Image and video hosting by TinyPic

Paweł Wszołek jedną nogą w Hannoverze 96

8 stycznia 2013 - 19:44


Nie tylko Arkadiusz Milik wyjedzie w tym okienku z Ekstraklasy do Bundesligi. Lada dzień na testy medyczne do Hannoveru wybiera się reprezentowany przez Jarosława Kołakowskiego, Paweł Wszołek, który zostanie wykupiony za 1,5 miliona euro. Warunki transferu zostały ustalone, a badania powinny być formalnością. Transfer uważamy za przesądzony.













Tagi:

Komentarze

  • ~Anty-Weszlak (09.01.2013 21:09:22)
    TRANSFER UWAŻAMY ZA PRZESĄDZONY buahahahahahaha gówno wiecie!!!

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:10)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:10)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:10)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:10)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:09)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~DO WESZLAKÓW (09.01.2013 14:39:09)
    KOMPROMITACJA PANOWIE. "Transfer uważamy za przesądzony." Macie nauczkę, że lepiej nie przedrukowywać innych portalów, a polegać na własnych informacjach. Wymyśliliście bujdę o testach medycznych na dodatek, że ma się na nie udać. Kto się podpisze pod tym gównem?

  • ~kkk (09.01.2013 13:53:42)
    kontrakt ma do 2014 roku,ale prawo webstera to co innego.polonia dostanie tylko kase za wyszkolenie.

  • ~@ŁAWA (09.01.2013 13:38:28)
    chopie. już nawet na byle transfermarkcie można sprawdzić długość kontraktu... więc po co strzępić jęzor po próżnicy, najpierw sprawdź potem pisz. Contract until: 30.06.2014

  • ~kkk (09.01.2013 13:28:40)
    ale wkurwił krolika ze zostaje.z czego biedaczyna odda kase pozostałym.a wszołek latem odejdzie za pare groszy na zasadzie prawa webstera.dobrze kombinuje z menago

  • sebek2501 (09.01.2013 13:02:20)
    "Transfer uważamy za przesądzony." - że cooooooooo?

  • Ława (09.01.2013 12:46:49)
    @kspfan - jak cena skoczy jak jemu się chyba w czerwcu kontrakt kończy i odejdzie za darmo...

  • kspfan (09.01.2013 12:35:45)
    No to wychodzi na to że Paweł zostaje u nas...mądry ruch, przy udanej rundzie wiosennej cena jeszcze skoczy...:)

  • ~polchuck (09.01.2013 11:56:15)
    sam chlopczyk robi dobrze, ale 1.5mln to spokojnie Legia/Wisła/LEch (to ze nie maja to jakis zart jak legia sprzedaje za 5-7mln zawodnikow, Lech Rudneva za 3, zostaje tylko Wisla bez wiekszych ostatnio wplywow) powinny na niego wydać i po 1/2 latach wypchnąć go za 2.5-3.5....druga sprawa, zaplacic za 20latka, ktory zadebiutowal w reprezentacji 1.5mln to rzecz niespotykana, oznaka wielkiej slabosci naszej pilki, nawet Dortmund tego nie potrafi zmienic....20letni Czech ze Sparty/Liberca, reprezentant kraju idzie za 7-10mln

  • ~zs (09.01.2013 10:01:10)
    jebac polonie

  • ~janek cwel z pisemna24 (09.01.2013 05:51:50)
    dzisiaj ojczym obiecuje że nie będzie gwałtu po czym zmienia zdanie po powrocie z pracy i harata dupę janka przez 2 godziny.... janek nie lubi

  • www.Pisemna24.pl/ref/janek (09.01.2013 04:48:29)
    szkoda... janek nie lubi

  • ~@paprykarz (09.01.2013 03:41:03)
    Popiliśmy trochę,co?I widzimy wysyp talentów hahahah

  • ~ja sie kurwa mac pytam (09.01.2013 02:37:57)
    gdzie Stachu ???/

  • ~Stanisłav (09.01.2013 01:15:20)
    (wjezdza swoim zardzewiałym polonezem na parking Śląska, jest tak pijany, że taranuje auta Sebka Mili i Przemka Kazmierczaka, siodełko kierowcy całe w ekskrementach)

  • ~TYLKO RODOWICIW WARSZAWIANIE (08.01.2013 23:43:23)
    KSP PANUJE !

