Image and video hosting by TinyPic

Widzew i Górnik wciąż niepokonani, rośnie forma profesora Okachiego...

24 września 2012 - 20:41


Tyle wysłuchiwaliśmy o tym młodym Stępińskim… Jaki to niewyobrażalny talent, zbawienie polskiego futbolu, a jakoś ani razu nie widzieliśmy w jego grze choćby grama ponadprzeciętnych umiejętności. Ale dziś ten 17-latek w końcu jakoś choćby w minimalnym stopniu się „spłacił” i uratował Widzewowi remis. Pozycję lidera łodzianie zawdzięczają jednak przede wszystkim Princewillowi Okachiemu, który na pozycji defensywnego pomocnika spisuje się ostatnio wręcz doskonale.

Prince, którego niegdyś rozpraszały imprezy, kobiety i plaża (więcej TUTAJ), został przez Andrzeja Iwana wybrany piłkarzem meczu. Komentatorzy C+ może lekko (no dobra, nie tak lekko) się zapędzają, nazywając Okachiego „nigeryjskim Makelele”, ale chyba nikt się nie spodziewał (my też nie), że cherlawy i niepozorny chłopaczek z drugiej ligi maltańskiej stanie się czołową postacią Ekstraklasy, co nie świadczy o niej najlepiej. Podobnie zresztą jak postawa Alexa Bruno, który techniką przewyższa połowę ligi, a kolacje zwykle pewnie jada w swoim mieszkanku w bursie, bo na mieście stać go co najwyżej na kebab.

Ale za to potrafi zapowiedzieć mecz swojej drużyny…



Zabrzanie mają prawo być zadowoleni z jednego punktu, bo nie zagrali jakoś olśniewająco i zaliczyli czwarty remis z rzędu, ale broni ich terminarz. W trzech ostatnich kolejkach nie dali się pokonać kolejno Lechowi, Legii i Widzewowi, co samo w sobie jest niemałym wyczynem. Górnik zajmuje więc zaledwie ósme miejsce, ale patrząc na kolejnych przeciwników (Śląsk, Podbeskidzie, Korona), nie zdziwimy się, jeśli podopieczni Nawałki za chwilę zaczną się piąć w tabeli.



Widzew Łódź – Górnik Zabrze 1:1 (Stępiński 61 - Szeweluchin 33)

Oceniał: Andrzej Iwan

WIDZEW: Maciej Mielcarz 5 – Łukasz Broź 6, Hachem Abbes 3, Thomas Phibel 6, Jakub Bartkowski 5 – Marcin Kaczmarek 6, Princewill Okachi 8, Sebastian Dudek 5 (81. Mariusz Rybicki), Radosław Bartoszewicz 5, Alex Bruno 5 (88. Mehdi Ben Dhifallah) – Aleksandr Lebiediew 3 (46. Mariusz Stępiński 6).

GÓRNIK: Łukasz Skorupski 6 – Michael Bemben 6 (82. Konrad Nowak), Adam Danch 5, Oleksandr Szeweluchin 6, Seweryn Gancarczyk 5 – Paweł Olkowski 7, Krzysztof Mączyński 6, Aleksander Kwiek 6, Mariusz Przybylski 6, Prejuce Nakoulma 5 (82. Przemysław Oziębała) – Arkadiusz Milik 4.








Graj bez ryzyka w Betclic - 200 zł CASHBACK




Tagi: , , ,

Komentarze

  • ~claudio (25.09.2012 11:15:41)
    pięknie wyszedł do tej piłki,oby tak dalej ,ale jednak górnik ogląda się z duzxa przyjemnoscią,mają wyższą kulturę gry ,widzew, cisnał w drugiej polowie ,ale pilkarsko to nie jest jeszcze top ligi .w sumie był to jednak ciekawy mecz.

  • ~mar (25.09.2012 10:44:56)
    po następnej kolejce Widzew i Górnik już będą miały po jednej porażce na koncie; grają odpowiednio z Polonią i Śląskiem

  • ~Brawo kurwa (25.09.2012 10:37:43)
    Wreszcie trochę polotu w tej smutnej jak pizda lidze. Życzę Widzewowi mistrzostwa, kibice cwelki chyba się popłaczą.

