszą!

  • ~poinformowany (16.03.2013 20:30:17)
    do obiektywny : dlaczego jak ktoś kto tam był i widział i przedstawia swoją wersję, to jest odrazu ubekiem jebanym ? Masz uraz z dzieciństwa ? Nie byłeś nie widziałeś, nie zabieraj głosu, nie szkaluj innych. Tak się składa że byłem wczoraj na meczu jako steward, ale nie zatrudniony przez klub, ale jako wolontariusz. Był to mój 5 mecz na Legii w tym sezonie, więc kilka ekip widziałem. Ale ekipa Górnika zasłużyła na takie potraktowanie. Powolne wpuszczenie na stadion było spowodowane tym że spora grupa kibiców górnika z zakazami, chciała koniecznie wejść na stadion, w momencie kiedy ochrona poinformowała że niestety nie mogą ich wpuścić reszta zaczęła się burzyć i robić łaskę, że zostaną wpuszczeni. Wyglądało to tak jakby to ochronie miało zależeć na wpuszczeniu kibiców na trybunę, a kibice to właściwie mieli na to wyjebane. Poza tym takiej ilości pijanych żeby nie powiedzieć najebanych kibiców nie widziałem. Ja rozumiem że było zimno długa podróż, ale 1.5 promila alkoholu to naprawdę dużo, dla niektórych jak widać na tyle dużo żeby zlać się w gacie, i zesrać się. No i zachowanie - sorry ale nie wiem jakby długo nie stać w kolejce, jak można spuścić spodnie i publicznie za przeproszeniem srać. Nie były to przypadki pojedyncze. Później pretensja do ochrony, że śmierdzi, przed bramką, albo że ktoś wdepnął w gówno. Po jaką cholerę jechać na wyjazd, i brać ze sobą tasaki, siekiery czy laskę dynamitu ? Później zła ochrona i zła policja, bo jak można odmówić wpuszczenia na stadion.

  • ~Krwawiąca pupa Starucha (16.03.2013 20:18:58)
    Ojejku, biedni kibole znowu pokrzywdzeni. To straszne.

  • ~Smoczek% (16.03.2013 20:12:06)
    szkoda że piłkarze dali dupy i grali ! ! Piłka to bezkarne gestapo prania forsy interesów NA LEGŁE nigdy nie pójdę gdzie kol wiek

  • ~rzeczywistość szara (16.03.2013 19:51:49)
    Ciekawe co na to Boniek. Naobiecywał kibicom złote góry a gówno zrobił. Miało nie być bezsensownych zakazów wyjazdów, każdy klub miał wprowadzać gości na stadion w ciągu godziny itp. Pewnie rozłoży ręce i powie "co ja moge" Od początku wiedziałem że wybrali go po to żeby udobruchać kibiców a ktoś inny pociąga za sznurki.

  • ~piter (16.03.2013 19:38:45)
    No dobra, pierwsza wtopa zaliczona. Teraz zobaczymy jakie beda reakcje władz klubu. Czy prezes Leśnodorski jest taki kryształowy jak mowicie, czy jednak to były tylko zagrywki pr-owe i wszystko pozostanie bez zmian. Bo pierdolic to każdy potrafi.

  • ~Legia wygrała 3-0 (16.03.2013 19:34:38)
    i to sie tylko liczył ,łobuzami sie nikt normalny nie przejmuje.

  • ~Piotr pierwszy (16.03.2013 19:34:06)
    dzieci to siedzą w domu przed telewizorem....

  • ~obietkywny (16.03.2013 19:29:45)
    do poinformowany weź pigułkę ubeku jebany i idź spać a swoje farmazony pociskaj twojemu ojcu którym jest odpowiedzialny za wpuszczanie gości Edward misztal ( zbrodniarz komunistyczny- w maju 1983 był dowodzącym grupą która napadła i pobiła Prymasowski Komitet Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom. misztal pobił wtedy razem z jerzym dziewulskim min. Barbarę Sadowską - matkę zabitego przez komunistów Grzegorza Przemyka. Małe litery nazwisk z braku szacunku dla katów. Skoro takie osoby są odpowiedzialne za wpuszczanie to nie może to wyglądać inaczej jak za czasów PZPR-U Do Bolo łącznik wIeśniaku z pod Warszawy z 230 osób którym udało się wejść 2 były pod wpływem alko.DZIĘKUJĘ DOBRANOC.

