Image and video hosting by TinyPic

Z cyklu: słynne wariactwa na wizji. Roman Kołtoń i "dlaczego nie Barcelona?"

8 stycznia 2013 - 13:08


Jak wieść gminna niesie, tuż po programie Roman Kołtoń zasiadł przed biurkiem do pisania pieśni pochwalnej nt. Roberta Lewandowskiego. Efekty wkrótce w "Cafe Futbol".









Wygrana lub zwrot gotówki - 222zł CASHBACK w Expekt




Tagi: ,

Komentarze

  • ~doma (08.01.2014 21:10:38)
    Barcelony nie ma....ale też jest zajebiście;)

  • ~franc (10.01.2013 00:49:51)
    no to kołek odjechał

  • ~Ołeksandard Sanczizow (10.01.2013 00:47:08)
    Skoro Barcelona to dlaczego nie Miami Heat?

  • ~bolo (09.01.2013 15:41:41)
    Biorąc pod uwagę tradycyjnie "udaną" politykę transferową tego klubu (np. Szmatan za Eto'o), nie jest to wykluczone.

  • ~Roman Kołton (09.01.2013 15:28:00)
    Dlaczego nie Wąchock ?

  • ~Romek (09.01.2013 15:27:34)


  • ~Kibic (09.01.2013 11:05:26)
    No kurwa bo kto to jest sanchez, pedro, VILLA, ogórki, do ogrania, po jednym sezonie pewnie messi by wpadł w kompleksy! Szalony Roman

  • ~Mateusz Borek (09.01.2013 10:20:19)
    Ale Roman... żeby Robert miał szanse trafić do Barcelony to musiałby umieć zrobić przewrót w przód, przewrót w tył i podciągnąć się na drążku...

  • ~JW (09.01.2013 10:17:42)
    ostatni raz Lewandowski pasował do stylu Barcelony w 1979 r.

  • ~czyś ty zgłupiał (09.01.2013 10:16:32)
    piękny Romanie ?

  • ~psychol (09.01.2013 09:03:57)
    Abstrahując juz od tej żenującej wypowiedzi, to na zdjęciu bardzo fajna czapka pana Romana. Opa Janusz style.

  • ~Grzegorz Mielcarski (09.01.2013 08:02:50)
    Robert stylem gry pasowałby do Barcelony, ponieważ jego styl by tam pasował.

  • ~ERT (09.01.2013 04:34:24)
    I JAK TAKIEMU LEWUSOWI MA SODÓWKA NIE UDERZAC JAK JEDEN Z DRUGIM IDIOTA TAKIE RZECZY MU MOWIA. A KOŁTOŃ POWINNIEN PROGNOZA POGODY SIE ZAJAC BO OD SPORTU DAWNO ODJECHAL. NAJPIERW LIZAL DUPE SMUDZIE TERZ LEWUSOWI. JAK WIDAC LUBI TO ROBIC A W DODATKU JAKIM DZIWNYM LUDZIOM

  • ~poważnie pytam! (09.01.2013 03:22:19)
    Czy R.Kołtoń trenował zawodowo albo amatorsko jakikolwiek sport a moze ktoś znał go za małolata i grał w nim chociaż na podwórku?

  • ~to zwykły idiota jest... (09.01.2013 03:02:27)
    ten Romek...

  • ~@Zyrafa Melman (09.01.2013 01:41:43)
    Miazga!!! Wiecej polityki na wejszlo prosze ;)

  • ~Boateng (09.01.2013 01:38:31)
    Z Rengifo tak w Lechu grał to i w Barcelonie da radę haha jaki kurwa cymbał z tego Kołtonia to brak słów...

  • ~Moussa Dembele (09.01.2013 01:10:36)
    Nawet w tym fragmencie znalazł się jeden z wielu żartów Bożydara, które tylko jego smieszą, dlatego zawsze po nich się głośno śmieje, by po nich nie nastała niezręczna cisza

  • ~W. Pawlowski (09.01.2013 01:05:14)
    Sancziz are very very strong player.

  • Dżej Dżej Okocza (08.01.2013 23:33:59)
    Aleksander Sanchis na słowa Romana Kołtoniau ciekł do Chile!!!