  • ~Henryk Kasperczak (25.09.2012 09:46:28)
    Profesor Okachi zareagował pozitiwnie

  • ~Henryk Kasperczak (25.09.2012 09:46:28)
    Profesor Okachi zareagował pozitiwnie

  • ~Pędrak (25.09.2012 09:19:01)
    http://expressilustrowany.pl/nocne-awantury-na-ul-piotrkowskiej-kucharz-pobity-lokal-zdemolowany,artykul.html?material_id=5060b0bc16f1dac756000000 łks kradnie żywność, pieniądze i obstawia promocje w grzebaluchu...

  • ~a (25.09.2012 08:29:15)
    Świetna ta rozmowa Zarzecznego z Levym :D

  • ~Zarzeczny Marian (25.09.2012 06:43:00)
    siedziałem kiedyś z grupą homo habilis i oczywiście popijaliśmy wódeczkę. No i wiecie co wpadłem na pomysł, jak ludzkości dać ogień !!!Nauczyłem ich korzystać z ognia, no i kurwa co tam , ze teraz w książkach nauczają, że to oni sami. A kurwa mnie tam nie zależy. Jestem najmądrzejszy, no i wyruchałem córkę wodza homo habilisów.

  • ~FC LODZ?!? (25.09.2012 04:36:30)
    I cale to pierdolenie o fuzji Widzewa z LKSem w pizdu haha! Widzew pokazal, ze moze grac o mistrza na swoim. Boniek sie na tym skompromitowal.

  • ~luke888 (25.09.2012 00:42:43)
    nigdy nie lubiłem podszywek, ale te zarzecznego naprawde są niezłe!

  • ~staś levy (25.09.2012 00:23:52)
    tyż bylem u kwachów, co to byli za weselisko, dopiero rzem, zarzecznenego przeczytal hehe http://www.facebook.com/pages/Stanislav-Levy/359619050786816

  • ~pep (25.09.2012 00:23:03)
    Ktoś tu ze Stępińskim ciezko myśli i przypadki Milika (wczesniej np Wichniarka) niczego nie nauczyły. On ma dopiero 17 lat i dlatego nie wyróznia sie w lidze grając z takimi rywalami bo jest jeszcze jednym ze słabszych z tych wszystkich grajacych ligowców. Ale osiagnięcie takiego poziomu przez 17 latka, to już jest poziom ekstremalnie wysoki na ten wiek. To ,ze ktoś wczesnie nadaje sie do debiutu to nie znaczy że mozna wymagać od niego , ze od razu przeskoczy kilka poziomów. Na dziś trzeba docenić że nadaje sie na poziom w ogóle dający grac w lidze, a na,,jutro" oczywiście mozna liczyć na duży progres, o ile nie pojawią się czeste w przyrodzie sodowe lub losowe przeszkody.Ja licze. Jakby w Lechu już wpuszczali na boisko Kownackiego zamiast Reissa i był najgorszy na placu(bardzo mozliwe zeby tak było) to tez byście go krytykowali?

  • ~Stanislav Levy (25.09.2012 00:18:25)
    (upierdolil wasy na fioletowo po denaturacie)

  • ~Świr - mam kontakty (24.09.2012 23:55:23)
    Broziu to jest jednak największy grundol tej ligi

  • ~b (24.09.2012 23:36:42)
    jeszcze ta klepka na 1 kontakt się nie klei widzewiakom. ale za chwilę Kosa z Weszłem będą zgrzytać zębyma. bo drużyna sklecona na czapkę gruszek pokazuje, że na czymś im zależy. i nie są to kontrakty, ani bilety dla rodziny na lożę VIP.

  • ~Mariusz1982 (24.09.2012 23:35:14)
    I co boli was Weszlaki!! i ma kurwa boleć frajerzy z jebanej Warszafki!!

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 23:35:01)
    Gdy spotkałem Mahometa przy piwku, powiedziałem że byłbym w raju gdybym dostał po śmierci sto dziewic. On szybko przerobił to na nową religię. Aha, cztery żony w islamie to także moja zasługa.

  • ~Orest (24.09.2012 23:27:41)
    Co za dużo to nie zdrowo Stachu. Opanuj się i będzie dalej śmiesznie.

  • ~Autor (24.09.2012 23:27:34)
    Co za dużo to nie zdrowo Stachu. Opanuj się i będzie dalej śmiesznie.

