Real miażdżył Barcelonę, aż nagle dostał czkawki. Cóż za emocje!

30 sierpnia 2012 - 00:09


Niesamowity był przebieg dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii. Wszystko co się działo w tych dwóch spotkaniach, nie miało nic wspólnego z logiką. Można rzec, że między 85 minutą pierwszego spotkania i 40 minutą drugiego zawodnicy Barcelony zanotowali same złe zagrania i praktycznie dokonali piłkarskiego samobójstwa.

Bo przecież było tak…

85. minuta pierwszego meczu – Messi nie strzela w idealnej sytuacji na 4:1.
85. minuta pierwszego meczu – Valdes popełnia jeden z najbardziej absurdalnych błędów w karierze i prezentuje gola na 3:2.
11. minuta drugiego meczu – Mascherano nie trafia w piłkę i Higuain trafia na 1:0.
19. minuta drugiego meczu – Pique nie trafia w piłkę i Ronaldo (cóż za piętka!) trafia na 2:0.

Cztery strzały we własną stopę. A zaraz potem – po golu na 2:0 w rewanżu – czerwona kartka dla Adriano. I od tego momentu zaczyna się kolejny przedziwny etap rywalizacji. Do przerwy Real miażdżył Barcelonę, Katalończycy grali nie tyle źle, ile katastrofalnie i prosili się nie o 0:2, ale o 0:4 albo 0:5. Zespół Mourinho grał tak jak kocha najbardziej – szybkimi, penetrującymi podaniami, bez zbędnego kombinowania, wykorzystując szybkość ofensywnych zawodników. Raz po raz wpadał w szesnastkę przeciwnika. Kibice „Barcy” marzyli pewnie wtedy, by mecz skończył się właśnie wynikiem 2:0. Już trudno, niech będzie 2:0, byle nie wyżej.

I nagle podniósł zespół z kolan Leo Messi bajecznym strzałem z rzutu wolnego, od tego momentu wszystko się odmieniło. Tak jak pierwsza połowa była frustrująca (wstydliwa, kompromitująca!) dla Barcelony, tak druga była frustrująca dla Realu. Goście, grając w dziesiątkę, zdominowali mecz i stworzyli trzy idealne sytuacje do wyrównania (Pedro, Alba, Montoya). Do tego dochodziły akcje, w których śmierdziało golem – jak Iniesty czy Messiego. Nagle mecz, który miał zakończyć się nawet nie zwycięstwem Realu, ale po prostu deklasacją przeciwnika kompletnie się pogmatwał. Oczywiście, „Królewscy” też mieli swoje okazje (zwłaszcza Higuain), ale już nie tyle, co na początku, już nie mieli spotkania pod kontrolą. Drżeli o wynik, czego przecież po pierwszych czterdziestu minutach nikt nie brał pod uwagę.

Jak to się stało, że Real grając w 11 na 10 i mając już swój wynik nagle oklapł? Jak to się stało, że Barcelona popełniała tak szkolne błędy? Urok futbolu. Przed nami kolejny rok fantastycznej rywalizacji między Realem i Barceloną, między Ronaldo i Messim. Nic piękniejszego futbol w XXI wieku nam nie oferował.













Tagi: , , ,

Komentarze

  • ~real (31.08.2012 10:55:35)
    haha lata farcy sie kończą dziękuję dobranoc putki, płaczcie. http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-antyfarsa-ciekawe-iloma-bramkami-wygra-barca,nId,631796

  • ~Do OG (31.08.2012 01:00:14)
    po raz jaki kolejny ,po raz pierwszy z tym trenerem wygrali u siebie ,tyle lat czekania ;)))))))))

  • ~OG (30.08.2012 23:14:21)
    po raz kolejny real... a już był skreślany...

  • piątka! (30.08.2012 23:07:47)
    Czemu real nie kupi jakiegoś falcao czy hulka tylko męczy się higuanem albo benzemą. Byłaby wygrana na camp nou no i z 5-1 w rewanżu.

  • ~wg (30.08.2012 22:02:49)
    Czyli podsumowując, w pierwszym meczu Real fartem nie przegrał trzema bramkami, a w drugim tak naprawdę Barcelona nie była gorsza.

