Image and video hosting by TinyPic

Galatasaray wita w piekle, ile dziś Milan znaczy bez Mario?

20 lutego 2013 - 10:16


Jeszcze kilka miesięcy temu szkoda byłoby sięgać po pilota i odpalać telewizor. Jednak dwa najmniej interesujące w teorii starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów w samą porę nabrały większego wymiaru. Milan tymczasowo przestał służyć za worek treningowy, w końcu zabrał w lidze głos i zaczął myśleć, że oddanie walkowera Barcy wcale nie musi być najlepszą metodą. Galatasaray zamiast potwierdzać wyższość niemieckiej piłki nad turecką sięgnął po posiłki z najwyższej półki i przy okazji trafił na zakopane w bagnie Schalke... Ostatnia porcja prawdziwego futbolu (Ligi Europejskiej i tak nikt nie ogląda) przed startem ekstraklasy.

Ale czy my tego Milanu przypadkiem nie chwalimy przedwcześnie, nie przeceniamy zbyt mocno? Owszem, w końcu powrócili na właściwe tory, wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli, ale prowadzącego Juventusu (11 punktów różnicy) wciąż nie widać na horyzoncie. Drużyna się odmieniła, a nowo sprowadzony Mario Balotelli wygląda tak, jakby chciał z miejsca udowodnić wszystkim niedowiarkom, że stać go na wielką piłkę. Poza boiskiem jeszcze zdąży nawywijać, na razie błyszczy na nim. - Jego koncentracja, zaangażowanie i chęć współpracy z kolegami są na takim poziomie, na jakim nigdy nie były ani w Interze, ani w Manchesterze City – nie ma wątpliwości Fabio Capello. Statystyki 22-latka aż rażą w oczy: trzy mecze, cztery gole i już kilka wywalczonych dla drużyny punktów.

Tylko, że Balotelliego dzisiaj zabraknie. I w rewanżu też. I w kolejnych rundach rów... A nie, kolejnych rund nie będzie.


Postaw na zwycięstwo Barcelony po kursie 1.46 w ComeOn >>
Postaw na gola Leo Messiego po kursie 1.55 w Expekt >>


Milan – mimo, że odradzający się po zimie – według wielu nie jest dziś żadnym rywalem w Lidze Mistrzów. Chyba nikt nie daje Włochom szans w dwumeczu z Barcą, a dzisiejszy remis byłby wielkim sukcesem. Bo kim zaatakuje Massimiliano Allegri? Nie może skorzystać przecież z Balotelliego, Bonery, De Jonga, Antoniniego, Flaminiego, Nocerino i Robinho. Pozostaje już chyba tylko ten genialny Stephan El Shaarawy, najmłodszy strzelec w historii Milanu w Lidze Mistrzów. Ale i jego występ stoi pod znakiem zapytania, chociaż raczej zagra.

- Wkurza mnie, że jesteśmy postrzegani jakbyśmy byli kozłem ofiarnym. Dopóki sędzia po raz pierwszy nie zagwiżdże w środę, to mamy remis bezbramkowy. Moi chłopcy muszą być przekonani, że stać ich na awans do kolejnej rundy. W przeciwnym wypadku nie ma to najmniejszego sensu – zauważa Allegri.


Image and video hosting by TinyPic


A Barca? Ich reklamować chyba nie trzeba, przecież wszyscy wiedzą, jak wiele potrafią, jak dobrze grają i jak uwielbiają dominować. W meczach fazy grupowej mieli średnie posiadanie piłki 71 proc! A temat numer 1 to oczywiście Leo Messi. San Messi en San Siro, jak pisze El Mundo Deportivo. Silvio Berclusconi tak się przestraszył Argentyńczyka, który w zeszłym sezonie Milanowi strzelił trzy gole i przy dwóch asystował, że postanowił... rozpracować go sam. - Messi musi być kryty indywidualnie. Jeśli będą go pilnowali Flamini i Muntari, to może się udać – stwierdził.