  • ~olo (24.09.2012 23:18:34)
    Bramka dla Górnika strzelona ręką.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 23:13:54)
    Drodzy Redaktorzy , wy jesteście chorzy ! Pozwalacie na me ponizanie , za to ze do kielona mam poządanie. Nie to bym mial wysokie mniemanie , ale gdy juz załącze ssanie to każdą ilośc alkholu pochłone , nawet czeskiego z metanolem TONE! I co ? Kondycja jak sie patrzy! A wy jesteście rzadcy. Kielona wypijecie i mordy sie wam krzywią , liche i wątłe ciała wam sie po połowce juz chybią. I zamiast mnie podziwiać sie smiejecie , bo wy o alkoholu gówno wiecie!

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 23:05:21)
    Na rozgrzewke rozpuszczalnik , by chłopakom grzał sie palnik. W przerwie kultura - po kielichu denaturat. A na koniec po szklanie , za sląsk pij wóde chamie. Jestem nie lada wygą , dziennie dwa razy borygo. A na popite płyn hamulcowy by trening byl hardkorowy.

  • Lincoln (24.09.2012 23:01:34)
    h ttp://zbokuboiska.blogspot.com/2012/09/lider-nie-z-przypadku.html

  • ~AZERBEJDZAN (24.09.2012 23:00:09)
    BURKHARD USTRZELIL GOLA NA WAGE ZWYCIESTWA

  • ~hehe (24.09.2012 22:58:51)
    a jak w koncowce Widzew na Gorniku usiadl... fajnei bylo, brawa za odwazne zmiany dla obu trenerow. Mecz walki, fajny pressing, fajna klepka. Troche malo sytuacji ale to dlatego ze obie druzyny zagraly swietnie. Utrzymujac obecna forme, obie druzyny maja szanse na pierwsza szostke, a przy odrobinie szczescia...

  • ~1910Zakopane (24.09.2012 22:40:46)
    Widzewek liderem , tak trzymać

  • ~Stach Levus (24.09.2012 22:37:44)
    profesor Okachi?? Kurwa, żem mu raz dał denaturata na skosztowanie to kurwa płakał tydzień że mu gardło przepaliło.... cienias.

  • ~jaku (24.09.2012 22:35:46)
    Sram sobie do odbytu.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 22:32:34)
    Kurwa, mnie milicja nie złapie nigdy na piciu w miejscu publicznym. Wychleje im cały płyn hamulcowy z radiowozu i zaczne uciekać. Nie dadzą rady mnie złapać.....

  • ~@~m (24.09.2012 22:30:42)
    Nie Paulista a Paulinho

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 22:30:17)
    kiedy grypa atakuje, nie czekam - stosuję zawsze Denaturat Extra.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 22:29:05)
    czy wygrany, czy przegrany, całe życie najebany!

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 22:22:27)
    Na bankiecie u Kulczyka (taki mój znajomy, któremu to poradziłem kilka razy w interesach i się wzbogacił. A zrobiłem to za free- taki miałem kaprys) pytam Mroczkowskiego skąd wytrzasnął tych małolatów? A on na to: "Z dupy". Popije jeszcze trochę wódki, porucha i będą z niego ludzie.

  • ~543 (24.09.2012 22:21:36)
    "ale chyba nikt się nie spodziewał (my też nie), że cherlawy i niepozorny chłopaczek z drugiej ligi maltańskiej stanie się czołową postacią Ekstraklasy, co nie świadczy o niej najlepiej", czyli rozumiem, że jak Novo, czy Descarga nie dali rady w naszej lidze to jednak ta liga jest zajebista? Fajna logika... Albo jeszcze lepiej, Kagawa z 2 ligi japońskiej od razu stał się gwiazdą bundesligi, więc bundesliga jest słaba! Ćwiąkała jesteś imbecylem.

  • rebeliant (24.09.2012 22:19:05)
    co do Stępińskiego to trzeba było oglądać mistrzostwa europy gdzie był jednym z najlepszych na całym turnieju

  • ~b (24.09.2012 22:12:02)
    bramka dla gornika zdobyta reka, "sedzia pomogl".