  • ~Stachu Levy (08.01.2013 23:28:12)
    .Wroclaw:Podciety pan Stanislaw wraz z purpurowymi przyjaciolmi konczy przy trzepaku nie opodal placu zabaw czwarte wino"grzane".Z za drzewa ta chwile probuje uwiecznic paparazzi"Faktu"......Traci sprzet wartosci 15000 koron czeskich.Zabawa nabiera rozpedu

  • ~paprykarz (08.01.2013 22:36:01)
    weszło, jeszcze niedawno (rok, pótora roku temu) pisaliście, że w kwestii młodzieży jesteśmy na dnie. a tu proszę, wysyp talentów jak w latach 70tych. jebaliście ligę jak burą suke za to, ciekawe kiedy odszczekacie. choć trzeba przyznać, że to wszystko dzięki kryzysowi. kolejny raz okazuje się, że kryzys to naturalne środowiska Polaków

  • ~Mario - do Maćka debila (08.01.2013 22:28:03)
    Durniu porównujesz Milika i Wszołka do Lewego ?? Chłopie jego uznali za najlepszego napastnika rundy. Facet nie musi odchodzić, tu wchodzi w grę ok. 25 mln euro, zresztą cymbałku, może on już wstępnie dogadał się z ManU. Milik pewno nawet na ławkę się nie będzie łapał, a Wszołek ? zobaczymy, może na skrzydło będą go czasami wpuszczać. Ciekawe czy Milik i Wszołek będą uznawani za najlepszych na swoich pozycjach.

  • ~Mario (08.01.2013 22:26:38)
    Wiecie czego brakuje Naszej lidze ???!!! Pieniędzy !!! zdziwieni ?ha, ha, pewno tak. Przecież wszyscy piszą - ile te grajki zarabiają !!! A prawda jest taka, że rezerwowy bramkarz ostatniej drużyny ligi angielskiej zarabia więcej wielokrotnie, niż nasze najlepiej opłacane gwiazdy. Ludzie liczą się tylko i wyłącznie pieniądze !!! Wszyscy krzyczą, że ogromne pieniądze są pompowane, ha, ha. Podaje się przykład Wojciechowskiego, facet tyle wpompował i nic nie może osiągnąć. Ogólnie on to nic nie osiągnął, ale przez swoją głupotę. Z drugiej strony jego wydatki są śmieszne, w drugiej lidze, nawet ukraińskiej więcej wydają na klub !!! Jakby facet wydawał po 100 mln euro rocznie to mógłby się żalić. Ktoś powie, ale przecież Czesi mniej płacą, a mają sukcesy !!! guzik prawda , to jest mit, raz rzucony i powielany wszędzie. Najbogatsze kluby czeskie płaciły więcej od naszych czołowych, reszta mniej, to fakt. Jednakk ta reszta jest równie słaba, jak nasze kluby. Czasami jakiś klub biedniejszy dostaję się do LM, ale to tylko fart. Teraz mniejszy po zmianie regulaminu. Przypomnę, jak Wisła odpadła z APOEL, to wszyscy, przecież te kluby mają podobne budżety. Podobno , niby Wisła lepiej pŁaciła gorszym grajkom, guzik prawda. Cypryjczycy właśnie bardzo wysokimi kontraktami ściągnęli dużo dobrych grajków.

  • ~lekko naderwany wór (08.01.2013 22:11:49)
    Krzysie Ostrowski jednak odpalony ze Śląska, momentalnie przejął go Ajax Amsterdam. stawiają na młodzież.

  • ~mixowoce(L)eśne (08.01.2013 22:09:39)
    Wypierdalaj wszołek!

  • Dżej Dżej Okocza (08.01.2013 22:06:30)
    To spisek Niemców. Wykupują najbardziej utalentowanych, młodych Polaków, po to by zniszczyć im kariery vide Klich.