Galatasaray – Schalke

„Welcome to the hell”, „Your nightmare is back again” albo – jak kiedyś przed laty na lotnisku – „Heyy M. United. This is your last 48 hours!” Kojarzycie sprawę? To oczywiście fanatyczni kibice Galaty, którzy zapraszają do piekła, tym razem piłkarzy Schalke. Piłkarzy, jak pokazuje ostatnio Bundesliga, przyczajonych, schowanych, przestraszonych. Z taką publiką dziś wyjdzie dwunastu na jedenastu i goście zdają sobie z tego sprawę. Ale Gianluigi Buffon przed meczem z Celtikiem powiedział fajną rzecz: - Rozumiem świetny doping kibiców, ale z tego, co pamiętam, to chyba nikt z trybun jeszcze gola nie strzelił...





- Wszyscy myślą, że jak wzięliśmy zimą Sneijdera i Drogbę, to awans do kolejnej rundy mamy pewny. Panowie, proszę, pamiętajcie, że oni nie grali przez kilka miesięcy w piłkę. Chciałbym skorzystać z ich doświadczenia w Lidze Mistrzów, chciałbym wykorzystać inteligencję Wesleya jako kluczowego piłkarza, ale to nie takie proste – mówi. Pytania o to, czy od początku zagra Drogba, kwituje zwykłym „nie wiem”. W końcu Umut Bulut i Burak Yilmaz strzelili 32 gole z 57 strzelonych przez Galatę we wszystkich rozgrywkach. A ten drugi to przecież autor sześciu goli w Champions League i najlepszy strzelec fazy grupowej. Jeśli dorzucimy do tego byłego napastnika Chelsea, będzie naprawdę ciekawie.


Postaw na zwycięstwo Galatasaray po kursie 2.15 w BetClic >>
Postaw powyżej 2,5 gola po kursie 1.85 w Bet-at-home >>


Jeszcze kilka dni temu na Drogbę, Sneijdera i bandę Niemcy już w ogóle nie mieliby kim odpowiedzieć. Bo teraz po ponad tygodniu ciągłego leżenia przez problemy z okiem przynajmniej powraca Klaas-Jan Huntelaar. - Kończąc ostatni trening, 29-latek uderzył z 25 metrów w samo okienko bramki. Tak jakby chciał wszystkim pokazać: moje problemy to już przeszłość – pisze „Bild”. Ale kłopoty ze zdrowiem Holendra to tylko wierzchołek góry lodowej. Główne tematy to choćby poszukiwania nowego trenera czy jedno zwycięstwo w ostatnich jedenastu meczach. Debiutujący w Lidze Mistrzów trener Jens Keller, szukając na konferencji prasowej pozytywów, stwierdził, że jego piłkarzom udało się ostatnio podnieść i zremisować z Mainz. Doprawdy imponujące...







Wygrana lub zwrot gotówki - 222zł CASHBACK w Expekt




Tagi:

Komentarze

  • ~@anty (21.02.2013 00:43:42)
    Coś Ty, był jeden w pierwszej połowie z 25 metrów prosto w ręce Faszysty

  • ~Paździoch (20.02.2013 22:53:51)
    No to teraz Wielkie Derby Mediolanu. Forza Milan!!!!!!!!!

  • ~Wyrocznia (20.02.2013 22:49:19)
    Juve - Borusia ktos z tej dwojki wygra Lm

  • ~Wyrocznia (20.02.2013 22:46:59)
    wynik dwumeczu przesądzony, Milan jako klub ponad barca tego nie wypusci a na wyjezdzie coś strzeli na bank!!!!!!!!!!1

  • ~asdasasd (20.02.2013 22:45:10)
    Panje trenerze ale była ręka prawda????? za wysoko ręce miał prawda????? zastopował akcję tymi rencoma prawda???? hehehe co za chuje w tym studio :D

  • ~Wyrocznia (20.02.2013 22:44:29)
    hiszpanska tiki taka nigdy nie dogoni Włoskiego sprytu cwaniactwa i taktyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ~anty (20.02.2013 22:43:19)
    Czy mi się wydaje, czy Barca nie oddała celnego strzału na bramkę Milanu?

  • ~rossoneri (20.02.2013 22:42:42)
    jebane weszlaki napiszecie tylko o ręce co nie? TO ONA USTAWIŁA WYNIK MECZU ?? tak jak rok temu karne z dupy?

  • ~pasiak (20.02.2013 22:42:41)
    Jak to szło, z tą kolejną rundą? Nie będzie?

  • ~antybarca (20.02.2013 22:42:38)
    Czy mi się wydaje, czy Barca nie oddała celnego strzału na bramkę Milanu?