  • ~dlaczego nie Barcelona? (08.01.2013 22:43:50)
    dlatego: http://podbramkowo.blogspot.com/2013/01/zota-pika-czy-to-ma-jeszcze-jakis-sens.html

  • ~pilkanozna (08.01.2013 22:34:35)
    Kołtoń to taki cwany lisek o wiadomym pochodzeniu paru dziennikarzy wykiwał i usiadł na ciepłym stołeczku nie ładnie panie romeczku.

  • ~Jacko (08.01.2013 22:00:42)
    No tak. Bo przecież ma szansę do MU. Zapytajcie jakiegokolwiek kibica Czerwonych Diabłów, który przygląda się SAF-owi. Jest dwóch światowej klasy napastników w United. A klasę podobną, czyli nie światową, prezentuje Hernandez, zostaje jeszcze Welbeck. No kto go widzi w United?! Ja pierdziele. Albo w Chelsea :D. W ogóle w Anglii :D. Przecież jest kilkunastu tańszych napastników. Dla mnie tego zainteresowania nim będzie coraz mniej, albo więcej za sprawą agentów Lewego. Mario Gomez opuszczał Stuttgart przechodząc do Bayernu za 30 dużych baniek. A za Lewego nikt nie chce dać 20 i to nie jest przypadek.

  • ~LOLĄ (08.01.2013 21:51:49)
    Fotka kapitalna :D

  • kirk (08.01.2013 21:03:23)
    Ale on ma kurwa śmieszne ucho! Nie pasuję do reszty głowy. W ogóle takie nie ludzkie ;-)) Wydaję się mi, że to ucho grało w filmie man in black 2?

  • ~JegoEkscelencjaM (08.01.2013 21:03:04)
    Nie wiem co ten Kołtoń bierze...Zwróćcie uwagę na ten przeskok w argumentacji kiedy najpierw opowiada jak to Zlatan nie pasował do Barcy, a za chwilę mówi, że Robert to już by pasował, bo grał cofniętego za Rengifo...MÓZG ROZJEBANY

  • ~Z. Lach (08.01.2013 20:46:46)
    Kołtoń się kurwa skompromitował.

  • ~O (08.01.2013 19:53:45)
    Lewy sam przewrócił oczami ...

  • ~ewa (08.01.2013 19:33:34)
    Lionel Messi uderzył wścibskiego fotografa!!!! Zobacz co za to mu grozi: http://daa.pl/messiphotoes

  • ~x pert (08.01.2013 19:00:07)
    "Kolton to jeden z najlepszych polskich dziennikarzy" HAHAHA, Neron co ty brałeś?

  • ~Równowaga w przyrodzie MUSI być (08.01.2013 18:54:15)
    Są inteligentni, normalni, dziwni, debile, kretyni, jest też Kołtoń

  • ~Znawca (08.01.2013 18:52:18)
    Lewy to wysoki poziom ale jeszcze nie Barcelona! Owszem Real, MU itd. ale Barca nie i czy w ogóle?

  • ~Radek (08.01.2013 18:51:21)
    "...powiedzmy sobie szczerze..."

  • ~M (08.01.2013 18:50:46)
    ale tak w ogóle, to dlaczego "efekty wkrótce"? albo się mylę, albo ten odcinek leciał już na polsat news.

  • ~M (08.01.2013 18:48:37)
    dlaczego nie Barcelona? Bo Messi, Villa, Pedro, Sanchez, Tello, jeszcze kilku wychowanków, jakieś 20 lepszych celów transferowych i nie zapominajmy o Kubie Koseckim, który przecież jest w czołówce zainteresowań Dumy Katalonii, po publikacji naszego wspaniałego eksperta. :)

  • ~Trzeciak (08.01.2013 18:33:01)
    Roman jest dziennikarzem wypalonym.

  • ~Neron (08.01.2013 18:14:04)
    Kolton to jeden z najlepszych polskich dziennikarzy. Czesto zgadzam sie z jego opinia ale tym razem...wiadomo. Nie chodzi nawet o klase graczy Barcelony ale o jej styl. Lewandowski lubi gre kombinacyjna, szybka wymiane pilki na malej przestrzeni, gre na jeden-dwa kontakty ale mimo to technicznie Barcelona gra przez pelne 90 minut, Robert zas lubi powalczyc o gorne pilki, zastawic sie, przepchac miedzy obroncami...dlatego tam po prostu raczej nie pasowalby. Choc z drugiej strony, Borussia tez gra kombinacyjnie, czesto atakiem pozycyjnym. "Lewego" widzialbym w Arsenalu !