  • ~żyd z gstaad (08.01.2013 21:55:55)
    informacja nieco z cienia, ale również pewna: Bartek Ława przechodzi jednak do Espanyolu Barcelona, w piątek będzie miał testy medyczne, robią grilla, kulig i podpisują umowę. kwota transferu- 1,2 mln € i kulig gdzieś w Polsce (prawdopodobnie pojadą do Szczyrka).

  • ~Wojciech Kowalczyk (08.01.2013 21:30:24)
    (totalnie pijany próbuje dostać się do redakcji Polsatu, po chwili redakcja cała w ekskrementach, odór uryny i ekskrementów niewyobrażalny, dochodzi do szamotaniny)

  • ~Wojciech Kowalczyk (08.01.2013 21:30:24)
    (totalnie pijany próbuje dostać się do redakcji Polsatu, po chwili redakcja cała w ekskrementach, odór uryny i ekskrementów niewyobrażalny, dochodzi do szamotaniny)

  • ~Dawid (08.01.2013 21:30:07)
    Najwięksi rywale Legii w tytule po mistrza się osłabiają. Został Lech i pewnie między tą 2 dojdzie do walki o mistrza

  • ~Mario - do Maćka debila (08.01.2013 21:26:33)
    Durniu porównujesz Milika i Wszołka do Lewego ?? Chłopie jego uznali za najlepszego napastnika rundy. Facet nie musi odchodzić, tu wchodzi w grę ok. 25 mln euro, zresztą cymbałku, może on już wstępnie dogadał się z ManU. Milik pewno nawet na ławkę się nie będzie łapał, a Wszołek ? zobaczymy, może na skrzydło będą go czasami wpuszczać. Ciekawe czy Milik i Wszołek będą uznawani za najlepszych na swoich pozycjach.

  • ~Mario-nasza liga na 51 miejscu i będzie jeszcze niżej (08.01.2013 21:20:09)
    Wiecie czego brakuje Naszej lidze ???!!! Pieniędzy !!! zdziwieni ?ha, ha, pewno tak. Przecież wszyscy piszą - ile te grajki zarabiają !!! A prawda jest taka, że rezerwowy bramkarz ostatniej drużyny ligi angielskiej zarabia więcej wielokrotnie, niż nasze najlepiej opłacane gwiazdy. Ludzie liczą się tylko i wyłącznie pieniądze !!! Wszyscy krzyczą, że ogromne pieniądze są pompowane, ha, ha. Podaje się przykład Wojciechowskiego, facet tyle wpompował i nic nie może osiągnąć. Ogólnie on to nic nie osiągnął, ale przez swoją głupotę. Z drugiej strony jego wydatki są śmieszne, w drugiej lidze, nawet ukraińskiej więcej wydają na klub !!! Jakby facet wydawał po 100 mln euro rocznie to mógłby się żalić. Ktoś powie, ale przecież Czesi mniej płacą, a mają sukcesy !!! guzik prawda , to jest mit, raz rzucony i powielany wszędzie. Najbogatsze kluby czeskie płaciły więcej od naszych czołowych, reszta mniej, to fakt. Jednakk ta reszta jest równie słaba, jak nasze kluby. Czasami jakiś klub biedniejszy dostaję się do LM, ale to tylko fart. Teraz mniejszy po zmianie regulaminu. Przypomnę, jak Wisła odpadła z APOEL, to wszyscy, przecież te kluby mają podobne budżety. Podobno , niby Wisła lepiej pŁaciła gorszym grajkom, guzik prawda. Cypryjczycy właśnie bardzo wysokimi kontraktami ściągnęli dużo dobrych grajków.

  • ~Wisiorny (08.01.2013 21:19:06)
    Kolesie od Weszło, kiedyś już o to pytalem, więc zapytam jeszcze raz: czy pracujecie nad wersją waszego serwisu zeby dało go radę czytać w telefonie? Nie mam zielonego pojęcia jakie to koszty, działania itd, ale sporo ludzi was czyta, więc chłopaki zróbcie tak, żeby was adres też dało rade czytac w telefonie.

  • ~Do do weszło (08.01.2013 21:15:06)
    Źródło jest na Myśliwieckiej obok Agrykoli tam zbierają się bandy kiboli.