  • ~LA (16.03.2013 19:08:03)
    Takie zwyczaje panują w Azji, nikogo to nie powinno dziwić.

  • ~LA (16.03.2013 19:08:01)
    Takie zwyczaje panują w Azji, nikogo to nie powinno dziwić.

  • ~ja (16.03.2013 18:51:39)
    chlopaki na mrozie zmarzli,wiec paly poszly w ruch.Sokolowski to ''wyjasni rzetelnie''.

  • ~Pawlik (16.03.2013 18:43:23)
    To że nie wpuszczono czy zagazowano kibiców Górnika to nie wina kibiców Legii, żal czytać takie komentarze. Myślicie, że kibice gospodarzy chcą dopingować na jakimkolwiek stadionie bez kibiców gości. Akurat sytuacja dotycząca gości na Legii nie podoba się prawdziwym fanatykom z żylety więc kto nie jest w temacie niech lepiej się nie wypowiada ACAB

  • ~całe życie z debilami (16.03.2013 18:37:11)
    Wy jesteście pojebani. Jaki sprzęt jakie zakazy jakie pijaństwo? Jakiś gościu napisał post z ironią a wy to powtarzacie i myślicie że tak było naprawde. Tak kurwa przyjechali z mieczami samurajskimi i granaty chcieli przemycić. Wyborcza byłaby z was dumna

  • ~do poinformowany: (16.03.2013 18:25:56)
    Ty tam w ochronie robisz? Chyba tak, bo wiesz więcej niż przeciętny żabol, który tam był. Piszesz, że znaleziono laske dynamitu? Ja słyszałem, ze był tam też D.Rodman i dowiózł żabolom prosto z Korei Płn. atomówkę, ale tak zapił w pociągu(zmierzyli mu 9 promili zanim obsrał i obrzygał delegata PZPN), że zapomniał zapalnika. "Jaku" wyczerpał temat w swoim poscie- choć w ostatnim zdaniu to trochę przesadził z tą najlepszą ekipą. Pozdro dla normalnych

  • Jakub Olkiewicz (16.03.2013 18:25:34)
    Kolego "dobra decyzja Legii" zdecyduj się na jeden nick, bo od trzech godzin wpisałeś się tu dziewięć razy, za każdym razem pod innym (pisząc to samo w innych słowach).

  • ~do normalnego i tuska (16.03.2013 18:19:49)
    pierdolcie się

  • ~ojojoj polcja nabila guza bandycie (16.03.2013 18:18:10)
    biedny zaplakany kibol sie skarzy i pewnie bedzie chciał odszkodowania,paranoja zeby bandzior domagał sie za swoje pijackie burdy przeprosin.

  • ~nie wiem więc sie wypowiem (16.03.2013 18:15:21)
    pozytyw taki ze chyba nie zawijali do aresztów co potem skutkuje odsiadką. W sumie dobry dym nie jest zły. Ale tu jak podejrzewam nie był dym jak za starych dobrych czasów. Tylko zwykłe wpuszczenie gazu w ludzi którzy nie przyjechali walczyć, a oklep dostali ci najsłabsi co sie nawineli po bokach, ale tak tylko zakładam. kurwy z policji wiedzą ze jakby mieli doczynienia z prawdziwymi chuliganami chcącymi sie bic to sprawa wyglądałaby inaczej. Huj z iti, rządem i policją. I nie dopierdalajcie sie do warszawiaków. Fakt ze Zyleta powinna opuścić stadion. Ale Zylety juz nie ma.