  • ~hahaha (20.02.2013 22:42:15)
    nie moge, a po meczu na TVP1 same reklamy na przyrost masy na naplecie :D no i obowiazkowo opel. studio ustala wersje wydarzen, nie jest tak jak mialo byc.

  • ~Miszcz Bukmacherstwa (20.02.2013 22:41:56)
    Jak zwykle miałem racje. Słuszne było z mojej strony postawienie na Milan - za kwotę 10 000 zł. Mam nadzieje że obstawiliście tak samo. Gratuluje Wygranych.

  • ~GDZIE BYŁ MESSI? (20.02.2013 22:41:07)
    FORZA MILAN

  • ~Jarosław Kłamczyński (20.02.2013 22:39:49)
    "Milan – mimo, że odradzający się po zimie – według wielu nie jest dziś żadnym rywalem w Lidze Mistrzów. Chyba nikt nie daje Włochom szans w dwumeczu z Barcą, a dzisiejszy remis byłby wielkim sukcesem" No cóż - weszło.com pomyliło się co do przebiegu meczu:) Finał ManU - Milan? No chyba, że spotkaja się po drodze

  • ~mietek kret (20.02.2013 22:39:15)
    Dziś nie będzie podsumowania meczów, redakcja w szoku

  • ~Redakcja Weszło (20.02.2013 22:32:47)
    fapfapfapfap Meßi, fapfapfapfap Blaugrana, fapfapfa... jakie kurwa 0-2?!

  • ~asdasd (20.02.2013 22:22:59)
    jechac z kurwami!!!! :D

  • ~2:0 (20.02.2013 22:22:57)
    Obrona Barcy, jak na lekcji w-f

  • ~haha (20.02.2013 22:07:18)
    Farsa jak zwykle 763523248 podan i wpierdol.

  • ~Marian (20.02.2013 22:00:07)
    No i co kurwy? Gdzie wasza pedalska barka?

  • ~Marian (20.02.2013 22:00:07)
    No i co kurwy? Gdzie wasza pedalska barka?

  • ~dupa nie wygrana (20.02.2013 21:46:18)
    postawilem na galate po tych waszych wypocinach zamiast na remis i teraz mam. to co graja turasy w obronie to wola o pomste do nieba.

  • ~HE HE (20.02.2013 21:39:54)
    o kurwa jaka farsa 500 podań 0 sztzałów

  • ~Mistrz Patelachy (20.02.2013 21:34:35)
    Kurwa - nie wiem gdzie gorszy komentarz. Na nsport dwóch zamulonych kmiotów a na jedynce - klasyki pomyłek Szpaka.

  • ~szpakowski (20.02.2013 21:13:47)
    fabregas do żordi albiego

  • ~kowal (20.02.2013 21:08:23)
    czy Szpakowskiemu wydaje się że Balotelli biega po boisku ? wydaje mi się że 2 razy wymienił już jego nazwisko

  • ~@tomek (20.02.2013 20:49:31)
    Nie umiesz przeglądarki obsługiwać? Wystarczy wejść w ten link, działa http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

  • ~ginciu (20.02.2013 20:41:35)
    fajny mecz a komentarz jak z 1 ligi

  • ~HALA MADRID (20.02.2013 20:25:47)
    No trudno, żeby Milan miał szansę, jak znów przeciw 16 będą grali.

  • ~tomek (20.02.2013 19:42:52)
    u mnie wyswietla sie strona glowna, o czym jest ten filmik? O kowalczyku z ktorego wszyscy maja polewke?

  • dr.zygi (20.02.2013 19:36:51)
    @tomek jeszcze raz, mi działa.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

  • ~tomek (20.02.2013 19:14:03)
    cos nie halo ten link

  • ~Darek Szpakowski - \" Szpaku \" (20.02.2013 18:55:56)
    Skomentuje wam dzisiaj wy mordeczki moje - meczyk. Będzie się działo , już nie mogę się doczekać - Czawi, Pike, no i w Milanie - Aleks... - Aleks Del Piero.