  • ~af (08.01.2013 17:53:39)
    chciałem coś panu Kołtoniowi powiedzieć......: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze jedno: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ~znafca (08.01.2013 17:45:12)
    W sumie to Kołtoń ma trochę racji, tylko nie wie, dlaczego. Akurat tam Lewandowski mógłby grać zamiast Villi, innego takiego napastnika tam nie ma. Real? Nie ma szans - Benzema i Higuain. Utd - Rooney i Van Persie, City - nie żartujmy, Bayern - to samo. W Barcelonie dałoby rade go ustawić.

  • ~kanzyani (08.01.2013 17:43:04)
    Ten pan Roman to wszystkim gościom w studiu CAFE FUTBOL" liże dupy" żenada

  • ~Sebek Blater (08.01.2013 17:41:28)
    Chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich fanów futbolu ale w Zurychu doszło do pomyłki. To właśnie Robertowi należy się złota piłka, złoty but i złota czapka która nakrywa wszystkich w piłkarskiej Europie.

  • ~Lepsi od R> Lewego (08.01.2013 17:35:20)
    W samej Hiszpanii : Messi, Ronaldo, Villa ,benzema, hIguain, soldado, liorente ,negredo. ten drewnial lewandowski to by 5 bramek na sezon strzelił w la liga

  • ~do Kołtuna (08.01.2013 17:28:46)
    najlepiej jak pierdoli ze jest w 5 najlepszych napadziorów swiata hehe wg. mnie jest na miejscach 20-30 w swiecie

  • ~Roman K (08.01.2013 17:20:51)
    Jestem genialny, połączyłem imie (Alexis) z nazwiskiem (Sanchez) i wyszło Sanchis [czyt. Sancziz]

  • ~wr (08.01.2013 17:20:23)
    Czym roman się żywi ?

  • ~GeloHC (08.01.2013 16:54:24)
    Pieeczeeee dupa, nie? :) coś wam się skończyły artykuły o Gliku albo innych ulubieńcach. Bo co? chujowo im idzie, nie? :)

  • ~MIÓD CUKIER MIÓD CUKIER (08.01.2013 16:35:58)
    LUKROWANKO GRATIS

  • ~ZL (08.01.2013 16:32:10)
    Potok sie kurwa skompromitował...

  • ~Żyrafa Melman (08.01.2013 16:23:40)
    Dawno nic nie było o polityce. W ramach odgłupiania i uświadamiania narodu chciałbym napisać, że śp. bł. prof. dr hab. inż. doc. np. abp etc. Lech hrabia Aleksander Fredro Kaczyński został bestialsko zamordowany w tuskistowskich katowniach ubeckich rodem z Uzbekistanu, albo nawet z Barad-Dur, w wiele dni po tajemniczym uprowadzeniu samolotu znad rdzennie polskich i katolickich lasów podsmoleńskich.

  • ~Roman Erotoman (08.01.2013 16:13:54)
    a dlaczego nie Olimpia Grudziądz?

  • ~Korki (08.01.2013 15:56:16)
    Przecież Zlatan poszedł z Barcy bo nie chciał być ustawiany na szpicy, tylko chciał grać w głębi bardziej i mieć więcej luzu. Kompletnie pomylił to Kołtoń

  • ~Virus (08.01.2013 15:51:07)
    Cały Romuś... Mnie już od dawna mdli na jego widok. Tylko zawsze mnie zastanawiało, co taki Romek robił w podstawówce jak koledzy z klasy grali w piłkę? Bo że nie grał to widać.

  • ~werys (08.01.2013 15:43:10)
    kołtoń dobry wafel

  • ~czy cie romek pojebalo ? (08.01.2013 15:40:22)
    kolton przeniosl sie z dupy smudy do dupy lewandowskiego.dobrze ci tam w tej dupie?romek,dobrze ci?ty odbyciaku jebany.gardze kurwa toba dupowlazie.

  • ~asd (08.01.2013 15:40:21)
    a lewy siedzi i myśli co oni pierdolą

  • ~max (08.01.2013 15:35:21)
    kto to jest Sanczis? Nie znam gościa.

  • Ryszard_Radzionków (08.01.2013 15:32:06)
    O kurwa, ale wazeliniarstwo, Kołtoń tak musi, jak nie Smuda to Lewandowski. Nie tylko przejście Lewego do Barcelony to przesada. Po jaki chuj miałby go kupować Ferguson, skoro ma Rooneya i Van Persiego a ponadto jest jeszcze Chicharito, Wellbeck i Young. Ale Romek wie lepiej.