  • ~@normalny (08.01.2013 21:12:25)
    ty byś się człowieczku internetowy posrał a nie zajebał komuś liścia

  • ~ash (08.01.2013 21:12:15)
    Irek zrobił deal życia. Kupił klub pewnie nie płacąc Józkowi zbyt wiele (pewnie tylko 1 ratę), zawodnikom nie płaci, paru sprzeda, kasa z cyfry leci, na sezonie wyjdzie z 10-15 baniek na czysto.

  • ~normalny (08.01.2013 21:10:51)
    a czy nie dało by się zrobić takiej wersji tego portalu, żeby pod artykułami nie można było dodawać komentarzy, bo czytając niektóre wydaje mi się, że jak bym siedział w knajpie i przy mnie taki jeden czy drugi znFca by się odezwał to bym zwyczajnie podszedł i zajebał z liścia

  • ~do weszło (08.01.2013 21:07:28)
    gdzie jest źródło do chuja?!

  • ~warszawski Król do dziewczyn z kurwiktorskiej (08.01.2013 21:03:43)
    Chuja zobaczycie, a nie tą kasę.

  • ~majki (08.01.2013 21:02:55)
    weszLo to wasze info czy może zaczerpniete z niezależna.pl? tak bardzo wstydzicie się tego że pierwsza była strona uważana za "ciemnogród"

  • ~waceq (08.01.2013 21:00:56)
    Mikel Arruabarrena szaleje w meczu z Malagą. Asysta i 2 niewykorzystane szanse. Janek Urban powinien do niego zadzwonić i ściągnąć na Łazienkowską.

  • ~Fanpage na facebooku (08.01.2013 20:58:48)
    http://www.facebook.com/WszolekPawel

  • ~Wiener (08.01.2013 20:53:48)
    niezalezna.pl byla szybsza... pewnie zerzniete info, brawo weszlo

  • ~maciek (08.01.2013 20:51:02)
    Milik juz trenuje w nowym klubie , Wszolek za chwile tez a biedny Lewandowski juz od roku dopina transfer i dopiac nie moze.

  • ~Polecam (08.01.2013 20:46:02)
    www.przemyslawtyton.com

  • ~krzysztof stanowski życie i twórczość (08.01.2013 20:45:11)
    Zwolniono też Piotra Górskiego (świetny naczelny), a stery wziął Kołtoń, chyba dzięki znajomości niemieckiego, chociaż dorobek dziennikarski też oczywiście był jego jakimś tam atutem. Wydawało mi się to świetnym posunięciem, z Romanem bardzo się lubiliśmy, nawet wciągnął się na moment w słuchanie rapu, który ciągle leciał w moim samochodzie. Potem jednak zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Kołtoń zdziwaczał, zwariował, zwalniał i zwalniał, szybko zdobywając ksywkę „Krwawy Roman”. Ciął równo, jak leci. Jednego dnia szliśmy na obiad i mówił mi, że w dziale „inne sporty” najlepszy jest Marek Serafin, a następnego dnia wręczał mu wypowiedzenie. Z Nahornym – a to były papużki nierozłączki, wszędzie razem – od momentu awansu przestał utrzymywać kontakt, nawet się nie witał. Widziałem wielu ludzi, którzy odnosili w życiu sukces, ale kogoś, komu szajba odbiłaby aż tak bardzo – nigdy. Kiedyś do redakcji przyszedł w odwiedziny Zbigniew Boniek. Roman – do niedawna jeden z nas, kolega, kumpel, przypominam sobie, że w 1998 roku przywiózł mi nawet jakieś pamiątki z mundialu, potem zjechaliśmy razem tysiące kilometrów i przegadaliśmy pewnie z tysiąc godzin – stanął tak obok Bońka i z pogardliwym tonem oświadczył: - Patrz, Zibi, to są moi gamonie. Ja im płacę. Wśród tych „gamoni” byli tacy, którzy młodemu Romanowi – bo i on był kiedyś młody – pomogli. A on: - Patrz, Zibi, to są moi gamonie. Popatrzyliśmy wszyscy między sobą: - Co za śmieć. Gdyby wtedy Kołtoń się nie zmienił, lecz został taką osobą, jaką był przed kopem w górę, miałby szansę być niezłym naczelnym. On jednak stał się kimś innym i większej metamorfozy nie widziałem, jak żyję.