  • ~Zeszło (20.02.2013 18:06:26)
    W moim słowniku, nie ma tak obelżywych słów , które oddały by to jakimi cynicznymi i żałosnymi ludzmi jesteście. Allegriemu udało się Barcelone zatrzymać, to on nakazał graczom nie dochodzić do kazdego rywala, zeby oni potem mogli zagrać na obieg. Trener barcelony? Nawet ktoś z was mógłby nim być i by odnosił sukcesy. A popisy strzeleckie Messiego to troche żałosna sprawa. Większosć jego dorobku, to bramki strzelane ogórkom. I o ile sędzie nie wydrukuje karnych jak rok temu zarówno w grupie jak i w ćwierćfinale to bramki nie strzeli. Szanowałem go, ale gdy mu nie wychodzi, pokazuje swoje gwiazdorstwo. Szkoda że mu Arbeloa nie natłukł. Wielką stratą jest brak Mario, nie ze względów technicznych, a interpersonalnych. Alves będzie czuł się bezkarny w swoim comeczowym tatrzyku. i jedna uwaga do was weszlaki, może zajmijcie się trenerką, obstawianiem meczy na potęge skoro z was tacy znawcy? Smuda miał dostać baty z bochum, wygrał, a wy? szkoda gadac o tym co piszecie, niespełnieni znawcy od siedmiu boleści...

  • ~Rossoneri (20.02.2013 18:05:38)
    W moim słowniku, nie ma tak obelżywych słów , które oddały by to jakimi cynicznymi i żałosnymi ludzmi jesteście. Allegriemu udało się Barcelone zatrzymać, to on nakazał graczom nie dochodzić do kazdego rywala, zeby oni potem mogli zagrać na obieg. Trener barcelony? Nawet ktoś z was mógłby nim być i by odnosił sukcesy. A popisy strzeleckie Messiego to troche żałosna sprawa. Większosć jego dorobku, to bramki strzelane ogórkom. I o ile sędzie nie wydrukuje karnych jak rok temu zarówno w grupie jak i w ćwierćfinale to bramki nie strzeli. Szanowałem go, ale gdy mu nie wychodzi, pokazuje swoje gwiazdorstwo. Szkoda że mu Arbeloa nie natłukł. Wielką stratą jest brak Mario, nie ze względów technicznych, a interpersonalnych. Alves będzie czuł się bezkarny w swoim comeczowym tatrzyku. i jedna uwaga do was weszlaki, może zajmijcie się trenerką, obstawianiem meczy na potęge skoro z was tacy znawcy? Smuda miał dostać baty z bochum, wygrał, a wy? szkoda gadac o tym co piszecie, niespełnieni znawcy od siedmiu boleści...

  • ~Kendo (20.02.2013 16:43:04)
    Nie zesrajcie się z tą swoją Barceloną, tępe ciule z Weszło.

  • ~balu Widzew (20.02.2013 16:22:24)
    po co takie coś jak zygi ma prawo klepac w klawiature i degustowac moje oczy swoimi komentarzami?

  • ~Skont oni (20.02.2013 15:40:06)
    mają tego rumaka ?

  • ~tomek (20.02.2013 15:13:37)
    Zygi, odpale ten link w domu, bo pisze z telefonu. D2o2, inter 3 lata temu i milan rok temu. Wszystko bylo ok twoim zdaniem, prawda. I naucz sie oddzielac pewne sprawy, pisalem o meczach na san siro a nie o meczach na camp nou. Jak ktos mi twierdzi ze w tych dwoch konkretnych meczach na kurwa SAN SIRO sedzia nie skrzywdzil barcelony to rece opadaja.

  • ~d2o2 (20.02.2013 14:50:20)
    Barca jest na san siro przewalana... no kurwa ręce opadają, to co mają powiedzieć w Milanie gdzie w meczach z Barcą sędziowie zawsze ich przytną? A to Puyol się przewróci a to wolny, a to karny z dupy.

  • dr.zygi (20.02.2013 14:29:10)
    @tomuś, stary szlagier, specjalnie dla ciebie :)http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

  • dr.zygi (20.02.2013 14:02:37)
    @Tomek. Dla mnie też nie jest i nie będzie, ale jako że ma zjebany łeb na punkcie korupcjony to przytoczyłem wypowiedź.

  • ~pre (20.02.2013 13:54:57)
    Zapowiedź na blogu meczu Galatasaray - Schalke, zapraszam: http://bit.ly/XVompU

  • ~tomek (20.02.2013 13:50:58)
    Nic nie mysle, nie jest dla mnie zadnym autorytetem. Od kiedy dla ciebie jest? Poprzedzajac nastepne pytanie, nie widzialem rozmowy w studiu tv.