  • ~niemcy (30.08.2012 21:08:36)
    I jap një mut për të gjitha të Barcelonës dhe Real, qij dhe ju Urua në këtë Buce ​​tërë budallaqe keni hyrë. Urua keni shikuar një klasë të lojës për shkak se ka kaszowianka dhe derdh të gjithë si jeni edhe kastravecat me Radziszów ...

  • ~Chojnacki (30.08.2012 20:59:30)
    Weszło, zwaliłeś już konia?

  • ~niemcy (30.08.2012 20:56:54)
    lagcy mnie musk

  • ~niemcy (30.08.2012 20:56:54)
    lagcy mnie musk

  • ~niemcy (30.08.2012 20:54:24)
    Sposób wykonania: Do mąki dodać miękką margarynę, cukier puder, żółtka i proszek do pieczenia. Zagnieść ciasto i podzielić je na dwie części. Każdą część kruchego ciasta upiec osobno w dobrze wysmarowanej tłuszczem prostokątnej formie o wymiarach 25 na 36 cm. Piec ok. 15 minut w temperaturze 170 °C. Ciasto wyciągnąć z formy gdy będzie jeszcze ciepłe. Jabłka zetrzeć na tarce o dużych oczkach, przełożyć do rondelka dodać cukier, sok z cytryny i dusić na małym ogniu ok. 15 minut. Następnie ciepłą masę rozsmarować na jednym placku kruchego ciasta i przykryć drugim plackiem. Lekko docisnąć. Orzechy zemleć i zalać gorącym mlekiem. Ostudzić. Masło utrzeć, dodawać stopniowo cukier puder i orzechy. Masę orzechową wyłożyć na drugi placek kruchego ciasta. Polać polewą czekoladową i udekorować połówkami orzechów włoskich. Schłodzić w lodówce. Ciasto jest lepsze na drugi, trzeci dzień.

  • ~ml (30.08.2012 20:45:20)
    Bez przesady, Premier League to jest najpiekniejszy futbol w XXI wieku.

  • ~Michał Probierz (30.08.2012 19:00:13)
    Nagrałem ten mecz telefonem, pokaze moim chlopcom jak sie gra w pilke.

  • ~kk (30.08.2012 18:27:30)
    Weszło! pamiętaj moje logowanie Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się RSS Strona główna | Wyniki na żywo | Telewizja | Bukmacherka | Noty piłkarzy | Forum | O serwisie | Kontakt

  • ~Grzesiek (30.08.2012 17:11:42)
    Wszystko sie zgadza, szkoda tylko, ze TVP do komentowania tego meczu wybrala beznadziejnego Iwanskiego, zamiast Laskowskiego

  • ~Yao Ming (30.08.2012 15:13:36)
    我觀看了比賽,他是很不錯的。

  • ~mietek59 (30.08.2012 14:55:18)
    palić trzeciaka.vivat blancos.tylko real.oraz juve

  • ~do ciekawe (30.08.2012 14:39:33)
    DAREK SZPAKOWSKI ?? HMMM DLA NIEGO ZA PÓZNO MECZ BYŁ NA NASZ CZAS ON BIEDACTWO BO DZIENNIKU TABLETKI PRZYJĄŁ I DO WYRA HEHEHE

  • ~ukasz (30.08.2012 14:37:21)
    kurwaaaaaaaaaaaaaa REAL REAL a moja córa to messionara jak wy wszyscy kurwa papcie jebać BARCE

  • ~Pedro (30.08.2012 14:20:34)
    Heh...jak ja uwielbiam ten styl weszło...Grają dwie najlepsze drużyny na świecie, ale wy skupiacie się na tym, że są beznadziejne, że ktoś coś zjebał, że ktoś się skompromitował...Czemu nie spojrzycie na piłkę bardziej optymistycznie?! Nie lepiej podkreślić, że to jedna z drużyn była tak fantastyczna, że mimo iż druga grała na bardzo wysokim poziomie przegrała? Jesteście przesiąknięci beznadzieją polskiego futbolu, dla Was ważniejsze jest, że ktoś nie trafił w piłkę, niż to, że ten ktoś potem trafił w nią 3 razy tak, że nikt inny na świecie tak nie umie...Ktoś powie, że futbol to gra błędów, ale te błędy biorą się z dobrej gry przeciwnika, pressingu, prób zmuszania do błędu.