  • ~sędzia Tuleja (08.01.2013 15:26:52)
    nawet w czasach stalinowskich nikt się tak nie podlizywał bierutowi

  • ~hh (08.01.2013 15:26:15)
    romek jak zawsze... fapfapfap

  • ~zgorzel jajowy (08.01.2013 15:08:12)
    Roman po prostu kocha się w mężczyznach i często prawi im komplementy. całuśna z niego i kochana ciotka.

  • ~Andrzej Iwan (08.01.2013 14:56:41)
    Roman Kołtoń kupił Lechię Gdańsk, a Robert Lewandowski będzie grał w drużynie Reptilionów, którzy najechali Ziemię i panują razem z masonami.

  • ~mario (08.01.2013 14:54:14)
    po coś przybył w nasze strony, lachociągu pierdolony :)

  • ~mario (08.01.2013 14:54:13)
    po coś przybył w nasze strony, lachociągu pierdolony :)

  • ~jam (08.01.2013 14:51:59)
    to nie jest chamski tekst. Tego odcinka CF nie dało się oglądać. Robert jest świetnym piłkarzem i nie trzeba go w tak żenujący sposób dowartościowywać. Kołtoń niestety nie był wyjątkiem. Jedna wielka wata cukrowa. Ciekawe jak Kołtoń wytłumaczy brak Roberta w 11 najlepszych piłkarzy FIFA 2012.

  • Ryszart (08.01.2013 14:39:24)
    Największy lizodup na świecie. Bez kitu, chyba tylko raz się zdarzyło, żeby nie pierdolił tych swoich cukierkowych wywodów - ze 2 czy 3 miesiące temu, kiedy prowadził CF. Nie pamiętam kogo wtedy pocisnął, po tym programie myślałem że Roko może wreszcie się obudził, aż do następnego odcinka... to samo, porzygałem ekran i wyłączyłem to pudło.

  • ~rysiu (08.01.2013 14:20:49)
    Szanuję dorobek Lewandowskiego i uważam, że jest to bardzo dobry piłkarz, ale Barcelona? Sorry, ale nie.

  • ~Farmer (08.01.2013 14:04:48)
    Ja chcę to samo co brał Roman !!!

  • ~gamoń romana kołtonia (08.01.2013 14:01:01)
    kolejny chamski tekst weszlo pod adresem mojego szefa. moj szef to wybitny ekspert pilkarski ktory nigdy w zyciu nie gral w pilke.sam franz smuda kawkowal z moim szefem 2-3 razy w tygodniu przez 2,5 r i dzieki temu polska zdobyla 2 punkty i zajela 4 miejsce w grupie me. i wlasnie tu jest pies pogrzebany.weszlo atakuje mojego szefa bo stanowski nie moze sie pogodzic z faktem ze franz wolal wysluchac rad mojego szefa a nie kumpli stanowskiego. franz wolal kawkowac z moim szefem a nie z rafalem nahornym i przemkiem rudzkim. stanowski uwaza ze ci dwaj panowie to najlepsi pilkarscy eksperci w polsce. ma na to wiele argumentow, ale najmocniejszy jest to ze ci panowie nigdy w zyciu nie grali w pilke. rozumiem ze stanowski sie wkurzyl bo franz kawkowal z moim szefem a nie z jego kumplami, ale po zakonczeniu euro powinien dac sobie spokoj bo polska dzieki wspolpracy franza z moim szefem osiagnela najlepszy wynik w swojej historii. do tego jest ta konkretna sytuacja z lewym. otoz moj szef kawkowal ostatnio z dzialaczemi uefarselony i powiedzial im swoje zdanie. dzialacze uefarselony zastanawiaja sie bo wiedza ze warto wysluchac rad kogos kto nigdy w zyciu nie gral w pilke,kogos kto nigdy w zyciu nie byl ani pilkarzem ani trenerem. oni dlatego kawkuja z moim szefem bo w hiszpanii nie ma ani 1 wybitnego eksperta pilkarskiego ktory nigdy w zyciu nie gral w pilke. moj szef wie co mowi. a czy wy nie pamietacie go po ostatnim meczu na euro 2008 gdy wiedzial ze polska odpadla bo leo b nie powolal gancarczyka ? koncz wasc wstydu oszczedz p stanowski. zrozum ze moj szef to wybitny ekspert pilkarski ktory nigdy w zyciu nie gral w pilke i dlatego franz wolal z nim kawkowac przez 2,5 r. twoi kumple rafal nahorny i przemek rudzki tez sa wybitnymi ekspertami pilkarskimi ktorzy nigdy w zyciu nie grali w pilke, ale wybor padl na mojego szefa i on sie zapisal w zlotej historii polskiego futbolu. troche obiektywizmu i dystansu panie stanowski

  • ~sancziz (08.01.2013 13:55:32)
    kim ty kurwa jestes pedale?