  • ~psychol (20.02.2013 13:37:01)
    @pani przedszkolanka - kurwa człowieku rozjebałeś system :)))) (sorry chłopaki)

  • dr.zygi (20.02.2013 13:36:41)
    Brawo, też obstawiam że dziś bez wałka. A teraz jeszcze odpowiedz co myślisz o wypowiedzi Wojtka z przed roku.

  • ~tomek (20.02.2013 13:32:36)
    A przepraszam, juz obstawiam. Z mozliwosci ktore zaproponowales obstawiam trzecia. Bez walka. Chociaz, no sam nie wiem, Barca na san siro jest zwykle przewalana...

  • dr.zygi (20.02.2013 13:27:56)
    @pani przedszkolanka. Heh, fajne. Dawaj dalej.

  • ~pani przedszkolanka (20.02.2013 13:22:41)
    (obserwuje kłótnię młodych kibiców hiszpańskich klubów w piaskownicy, dochodzi do szamotaniny. wzywa rodziców. dr.zygi z siną dupą krzyczy na ojca "jesteś kibicem korupcjony", tomek płacze w kącie po zabraniu kabla od komputera - jednak po chwili przypomina sobie, że ma zapasowe zdjęcie Messiego pod poduszką)

  • dr.zygi (20.02.2013 13:20:39)
    Porównałem sposób myślenia, nie udawaj że jesteś taki pusty. Nie odpowiedziałeś,1X2. Ty mnie ciągle o coś pytasz. Obstawiaj.

  • ~kaska Gdynia (20.02.2013 13:13:01)
    cala Polska przeciw Legii,apel do wszystkich klubow w polsce zeby graly i sprezaly sie na maxa przeciw Legii,Legia podbiera zawodnikow konkurentom,Lechowi,Slaskowi , Polonii ,czy Bayern podbiera pilkarzy Borussii ? NIE!!!Zydo-komuna w warszafce czuje znow dobry wiatr historii ,oby sie nie przeliczyli i nie zostali mistrzem,Kluby Polski laczcie sie.

  • ~tomek (20.02.2013 12:26:09)
    Zygusiu, swoja droga to bardzo ciekawe ze obrzucasz Barcelone gownem nie majac zadnych dowodow, a swoj drugi ulubiony klub, juventus, tak beztrosko rozgrzeszasz, choc tu korupcja byla udowodniona. Jestes jak taka choragieweczka na wiaterku.

  • ~fan (20.02.2013 12:25:55)
    Czy będzie środa z Mazurem?

  • ~błąd w tekście (20.02.2013 12:15:45)
    Zamiast "Ligi Europejskiej i tak nikt nie ogląda" powinno być "Sezonowcy spuszczający się tylko nad najlepszymi (szczególnie Barceloną) oraz Janusze nie oglądają Ligi Europejskiej"

  • dr.zygi (20.02.2013 12:05:19)
    siema Tomuś, to nie ważne, Real i tak będzie górą. Jak obstawiasz? Wałek dziś, czy w rewanżu? A może bez wałka? Czyli jak w zakładach, masz 1X2.

  • ~ccc (20.02.2013 11:54:06)
    wks - breslau, breslau idz spać pajacu, albo nie zapierdalaj berlin zobaczyć co tata pakolo-ciawares właśnie robi.

  • ~tomek (20.02.2013 11:53:08)
    siema zygi, jak tam rewanz w machesterze? Varane bedzie gral?

  • ~clt do Hydroniusz Weszłowicki (20.02.2013 11:37:14)
    OK ,dzięki,teraz wszystko jasne :)

  • ~ccc (20.02.2013 11:36:44)
    zygi biała kurewko, zakładaj białą szmatę bierz tate za reke i jedziesz do łodzi na zlot pizdeczek

  • dr.zygi (20.02.2013 11:21:53)
    @ccc, już ci kiedyś bydlaku pisałem byś się do mnie nie zwracał. Masz troszkę ambicji?