  • ~Maciej Iwański (30.08.2012 13:48:26)
    Ligę Mistrzów 2012/2013 będą mogli Państwo oglądać oczywiście na antenie Telewizji Polskiej!

  • Juby (30.08.2012 13:44:43)
    @ciekawe - razem z Trzeciakiem poczuli się wypaleni, chyba :)

  • ~ciekawe (30.08.2012 13:40:38)
    gdzie sie podzial darek szpakowski?

  • ~seb (30.08.2012 13:30:26)
    barcelona zle robi ze nie ma klasycznego napastnika gra Messim tak długo nie da sie Falcao zajebiście by pasował .

  • Juby (30.08.2012 13:23:41)
    Nie wiem skąd ten jad u niektórych. W końcu klasyk jak za dawnych lat (i w pierwszym i wczorajszym meczu). Nawet relacje piłkarzy w tym meczu były inne niż w poprzednich, szacunek, zero agresji i głupich zachowań (oprócz Sancheza bo ten gość jest strasznie irytujący, o ile Busqets czy Pedro juz od dawna nie pajacują to Alexis niestety przejął schedę i dobrze że to akurat jego Tito zmienił ). Zasłużona wygrana Realu i zajebiste mecze, czego chcieć więcej?

  • Genio Kolator (30.08.2012 13:14:21)
    Przyłaczam sie do dr. Zygi --- wojtku "Butelko" kowalczyku prosze napisz jakis zajechany,odjazdowy i kosmiczny tekst o zajebistej barcelonce która przegrała Superpuchar,przepraszam Puchar Weszło z Realem!!! Nie daj sie , wojtek pisz, pisz, pisz !!! MY CZEKAMY !!!

  • ~Football oferował nam Premership (30.08.2012 13:13:45)
    I to tyle

  • ~Kurvinox Osoblivy! (30.08.2012 12:55:41)
    Do dr.zygi: Weszlo tak zlazlo na psy, ze nawet Kowalczyk nie ma ochoty nic pisac tutaj. Zreszta nie tylko on...

  • dr.zygi (30.08.2012 12:45:22)
    Aha, i tradycyjnie wzywam Wojciecha Kowalczyka do napisania dalszej częsci o ludziach inteligentnych. Jestem pewien że Wojciech już miał w główce tekst który by skrobnął, ale korupcjona zajebała mu plan. Wojtku, miej że honor i napisz!

  • Krystyna Żelardo (30.08.2012 12:37:50)
    Iwański był najarany jak szczerbaty na suchary... i nawet nie tym że Krysia zgrabnie przebierała depilowanymi odnóżami. Ale tym, że to (nie chwaląc się proszę państwa) on będzie w naszej "mocnej" trójce. Czyli Iwański - Fornalik - "bilet" Błaszczykowski. Ja pierdolę, jak zwykle wystawiamy godną reprezentację. Zastanawiam się tylko czy ci faceci kumają ideę ZP, która przyznawana jest za ROK KALENDARZOWY!! Czyli za drugą połowę sezonu 11/12 i pierwszą 12/13. I tak wiadomo, że wygra Messi, ale... mógłby nawet Pirlo - genialna gra w Juve, genialna w Euro może dobre występy w LM za podsumowanie kariery. Ale Iwański zagłosuje pewnie podjarany ostatnim meczem, który zobaczy :/

  • dr.zygi (30.08.2012 12:35:41)
    Wypowiedź Busquetsa:Busquets: - Czuję wielkie rozczarowanie, bo byliśmy lepsi nie tylko dziś, ale i tydzień wcześniej przed własną publicznością. Mimo że graliśmy w dziesiątkę, mieliśmy więcej okazji niż Real, by zdobyć kolejne gole" No to gościu odleciał.

  • ~adalberto paoloski (30.08.2012 12:23:28)
    real puta. Valdes is very solid keepr. fuck that i going waczing my favorite Sopay. First love on Polsat chanel on ma big tell with big black ass. Stano gimi ma shisha bk u smakll count. Haa my English modifikejszyn is lel.

  • ~ronaldo nie potrafi grac z barca :) (30.08.2012 12:21:51)
    tak slyszalem od znafcow...

  • ~przednia lampka (30.08.2012 12:20:24)
    最 - 快

  • ~Krzysztof Sezonowski (30.08.2012 12:13:43)
    Po tym meczu byłem smutny, płakałem. Na szczęście pocieszyli mnie Filip i Tomek przy wódeczce z Kowalem.