  • ~hitler (16.03.2013 18:07:37)
    ZNOWU ssmani i gestapo dalo popis Jednak lepsi od milicjii ormo nawet ZOMO to bylo przedszkole przy dzisiejszej POLICJI heil

  • ~CSKA Legia Warszawa (16.03.2013 18:01:52)
    A jeszcze co do tego ze kibice legii tak sie ciesza ze policja gazuje i zyja z nimi w takiej zgodzie. Cos musi byc na rzeczy skoro cala polska kibicowska nie moze zyc przez policje a przy lazienkowskiej zyleta i milicja jak jedna wielka rodzina sie bawi hahaha Super fajnie ze nie chowacie swoich komunistycznych nalecialosci. CSKA

  • ~konfidencki kundelku (16.03.2013 18:00:07)
    po pierwsze primo - pod stadionem Legii to ty kocmołuchu możesz popatrzeć tylko na kibiców a nie na rejestracje samochodów :) Pepsi Arena to nie konwiktorski kurnik, gdzie 5 minut przed meczem między opłotkami tylko wiatr hula, psy dupami szczekają i kilku gamoni z czarnymi szmatami przemyka. po drugie primo - zajmij się własną trzodą http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13552311,Zakaz_stadionowy_dla_prowokatora_ze_stadionu_Polonii.html

  • ~CSKA Legia Warszawa (16.03.2013 17:58:13)
    Najbardziej podoba mi sie to ze kibice legii sami sobie zaprzeczaja, jedni pisza ze to klamstwo a drudzy ze to prawda i ze bardzo dobrze ze polcja gazuje bo sobie zasluzyli. Najpierw ustalcie miedzy soba idioci.

  • ~Krakus (16.03.2013 17:56:08)
    ochraniacz jak dziwka- za kase robi wszystko co każą

  • ~hahahhahahaha łobuzy sie skarżą (16.03.2013 17:52:56)
    pijany kibol z butelką bimbru niszczacy wszystko wokolo ,placze że go zagazowali hahahahaha

  • ~hahahhahahaha łobuzy sie skarżą (16.03.2013 17:52:56)
    pijany kibol z butelką bimbru niszczacy wszystko wokolo ,placze że go zagazowali hahahahaha

  • ~ojejku biedne zagazowane kibole (16.03.2013 17:50:08)
    tylko na takie traktowanie zaslugujecie ,zacznijcie sie normalnie zachowywac,to i was bedą traktowac dobrze.

  • ~Śląsk (16.03.2013 17:41:36)
    Widzę, że od ostatniego razu nic się nie zmieniło. No ale kibice Legii jakoś nie kwapią się do śpiewania ajtiaj spier..;)

  • ~niedoinformowany (16.03.2013 17:33:21)
    wszystkie posty typu,nabici,rzygali i tasaki przywieźli albo napisała to policyjna pała albo dziecko netu,byłem tam mam 40 lat ,zero alkoholu w krwi i gaz w oczach po tym jak nas jak bydło traktowali,jakoś nie widziałem scen o których poinformowani piszą,śmiech na sali nieudolna STOLYCO.

  • ~Do dla porzadku (16.03.2013 17:31:12)
    Kurwa i cwok to cię zrobili.Piszesz o nas bo sie boisz ruro

  • ~weszlo broni bandytów (16.03.2013 17:17:35)
    weszlo broni bandytow

  • ~jaku (16.03.2013 17:15:17)
    Jeśli dla wpuszczenia 1500 osób przygotowane są dwie bramki, to nawet gdyby wszyscy byli trzeźwi jak na I Komunii, to i tak musi dojść do przepychanek. jeśli ktoś tego nie rozumie, to znaczy że jest debilem. A najbardziej żałosne są napinki tych wszystkich hejterów, którzy nigdy nie byli ani na stadionie, ani tym bardziej na wyjeździe, ale bredzą o rodzinach na stadionach. Za organizację tego meczu - dla władz Legii z Leśnodorskim na czele wstyd i hańba, bo to ochrona podlega prezesowi, a nie odwrotnie. Co gorsza, można mieć podejrzenie, że to celowa akcja gospodarzy, aby pozbawić gości wsparcia własnych, aktualnie chyba najlepiej w Polsce dopingujących kibiców. Hańba.