  • ~krzysztof stanowski (08.01.2013 20:42:10)
    (Teraz na Weszło też są zdolni ludzie i myślę, że mają szansę coś w tym zawodzie osiągnąć, a jeśli np. Tomek Ćwiąkała nie osiągnie, to znaczyć będzie, że cała ta branża jest chora i nie potrafi wyławiać talentów.)

  • ~Ireneusz Król (08.01.2013 20:41:32)
    Przytule te 1,5 banieczki, ale żadnej z rozkapryszonch gwiazeczke hajsu nie oddam. Wiosne gramy jóniorami. I tak sie utrzymamy,

  • ~Następne głowy co udają, że Weszło nie istnieje (08.01.2013 20:38:10)
    http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/332443/media-pawel-wszolek-w-bundeslidze

  • ~Krzysztof Stanowski (08.01.2013 20:34:22)
    Nie myślałem, że ktoś się skapnie..Jestem idiotą!

  • ~Głos wołającego na puszczy (08.01.2013 20:27:01)
    Weszło bez komentarzów Levego jest jak Stanowski bez zakoli

  • ~Krzysztof Król (08.01.2013 20:25:44)
    Przytulam 1.5 mln euro ale i tak chuja wam zapłacę pensje.

  • ~sęp (08.01.2013 20:23:59)
    życzę Wszołkowi jak najlepiej,ale cienko to widzę.Moim skromnym zdaniem Sobota jest lepszym piłkarzem technicznie i szybkościowo.Ale jak niemiaszki maja kasę niech płacą.

  • ~Krzysztof Stanowski (08.01.2013 20:23:54)
    (niezalezna.pl zrobiła z niego idiotę)

  • ~Krzynówek (08.01.2013 20:22:26)
    lepszy Wszołek niż Żyro, pewnie dobry interes Hannoweru ale pewnie już mu na ławce obok Sobiecha robią miejsce.

  • ~ 이서익 (08.01.2013 20:21:59)
    ja wszołek odszedł to i Teodorczyk na 99% tez odejdzie

  • ~Weszuo (08.01.2013 20:21:31)
    (całe komentarze w ekskrementach)

  • ~Gdzie stasiek Levy (08.01.2013 20:20:51)
    Bez Staśka to nie ten sam portal klikam w poszukiwaniach i nic!

  • ~transferman (08.01.2013 20:20:11)
    Za 1.5 mln euro odchodzi młody utalentowany reprezentat kraju to jest ku@# świetny dowód na to jak nasza liga jest beznadziejnie traktowana analogiczny zawodnik z czech czy szwecji poszedł by za przynajmniej 2.5 mln euro .Wystarczy zobaczyć na ostatnie transfery mlodych czeskich piłkarzy do niemiec by zobaczyć że 2.5 mln to MINIMUM.

  • ~Duma Stolicy (08.01.2013 20:19:05)
    Jeśli to prawda, to Wszołek zrobił dobrze. Oczywiście szkoda mi, że odchodzi, ale tam może zrobić karierę. Pogrzeje ławę z rok (bo chyba nikt nie oczekuje, że wejdzie do składu z miejsca[ tak to jest tylko w Polsce]) i potem wszystko zależy od niego. Był wierny Polonii - co nie jest częste w tym klubie, pracował ciężko, walczył i trenował. Powodzenia. :)

  • ~Pro (08.01.2013 20:18:38)
    Jedrzejczyk odejdzie z Legii lada dzien ale on jest w takim wieku,ze jezeli nie odejdzie teraz to pozniej bedzie coraz trudniej. Przynajmniej na jego miejsce Legia chce sciagnac wartosciowego pilkarza, w trakcie sa rozmowy z Wasilewskim. Dwaliszwili ma pojawic sie tez na lazienkowskiej w ciagu kilku najblizszych dni. Nie wiem ile prawdy jest w tym,ze ponownie Lech rozmawia z Teodorczykiem, choc po sprzedazy Wszolka w Polonii bedzie kasa na uregulowanie zaleglosci. Mowi sie tez,ze Rumak chcialby miec u siebie Klicha.