  • ~empiryk primus (30.08.2012 12:11:30)
    Real pozbył się kompleksu Barcelony. To Real strzela bramki kiedy chce, a Barcelona ciągle musi (i średnio jej to wychodzi). Dal tej drużyny zaczyna się powolny zjazd

  • dr.zygi (30.08.2012 12:07:09)
    @Spostrzeżenie. Powymieniałeś bardzo ciekawe sytuacje z innych lig i ok., fajnie, dużo racji. Ale jest jedno ale, duże ale. Kiedy naprzeciwko siebie stają te dwie drużyny można być niemal pewnym spektaklu innego niż wszystkie inne. 9 na 10 meczy jest piłkarską poezją, i nie ważne kto w danym momencie jest górą. Gran Derbi to jest zawsze coś więcej niż zwykły mecz. Wczoraj był znów przepiękny mecz, tym razem górą Real, ale też brawa dla przeciwnika, również pokazali się z pięknej strony. A co do autora artykułu, przyzwyczaiłem się do tendencyjnego faworyzowania i wywyższania korupcjony, tak weszlo ma i chuj, taki kaplica czy ćwiakała tylko potwirdzają swoją głupotę. I ja też mam spostrzeżenie, nie nowe, napierdala się w sędziów w Polsce, ale w Hiszpanii jest nie lepiej, wczoraj sędzia był najgorszy na boisku, dawał dupy w obie strony, aż prosiło by się żeby na Gran Derbi zapraszano sędziów z Anglii.

  • ~Talaesela (30.08.2012 11:58:01)
    Mecz był podobny do poprzedniego, ale ze zmianą ról. Z tą różnicą, że Real miał wtedy więcej szczęścia. Gdyby nie błąd Valdesa prawdopodobnie to Barca cieszyłaby się ze zwycięstwa. Na pewno to świetny impuls dla Realu. Może zaczną w końcu grać. Przewaga Barcy mimo mniejszej ilości zawodników wzięła się z tego, że w tym momencie Barca jest lepiej kondycyjnie przygotowana.

  • ~maciuś sowa (30.08.2012 11:45:30)
    GOOOOOOOOOOOOL RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TOMAHOOOOOOOOOOOOOOŁŁŁK!!!!

  • ~Spostrzeżenie (30.08.2012 11:43:19)
    Panie autorze - losy tytułu mistrzowskiego w Anglii ważyły się do ostatnich sekund ostatniej kolejki. W Niemczech piękna Borussia pokonuje mocarny Bayern. We Włoszech Juventus odrestaurowuje Pirlo i wygrywa mistrzostwo nie przegrywając ani jednego meczu w całym sezonie. Chelsea wygrywa ligę mistrzów stawiając autobus. A Pan twierdzi, że futbol nie zaoferował nic lepszego od rywalizacji Barcelony z Realem?

  • ~Bo przecież było tak… (30.08.2012 11:27:01)
    barcelona dostała w dupsko

  • ~Michał Kabaciński z Rucha Palikota (30.08.2012 11:00:23)
    doszły mnie słuchy, że Superpuchar Hiszpanii był robiony ze sztabek złota wyniesionych z Amber Gold

  • ~kondon (30.08.2012 10:59:27)
    hahhaha "wy szmaty".. co za downy

  • ~Mirosław Trzeciak (30.08.2012 10:55:21)
    W Hiszpanii mowią esensej they kasa czyli wyruchać przeciwnika w dupe.

  • ~Warszawskie Weszło! (30.08.2012 10:40:22)
    Dokładnie ze Śląska się teraz prawie każdy śmieje to wy też, że w przewadze nawet grać nie umieją, a tutaj jakoś nie wypominacie tego realowi... Pogódźcie się, że nie zawsze Legiunia będzie wygrywać i nie szukajcie wad w jego wrogach, którzy okazali się lepsi.

  • ~benedykt xvi (30.08.2012 10:39:28)
    ten Iwanski gdyby mógł, zrobiłby laske cristiano. zenujący typ.

  • ~Legion (30.08.2012 10:38:52)
    !Hala Madrid! Szkoda tylko, że nie skończyło się 4-0 tak jak powinno.