  • ~Paweł Zachujeczny (24.09.2012 22:11:55)
    Ćwiąkała kurwa dlaczego w tym artykule (który nota bene jest chujowy) nie ma nic o mnie ?! DLACZEGO KURWA NIE MA NIC O MNIE ??!! jeszcze raz mi się to powtórzy to wykonam telefon do mojego ważnego przyjaciela, z którym tak długo chlałem, że aż zapomniałem jak się nazywa, i cię wypierdolą ! rozumiemy się ? aha, i żeby było jasne - nie czytałem tego artykułu !

  • ~Staszek Levy (24.09.2012 22:11:12)
    Iwan ty dobry chłop jesteś ale za dużo pijesz.

  • Wąski (24.09.2012 22:10:18)
    co za czasy..widzew lyderem tabeli.....stasiu polej

  • ~stanislav levy (24.09.2012 22:06:08)
    Paweł a przy okazji gry w szyszkę z Robinem puknołeś tę jego larwę Marion

  • ~Levy (24.09.2012 22:02:14)
    Pijem aż oślepniem.

  • ~Pawel Zaodrze 3 (24.09.2012 22:02:11)
    To mi przypomina jak z kumplem w baden wintterbergi( to takie wojewodztwo w niemcach chlopaki z 6 B ) nijakim Franzem , synem baeura u ktorego sezonowo zrywalem jablka po kilkunastu makazterach podsunolem(dla zgrywy hitlerowcom) by Oppolen zmienic na Opole , a te aszloki pomylily literowke i fabryke Opel nazwali.

  • ~Stasiek Levy (czeski Guardiola) (24.09.2012 22:01:31)
    (wpierdala mielonke)

  • ~m (24.09.2012 22:00:36)
    "chłopaczek z drugiej ligi maltańskiej stanie się czołową postacią Ekstraklasy, co nie świadczy o niej najlepiej." pewnie nie przesadze, ze to samo - zachowujac proporcje - mozna by bylo napisac w niemeickim Spieglu o Lewandowskim złorzecząc na poziom tamtejszej ligi. ale to jest glupie samo w sobie. Tak mozna zdeprecjonowac 99% pilkarzy uwazanych za dobrych, ktorzy nie debiutowal iw ekstraklasie w wieku 16 lat i nie zajebali w pierwszym wsytepie bramki z przewrotki. Kim jest Blaszczykowski, co zhańbił sie gra w Rakowie, albo kurwa jak Paulista śmie grac w reprze Canarinhos, pilkarz z dupy, z ŁKS. Co za kretynizm haha. liczy sie TU I TERAZ !

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:58:49)
    Polej no panocku po kieliszeczku.

  • ~hahaahha (24.09.2012 21:55:47)
    nie moge juz z tych komentów Levego :D :D leże

  • ~emil (24.09.2012 21:50:41)
    He he levy wymiata !!!

  • ~Witalij Kliczko (24.09.2012 21:50:12)
    Po rozmowie z Pawłem (Zarzecznym) zmieniam swoją decyzję o zakończeniu kariery bokserskiej. Będę dalej walczył, dla Pawła.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:48:35)
    Myślałem, że ten kołchoz Wrocław będzie większy. Nie mam się z kim napić.

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 21:48:22)
    @Stanislav Levy: ciebie jeszcze na świecie nie było, gdy ja, wraz z moim kumplem, Mendelejewem, opracowywaliśmy skład chemiczny denaturatu! Oczywiście po robocie szybki łyczek wódeczki i puknąłem jego najładniejszą córkę.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:47:22)
    Panie 'hehe', serdecznie zapraszam w moje skromne progi na skosztowanie nowego drinka. Skad ponizej.

  • ~Staszek Levy (24.09.2012 21:45:21)
    HEEEEP... przyjelo sie

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:45:10)
    Do obiadu polecam - Shateau de Denaturat.

  • ~Stach Levy (24.09.2012 21:43:53)
    Co wy pierdolicie, ten Okachi biały jest. Albo to mnie sie cos z oczami pojebało, wychlałem dzis cała skrzynke metanolu tego co w TV o nim mówią

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:43:33)
    Przyjdźcie do naszego ośródka, tam już czeka na was ciepła wódka, można skorzystać również z wychódka, a nie robić kupę dookoła ogródka, kiedy na waszą pupę patrzy rozwódka, a za nią też wojewódka, ooo ciepła wódka.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:42:20)
    Zarzeczny! Mnie kurwa nie przepijesz. Chcesz sprobowac? Na początek rozpuszczalnik, płyn hamulcowy i denaturat. Po Litrze każde.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:40:40)
    dobrze sie czuje, jak mam 3 promile krwi w alkoholu.