  • ~bu (08.01.2013 20:16:05)
    Chcieliście przypisać sobie cudze info, tak się nie robi;/

  • ~Do weszlaków (08.01.2013 20:15:19)
    podajcie źródło bałwany, przekopiowaliście niezależną

  • ~krzysztof stanowski (08.01.2013 20:14:11)
    (bierze gorącego niusa z prawicowego portalu; nie może znieść myśli, że "stalinowcy od Ziobry i Kaczyńskiego" wiedzieli coś szybciej od niego; upija się szklanką whisky; na widok pijanego szefa tomasz ćwiąkała zamieszcza informację na weszlo.com bez podania źródła; portal w kłopotach, skandal wisi w powietrzu)

  • ~Maciek (08.01.2013 20:12:16)
    Fajnie tylko szkoda ze tak tanio !!!

  • ~Pro (08.01.2013 20:11:02)
    heh, a w maju Wojciechowski proponowal Wszolka a to Legii a to Lechowi i tam gamonie ( dzialacze ) zastanawiali sie jakby zbic z ceny ( Jozef chcial 250 tys euro ). Kurwa, w tej naszej marnej lidze nie bedzie druzyny na LM, nie ludzmy sie. Wyjezdzaja mlodzi ( 18 , 19 i 20 latkowie 9, ktorzy mieli udana jedna runde ! Lewandowski przynajmniej gral dwa sezony w Ekstraklasie ( wczesniej w 1 lidze byl najlepszym strzelcem ), Sobiech podobnie. A to co sie dzieje dzis to przesada. Milik i Wszolek przynajmniej do konca sezonu powinni zostac w Polsce, ograc sie a tak...mimo wszystko zycze im wszystkiego najlepszego ale...niezbyt rozowo to widze.

  • ~krzysztof stanowski (08.01.2013 20:11:01)
    (razem z Tomaszem Ćwiąkałą próbował dostać się do teleturnieju Postaw Na Milion; na widok sympatycznych redaktorów prowadzący program zalał się uryną)

  • ~Źródło: niezalezna.pl (08.01.2013 20:08:49)
    .

  • ~No (08.01.2013 20:05:35)
    A Patryk "kim ty kurwa jesteś pedale?" Małecki w Widzewie...

  • ~niestety (08.01.2013 20:05:23)
    niezależna.pl była szybsza.

  • ~daro (08.01.2013 19:59:51)
    Hahahah niezłe jaja ze niezależna podała te info pierwsza, już nawet w sporcie są lepsi gazety.

  • ~krystyna (08.01.2013 19:59:08)
    Co tam Wszolek... Zobaczcie TerMESSInatora! :D http://www.futbol1.pl/13-informacje-pilkarskie-na-zywo/swiat/2255-lionel-messi-jako-termessinator-a-cristiano-ronaldo-i-jose-mourinho-nedznicy-internauci-komentuja-gale-fifa-w-zurychu-foto

  • ~Paweł Wszołek (08.01.2013 19:53:49)
    (jedna nowa w Warszawie, druga w Hanowerze , rozkrok niewyobrażalny)

  • ~uuu (08.01.2013 19:53:31)
    moze byscie napisali ze niezalezna byla pierwsza? tak to drzecie morde ze was nie cytują http://niezalezna.pl/36955-wyprzedaz-w-polonii-warszawa-wszolek-w-hannoverze

  • ~willa park (08.01.2013 19:52:37)
    http://niezalezna.pl/36955-wyprzedaz-w-polonii-warszawa-wszolek-w-hannoverze

  • ~fan ksp (08.01.2013 19:50:15)
    Brawo wszołi, obyś pokazał niemiaszkom!

  • Lolą Blą (08.01.2013 19:48:52)
    O qrwa, byłem pierwszy i drugi! Ale mi stanął (nie mylić ze Stano)!

  • ~aron (08.01.2013 19:48:38)
    pierwszy!

  • Lolą Blą (08.01.2013 19:47:58)
    Nawet bardzo srogo!

  • Lolą Blą (08.01.2013 19:47:43)
    Srogo!