  • ~dobrze,może w końcu skończą z tymi bandytami (16.03.2013 17:11:49)
    wladze muszą zrobic z tym porzadek we wspolpracy z klubami i prawdziwymi kibicami.

  • ~NORMALNY (16.03.2013 17:03:22)
    I BARDZO DOBRZE. KIBOLSTWO NALEZY UKROCIC W TYM KRAU BANDY NIEWYZYTYCH BANDZIOROW W SZALIKACH I TAK SIE ZA BARDZO PANOSZA. NIE PASUJE SPOSOB WEJSCIA? TO WYNOCHA! POLICJA W WYPADKU NAMNIEJSZEGO STAWIANIA OPORU POWINNA ZUYWAC BRONI GLADKOLUFOWEJ A NIE GAZU, GAZ TO DLA NICH PRZYEMNOSC I W NAGRODE. KIEDY WRESZCIE BEDZIE MOZNA W TYM KRAU ISC BEZPIECZNIE NA STADION Z DZIECKIEM?! JA SIE PYTAM?!

  • ~bydlo do obozów pracy (16.03.2013 17:02:48)
    dobrze ze ktoś w koncu sie wziął za to bandyckie kibolstwo,zero tolerancji dla tego bydła.naprzymusowe roboty i o chlebie i wodzie.

  • ~rafi do autora (16.03.2013 17:00:37)
    o tym ze 20 zabrzan z zakazami, kilkudziesieciu tak pijanych ze rzygali na stewardow to oni slowa ?

  • ~NIE TWORZMY ANTAGONIZMÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (16.03.2013 16:58:57)
    WRÓG jest wspólny: rząd, policja. A zapewniam was ze wiekszosc ludzi w rządzie, kurwy policyjne co brały udział w akcji, cwele z ochrony, pojebancy z ITI, kłamliwe mendy dziennikarskie to NIE SĄ LUDZIE Urodzeni w WARSZAWIE.

  • ~dobrze wam tak chanyskie kurwy (16.03.2013 16:58:34)
    takiego bydla zawszonego nikt nie bedzie wpuszczał na salony,dla mnie śmiecie możecie nigdy nie przyjezdzac,nie chce oglądać waszych bluzgających zapijaczonych mord.

  • ~policyjny statystyk (16.03.2013 16:57:31)
    W azjatyckiej komunistycznej dziczy dalej rządzi kłamstwo i propaganda. Co to fanie ległej na policji pracujesz?

  • ~dobra decyzja Legii (16.03.2013 16:53:03)
    przeciez te kurwy byly pijane i sie awanturowali,gaz pała na tych skurwysunów,Stolicy sie chamom zachciało.

  • ~frajery przyjechały ze sprzętem (16.03.2013 16:51:52)
    niech wykurwiają do krakowa na ustawki nożowniki jebane. Jedyni kibice z honorem Legioniści. Zero tolerancji dla noży

  • ~frajery przyjechały ze sprzętem (16.03.2013 16:51:51)
    niech wykurwiają do krakowa na ustawki nożowniki jebane. Jedyni kibice z honorem Legioniści. Zero tolerancji dla noży

  • ~pedofil Staruch (16.03.2013 16:49:38)
    nie napinaj się tak warszawski cwelu

  • ~~do ~Policyjny but na kibolskim ryju (16.03.2013 16:49:30)
    a strzelac nie beda kibice, kibole, chuligani stadionowi czy jak tam nazywacie grupy mlodych ludzi chcącym odstresowac sie w grupie i mających własne pasji. I ty to kurwo dobrze wiesz

  • ~do ~Policyjny but na kibolskim ryju (16.03.2013 16:46:36)
    do ~Policyjny but na kibolskim ryju. mam nadzieje ze was kurwy jeszcze bardziej wystrzelają jak ostatnio ma miejsce. ktos sie odwazył, pójdą następcy. A broni w PL jest coraz wiecej od ruskich i jugoli. Pójdą siedziec ale was zajebią, zero śmiecie macie szacunku u ludzi. A politycy sie boją bo są na nich haki. Wystarczy ze sie przestanie obecny stan rzeczy nie podobac pewnym ludzią. A wy bedziecie jaja z asfaltu zbierac.