  • ~Stanislav Levy (24.09.2012 21:39:53)
    Kiedyś w Albanii grałem w taką grę co się nazywa "Wódka". Wygrałem.

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 21:39:13)
    Nie wiele osób o tym wie, bo ja się nie lubię chwalić, ale piłka nożna to jest mój pomysł. Było to mniej więcej tak, że pijąc sobie piwko w Anglii z moim serdecznym przyjacielem z Sherwood postanowiłem się trochę rozruszać i zaczęliśmy kopać szyszkę. Potem ten mój kumpel Robin wpadł na pomysł utworzenia dwóch bramek i wyjął cztery strzałki, które wbiliśmy w mech i aby wygrać trzeba było trafić szyszką między strzałki. Oczywiście wszystkie nasze mecze wygrałem, a następnie wróciłem do Warszawy swoją najdroższą taksówką z szoferem na telefon.

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 21:38:49)
    Skoro już o Łodzi mowa. W jednej z tamtejszych knajp poznałem Władka Reymonta. Opowiedziałem mu przy piwku anegdotkę o Polaku, Żydku i Niemcu. Kilka lat później przerobił tę anegdotkę na książkę. Tak powstała Ziemia Obiecana.

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 21:38:38)
    Skoro już o Łodzi mowa. W jednej z tamtejszych knajp poznałem Władka Reymonta. Opowiedziałem mu przy piwku anegdotkę o Polaku, Żydku i Niemcu. Kilka lat później przerobił tę anegdotkę na książkę. Tak powstała Ziemia Obiecana.

  • ~Marcin (24.09.2012 21:38:23)
    posypaliście lekko głowę popiołem - szacuneczek ;)

  • ~STANISLAV LEVY OFFICIAL DRINK (24.09.2012 21:38:07)
    rozpuszczalnik zmieszany z płynem hamulcowym, na popitke denaturat

  • ~LODZ (24.09.2012 21:35:03)
    Weszlo, na Ł3 też przyjedziemy i was w dupy wyjebiemy!! (7)

  • ~Black Dick fucks White Bitches (24.09.2012 21:34:40)
    profesor Okachi po profesorsku pierdoli porządne Polski z katolickich rodzin!

  • ~hehe (24.09.2012 21:32:02)
    KURWA Przetyałem sędziąował Andrzej Iwan mam kurwa problem ide pić z levym

  • ~Roman Kolton (24.09.2012 21:30:42)
    Matii , to znaczy ja powiem tak ; Stanowski to byl taki kurek na dachu - kogucik - tam zapieje gdzie wiatr zawieje , robil sie z tego kabaret i nie moglem dalej tego tak tolerowac

  • ~Mateusz Borek (24.09.2012 21:28:56)
    Roman, powiedz mi tak szczerze dlaczego zwolniles Stanowskiego z PS ?

  • ~Pogon Szczecin (24.09.2012 21:27:03)
    A ja zycze Widzewowi mistrza.czas utrzec nocha bogatym ( Lech , Slask , (L) ).niech wygra pilka a nie szmal

  • ~ktos (24.09.2012 21:25:11)
    a co do Stepinskiego to ma jeszcze 3 lata do wieku Wolskiego, wiec opanujcie sie troszke z wydawaniem wyrokow o chlopaku ktory ma 17 lat.

  • ~kie (24.09.2012 21:24:07)
    Komenty Zarzecznego lepsze nawet od Staszka Levego

  • ~Jacyków (24.09.2012 21:22:50)
    Okachi tak blisko tak blisko jak ja ,nie był w tobie nikt tak blisko

  • wykrzyknik (24.09.2012 21:21:48)
    Sprawiedliwy remis i aż szkoda, że defensywy obu zespołów takie dobre, bo mogły paść piękne gole.