  • ~sport.pl (08.01.2013 13:50:17)
    Roman Kołtoń i Robert Lewandowski blisko Barcelony

  • ~hahahahha (08.01.2013 13:44:05)
    nawet Lewandowski zaczął polewać:-) hahhahhahah dzięki weszlo poprawiliście mi nastrój:-)bo nie oglądałem tego odcinka!

  • ~vaceq (08.01.2013 13:42:03)
    Sanchis? Manuel Sanchis? Wolne żarty. Ten gość za żadne skarby nie przejdzie do Barcelony, bo jest ikoną REalu.

  • ~clt (08.01.2013 13:41:28)
    A dlaczego nie Corinthians...? itd...

  • ~glob (08.01.2013 13:41:09)
    sancziz - wiadomo

  • Ława (08.01.2013 13:37:29)
    Weszło, nie to żebym się czepiał ale to Cafe Futbol to było z jakieś miesiąc temu...Szukacie na siłę tematów?

  • ~W.Kowalczyk (08.01.2013 13:33:58)
    (Kompletnie pijany dobija się do siedziby Polskiego Związku Narciarskiego. Portierowi pokazuje dowód osobisty mówiąc, że jest krewnym Justyny Kowalczyk. Towarzyszy mu znany czeski szkoleniowiec Stanislav. Mężczyźni utrzymują, że przyszli po wysokoprocentowe płyny do czyszczenia nart dla Kowalczyk. Portier nie chce ich wpuścić, dochodzi do szamotaniny. Nie trzeba dodawać, w czym jest cała podłoga.)

  • ~Debil (08.01.2013 13:33:21)
    matoł

  • ~czytelnik (08.01.2013 13:32:06)
    kolejny beznadziejny pomysł na tekst Ćwiąkały...

  • ~rodak (08.01.2013 13:25:32)
    Robert, dlaczego nie Grześki Kalisz? Robert, dlaczego nie Kongregarcja Wiary w Watykanie...? No już bez jaj, dwa lata trwa festiwal, gdzie to Robert nie pójdzie. Aż mdłości nachodzą, a Robert może sobie śpiewać Turnaua "tutaj jestem gdzie byłem".

  • Hugo z Pyto Długo (08.01.2013 13:24:23)
    zgadzam się z Romanem, Manuela Sanchisa Robert nakryłby czapką. zwłaszcza teraz.

  • ~jo (08.01.2013 13:22:30)
    Zlatan za wysoki,Lewandowski wsam raz.

  • ~jakub007 (08.01.2013 13:20:14)
    robcio ma minę...

  • ~Leonidas (08.01.2013 13:19:50)
    do Sanchiza ??? romek kurwa co Ty pierdolisz :D On tak samo pasuje do Barcelony jak Ty do komentowania ligi angielskiej w canal

  • ~Roman K (08.01.2013 13:19:17)
    Zaraz po transferze Roberta do Barcy przenoszę się z PS do France Football.

  • ~kurde (08.01.2013 13:18:05)
    ćwiąkała, pod każdym twoim wpisem mowie ci zebys skonczył z takim g*wnem zamiast artykułów. moge nie lubic stanowskiego, ale to dzieki niemu weszło jest tam gdzie jest. Chcesz zasłynąć jako ten, który to wszystko zmarnował?

  • nefi (08.01.2013 13:16:36)
    wysmiewacie tego Romka ,a ja uwazam Go za calkiem dobrego dziennikarza na tle innych kolegow po fachu wypada na prawde dobrze, a tymi slowami mysle ze bardziej mial na celu dowartosciowac Roberta. Uwazam ,ze troche na przesadzil z ta barcelona ,ale bez przedasy ;)

  • ~heh (08.01.2013 13:15:58)
    ja pierdole... a Robert jaki zażenowany :D