  • ~do michalksg (16.03.2013 16:44:42)
    Normalnie strach sie bac.

  • ~abc (16.03.2013 16:39:27)
    Jebac faszystowski klub legia warszawa

  • ~abc (16.03.2013 16:38:45)
    Jebać faszystowski klub legła warszawa

  • ~weszlo DNO (16.03.2013 16:38:02)
    nie wiem skąd macie te info, ale jest wybitnie podkoloryzowane, jak zwykle pierdolicie farmazony byle tylko było więcej kliknięć żabole były naprute w trzy dupy, awanturowali się, znaleziono u nich kilka siekier i tasaków, w chuj rac, a wy tutaj jakieś bajki wypisujecie, kolejna kompromitacja weszlo, staczacie sie na samo dno

  • ~wsiur z warWSZAwy pisze coś o salonach haha (16.03.2013 16:34:30)
    Kurwy i prostytutki z ległej pokazały całą swoją azjatycką kulturę.

  • ~MichałKSG (16.03.2013 16:31:52)
    Kibicom Legii dam jedną dobrą radę. Do Zabrza raczej się nigdy nie wybierajcie. Tyle w temacie.

  • Arek (16.03.2013 16:28:50)
    A próbował ktoś kiedyś składać pozew w tej sprawie? Czy w ogóle da się coś takiego przeprowadzić?

  • ~do KSzP (16.03.2013 16:21:17)
    A jakie kurwa chciałeś widzieć w środku miasta? Legioniści nie boją się dojeżdżać na mecze komunikacją w Barwach, nie to co wasi Dumni kibice kitrający szale po spodniach tuż po wyjściu ze stadionu. P.S. przynajmniej weszliście, a przypomnij mi ile lat na kurwiktorskiej nie ma na derbach kibiców gości?

  • ~L3 (16.03.2013 16:20:16)
    Szkoda że nie było przy tym obiektywnej telewizji tvn 24

  • ~ @ ~KSzP (16.03.2013 16:18:00)
    Spierdalaj do Grodziska Wlkp.Tam jest twoje miasto.

  • ~edi (16.03.2013 16:17:15)
    Co wy chcecie jak się ma sołtysa zamiast prezesa.Gdzie są ci dziennikarze co tego wsioka po dupie całowali i wychwalali. Doping bez kibiców gości na Legii był jak na pogrzebie jedna wielka tragedia :)

  • ~KSzP (16.03.2013 16:14:58)
    Bylem z Duma Stolicy na PEPSI dwa lata temu. Takiego chamstwa i buractwa w zyciu nie widzialem. Zachowanie legijnej trzody chlewnej przechodzilo ludzkie pojecie (lacznie z pokazywaniem dupy). Nigdy wczesniej nie widzialem tylu burakow w jednym miejscu, wiekszosc wygladala jakby ich rodzice byli spokrewnieni. Pod stadionem same podwarszawskie rejestracje. Duzo prowokacji ze strony sluzb ochrony. Ustawiono rowniez ogromny glosnik przed trybuna skierowany w strone sektora gosci z ktorego za kazdym razem gdy spiewalismy puszczano "kumunikaty bezpieczenstwa" o kilka dB glosniej niz my zeby nas uciszyc. No ale czego sie spodziewac po najbardziej honorowej ekipie w Polsce? ;)

  • ~olo (16.03.2013 16:14:06)
    Panie Boniek rób pan tak dalej a nasze stadiony jeszcze bardziej sie wyludnią. Czy Warszawa to jeszcze Europa czy juz Azja jak Białystok gdzie policja zachowywała się jak ochroniarze w Guantanamo czy Abu Ghraib !!!!!!!!!!!