  • ~ccc (20.02.2013 11:13:59)
    zygi bierz tate i przyjeżdzaj do łodzi

  • ~balu (20.02.2013 11:05:02)
    starzy ich nie puszcza do Łodzi bo tu łatwo kose dostać na mieście. Po sobotnim starciu na Pietrynie frekwencja na zlot pedalow spadla o jakies 99%. Lepiej do mojego miasta szczurki nie przyjezdzajcie bo tu mordy klepiemy lapiej niz buhaj maciore

  • dr.zygi (20.02.2013 11:02:04)
    "Skąd ja wiedziałem, że tak to się skończy? Barca – Milan, wszyscy czekają, piękne widowisko, spektakl, pojedynek Ibry z Messim. Wynik końcowy – taki, jak wszyscy przewidywali. Barcelona w półfinale. Tylko dlaczego w to wszystko musiał się wmieszać sędzia?! No pytam – dlaczego?! Jestem ZA-ŻE-NO-WA-NY. Skandal. Barca gra przeciętnie, ale co z tego, skoro Holender jest ustawiony i gwiżdże karnego bez względu na okoliczności? Milan może walczyć, próbować, może nawet wyrównać, ale na koniec i tak będzie cierpiał, bo niezawodny arbiter jest przecież po stronie przeciwników. Barca będzie leżała, ale sędzia zagwiżdże. Wiadomo w którą stronę. Bo wiadomo też, jakiego finału chce UEFA. Gran Derbi. Mnie – kibicowi tej drużyny – jest wstyd. Po prostu wstyd." Wojtek Kowalczyk, drugi zjeb po Stanowskim na punkcie korupcjony dopuścił się takiego wpisu w chwili olśnienia.

  • ~prof. dr hab inż Hydroniusz Weszłowicki (20.02.2013 10:56:11)
    To było a propos drugiego protestu Sz.P. ~clt, dot. "29-latkiem"

  • ~ccc (20.02.2013 10:55:55)
    zygi białe pajace mają zlot w łodzi. Jedziesz z tatą?. Bo większość białych śmieciuchów właśnie o to pyta, czy można przyjechać z tatą. Fajnych masz kumpli po szalu buchachacha

  • ~dr zygi - do (20.02.2013 10:55:37)
    jest gejem. ssie sutki mamy, obciaga faje ojcu. mysli ze jest fajny bo zastepuje Barcelone korupcjona. tak na prawde jest żałosny, nigdy do niczego nie dojdzie w zyciu. jeszcze o tym nie wie

  • ~prof. dr hab inż Hydroniusz Weszłowicki (20.02.2013 10:54:13)
    - no przecież jak Huntelaar ma 29 lat, to jego noga też ma 29 lat, więc uderzył "29-latkiem", wszystko się zgadza :D

  • ~robert lewandowski (20.02.2013 10:53:42)
    zapina pasy na tylnim siedzeniu opla. jest wysublimowanym gejem

  • ~miodek (20.02.2013 10:50:57)
    Nie będę owijał bawełny. Pisanie o kimś, że nie będzie kozłem ofiary, to podcinanie gałęzi, na której sra się we własne gniazdo.

  • Ryszard_Radzionków (20.02.2013 10:46:03)
    Życzę zwycięstwa i awansu Milanowi i Galatasaray.

  • ~IdeNaWisle (20.02.2013 10:45:36)
    Film o Wisle! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

  • dr.zygi (20.02.2013 10:42:15)
    "A korupcona? Ich reklamować chyba nie trzeba, przecież wszyscy wiedzą, jak wiele potrafią, jak dobrze grają i jak uwielbiają dominować" Dopisałbym " i kręcić megalody"

  • ~Weszło.com (20.02.2013 10:38:23)
    Messi... Messi... Messsssi... Messssssssiiiii... Messsssssssiiiiiii... Messsiiiiiiiiiiii!!! Aaaaaaaaaaahhhhh... Doszliśmyyyyy... Messi :*

  • ~clt (20.02.2013 10:37:15)
    "Kończąc ostatni trening , 29-latkem (??)uderzył piłkę (...) "

  • ~Mark (20.02.2013 10:35:41)
    A ja tam oglądam LE i ch*j!

  • ~Mark (20.02.2013 10:35:41)
    A ja tam oglądam LE i ch*j!

  • dr.zygi (20.02.2013 10:29:29)
    Allegri mówi to co mówić musi. Wie że choćby jego piłkarze zagrali na 200% to i tak są tacy co w odpowiednim momencie ich odstrzelą. Korupcjona nie odpada ot tak, musi się sprzężyc z sobą megagra i szczęście, tak było w przypadku Interu i Chelsea, mimo wałów i tak katalońskie, skompromitowane kundle odpadły.

  • ~piersi (20.02.2013 10:24:34)
    1!vamos Barca