  • ~ktos (24.09.2012 21:21:45)
    ciekawe kiedy w koncu napiszecie cos pozytywnego o Widzewie. Wciaz powtarzacie te same suchary. Jak Lukasik 3 razy prosto kopnal pilke to prawie zaonanizowaliscie sie na smierc. A tutaj chlopaczek z nigerii, ktory jest praktycznie od poczatku sezonu najlepszym zawodnikiem lidera i cisza. Na dodatek jest mlodszy od Lukasika, a rowiesnikiem Wolskiego i Zyry ktorych wszyscy sprzedaja za miliardy euro. Moze w koncu ograniecie co oznacza stwierdzenie Dzieciaki Mroczkowskieg. A i jeszcze jedno w Widzewie jest zawodnik o nazwisku Emerson Carvalho, kory podobno jest jeszcze lepszy od Alexa Bruno.

  • ~Iwan (24.09.2012 21:21:19)
    A co to za łysy koleś biega po boisku z 38 na plecach? Jakiś kibic?

  • ~Varak (24.09.2012 21:20:06)
    Dopierdoliliście się do tych niskich zarobków w Widzewie jakby nic innego nie świecie nie istniało. Jak piłkarzyki znikąd zarabiają grube miliony - weszło szczeka, jak zarabiają tyle, ile powinni ludzie "znikąd" - to też temat do polewki. Płytcy z was ludzie... ale to w sumie wiadomo od dawna.

  • ~Paweł Zarzeczny (24.09.2012 21:14:45)
    Powiem, że to mi zawdzięczacie profesora Okachiego. Aby było tak. Pomagałem Panu Bogu przy stworzeniu świata. Przy grillu trochę zapiłem i tak powstał pierwszy Murzyn.

  • ~Młodybrzoza (24.09.2012 21:11:26)
    śląsk puknie w zabrzu górnika,nara lamy,dozo na fejsie

  • ~Zarzeczny (24.09.2012 21:08:43)
    Piłem kiedyś z papieżem Urbanem. Przy wódeczce pojawiłą się myśl wyzwolenia Ziemi Świętej z rąk muzułmanów. Zaproponowałem założenie paru zakonów rycerskich, w tym Joannitów znanych jako Kawalerowie Maltańscy. No więc, to że na Malcie istnieje dziś niezależność i piłka nożna to wiecie, moja zasługa.

  • ~matematyk (24.09.2012 21:07:00)
    gdyby Widzew przegral to i tak bylby liderem .. wiec po kiego wala takie bzdury ze gol Stępińskiego pozwolil utrzymac fotel ..

  • ~artd (24.09.2012 21:05:46)
    Pan Andrzej nie zauważył, że jego syn wszedł na boisko?

  • ~@admin (24.09.2012 21:04:34)
    Hajto już 5 raz jak usprawiedliwienie kiepskich wynikow ogłasza gre bez dopingu kibicow w 4 meczach. Moze ktos z Was go spyta jak on gral w tej okropnej Bundeslidze ?

  • ~ŁG (24.09.2012 21:04:26)
    Widzew i tak byłby na fotelu lidera. Bramka Stępińskiego sprawiła,że Widzew nadal jest niepokonany. Pzdr

  • ~Seba (24.09.2012 21:04:12)
    Nota dla Gancarczyka za wysoka. Gość jest permanentnie bez formy. Podać mu piłkę, to jak podać ją do rywala. Niestety. Poza tym za wysoka dla Nakoulmy. Przydałoby mu się posiedzieć na ławce trochę.

  • ~Paweł Zagrzeczny (24.09.2012 21:03:05)
    Skoro już jesteśmy przy Górnym Sląsku, to warto pamiętac, że to ja zaproponowałem nazwę "Chorzów" zamiast "Koenigshutte", tuż po plebiscycie. Aha, pewnie nie wiecie, że to dzięki mnie zmieniono nazwę "Hindenburg" na Zabrze? Maczałem też palce przy przemianowaniu Katowic na Stalinogród.

  • ~Prinswil Okaczi (24.09.2012 21:03:03)
    Prezes za nisko. 6

  • ~Aidan McNeill (24.09.2012 21:01:22)
    Widzewski charakter powrocił!jak te młode chłopaki walczyli, gryźli trawę! Szacunek dla trenera Nawałki za przygotowanie Górnika do tego meczu! Sprawiedliwy remis, lider nie jest z przypadku.

  • ~Okachi (24.09.2012 20:56:34)
    ni mam jedynki ! ;)