  • ~Bolo Łącznik (16.03.2013 16:10:21)
    Zabrska patologia się jeszcze nie nauczyła, że przed meczem się nie chla na umór. Jeśli pozwolono im na 1,5 promila to i tak mieli szczęście, na Żylecie do niedawna cofano przy 0,2. No cóż, wsiuki jeszcze muszą trochę dorosnąć by ich zaczęto wpuszczać na warszawskie salony.

  • ~Kibolkiewicz (16.03.2013 16:09:30)
    http://www.youtube.com/watch?v=ixPsUJyfhX8 macie tu troche slowackiego gangsta rapu pastuchy, tak sie macie prezentowac!

  • ~Kazimierz Wegrzyn (16.03.2013 16:05:40)
    Popieram agresje i poza boiskiem, ale domagam sie, by ustawki byly.... BEZ ZLOSLIWOSCI. Jak wybic oko, zlamac jondra, zmiazdzyc stope, to tylko... bez zlosliwosci, bo zlosliwosc powinna czasem policja karac!

  • ~poinformowany (16.03.2013 16:00:44)
    I tak się sieje ferment. Pierwsza sprawa, ok. 20 przyjezdnych z zabrza, miało zakazy stadionowe, w momencie kiedy ochrona powiedziała ze nie może ich wpuścić to się zaczęła awantura. Spora grupa mocno najebana, tak że nie mogą ustać na nogach, awanturują się, jeden obrzygał Panią steward, w momencie kiedy koleś z ochrony zwrócił mu uwagę, 5 typów rzuciło się na niego z łapami i zaczęła się awantura, bo jak to warszowiok może zwrócić uwagę ślunzakowi. Przy "pokojowo" nastawionych kibicach z zabrza oprócz tekturek A3, znaleziono kilka tasaków, 4 siekiery, laskę dynamitu, i ponad 50 rac, które są napewno efektowane, ale ciężko się czepiać ochrony że nie pozwoliła ich wnieść jeżeli jest to zabronione. No i po tym wszystkim jak ochrona powiedziała że osób z zakazami nie mogą wpuścić, race zostaną zarekwirowane, osoby z powyżej 1.5 promila alkoholu nie wejdą na stadion, to grupa kilkuset kibiców z zabrza będąca już na stadionie powiedziała że piperzy i wychodzi. Ja rozumiem że trzeba na niektóre rzeczy przymykać oko, ale nie róbmy z ludzi - którzy są najebani jak beton, zachowują się jak zwierzęta ( dosłownie srają na ulicy po 10 min. stania w kolejce do wejścia ) przyjeżdżają z tasakami i siekierami - ofiar systemu.

  • ~a (16.03.2013 15:59:44)
    "Prawdopodobnie relację Górnika traktowalibyśmy z delikatnym przymrużeniem oka" CO wy pierdolicie, tvn24 jesteście? 10 letnie dziecko zagazowane i obmywane wodą mineralną no ja pierdole

  • Jakub Olkiewicz (16.03.2013 15:56:14)
    Zdjęcie Lecha, bo ich oprawa z Ł3 najlepiej opisała wchodzenie na ten stadion.

  • ~do Sham (16.03.2013 15:55:38)
    A nie pomyślałeś dlaczego jest to zdjęcie? Chodzi o to że stadion Legii jest nadal jak Guantanamo

  • ~Legionista (16.03.2013 15:55:32)
    a czemu jak ja czytałem jedną z relacji kibców Górnika, to w niej nie było nic złego o ochronie czy kimkolwiek z Legii, jedynie o policji... dwie różne historie, nie?

  • ~Sham (16.03.2013 15:48:56)
    Ok tekst jak to Legia dała dupy ale zdjęcie to już musieliscie dać Lecha. Żal.

  • ~Policyjny but na kibolskim ryju (16.03.2013 15:47:10)
    :)

  • ~Dla porządku , na zdjęciu.. (16.03.2013 15:45:02)
    Kolejorskie kurwy , pedały i ćwoki z Poznania.

  • ~arturo (16.03.2013 15:44:04)
    państwo policyjne to i rządy policji