  • ~Chigułajn (30.08.2012 10:37:11)
    Jak jestem na sam na sam to zawsze kopie po ziemi w bramkarza. W 4 z 5 przypadkow dostaje w noge ale raz udalo mi sie i wpadla kanalem. Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie zwod albo podbicie pilki.

  • ~ bbgffhxjf (30.08.2012 10:07:42)
    idioci z weszlo smiali sie ze slaska ze w przewadze bramek nie strzela a real w przewadze traci.

  • ~Makc (30.08.2012 09:52:12)
    @~bramka, myślisz, że jak nazwiesz mnie matołem to Twoja argumentacja nabierze nagle dodatkowych walorów?

  • ~szefunio (30.08.2012 09:50:14)
    Do kurwy nedzy wy tepe szmaty w dupe jebana wasza mac. Powtorka trzeciego gols byla tradycyjnie zmanipulowana przez realizatora, patrz powtorki prawidlowej bramki Soldado na tym samym stadionie, gdzie w ogole ona nie byla pokazywana. Kto widzial ten wie ze wczoraj sedzia gwizdnal zaraz po tym jak pepe odepchnal pierwszy raz Mascheranoz a bylo to na dluuuugo przed zdobytym golem, gwizdek kazdy slyszal, a realizator uparcie doszukiwal sie spalonego. Real wygral zasluzenie, a jego kibice to banda jebanych debili ktorzy daja soba manipulowac co najmniej tak jakby byli obywatelami USA albo wyborcami PO.

  • ~Genialny Żółw (30.08.2012 09:32:06)
    ~jerope--jakby się przyglądnął powtórce faulu messiego na pepe to byś zobaczył że messi przed zderzeniem cofał nogi i nie wjechał w pepe, było to raczej normalne zderzenie podczas walki o piłke, przynajmniej tak mi sie wydaje

  • ~gbur (30.08.2012 09:31:41)
    Ludzie, wiecie moze gdzie mozna na codzien spotkac w krakowie tego chloptasia TĆ?

  • Genio Kolator (30.08.2012 09:31:34)
    I tak barcelona była lepsza. Sędzia chuj wyrzucił adriano po falulu którego nie było!!!!!!!!!!!!!!! Grając w 10 wymieniliśmy 4 miliony podań tiki sraki, byliśmy 481 % procent czasu przy piłce. Realek przez cały mecz się bronił i wybijał piłki na oślep. A brami padły po FARCIE!!!messi jest debesciak i valdez też i wszyscy są cudowni, przefantastyczni, kosmiczni jak Alf, boscy jak Zeus. To my barcelonka jesteśmy moralnymi zwyciezcami!!!

  • ~Dariusz Szpakowski (30.08.2012 09:21:57)
    To był niesamowity występ drużyn, żłożonych głównie z piłkarzy LA Furia Roja, którzy tak niesamowicie zaprezentowali się na Euro.

  • ~jerope (30.08.2012 09:15:29)
    Panie Stanowski powiem Panu co się stało. Sądzia podrukował znowu pod Barcelonę. Od samego początku. Brak żółtej dla Sancheza za wymuszanie karnego, brak kartki żótej dla Adriano (parę cwil przed czerwienią), brak kartki dla Messiego za brutalne kopnięcie Pepe, niesłuszna kartka dla Pepe-powinien ją dostać di Maria, brak uznania prawidłowo strzelonego gola na 3:0... mam wymieniać dalej?? Jaką taktykę obrał by Pan na drugą połowę skoro barcelona nadal grała w 11 bo miała ślepego z gwizdkiem w swoim skladzie?

  • ~Wojciech Kowalczyk (30.08.2012 09:15:20)
    Samos Lideros Jesteśmy Liderami

  • ~bramka (30.08.2012 09:12:33)
    @Makc Ta bramka nie była prawidłowa ty matole. Jeśli nie widzisz tam odepchnięcia(nie mówie o lekkim pchnięciu tylko o odepchnięciu gdzie gracz nie musi nawet dodawać czegoś od siebie) to się nie wypowiadaj. Na stronie Marci też uznali, że gol nieuznany prawidłowo.

  • ~adriano (30.08.2012 09:00:50)
    "Przed nami kolejny rok fantastycznej rywalizacji między Realem i Barceloną, między Ronaldo i Messim. Nic piękniejszego futbol w XXI wieku nam nie oferował." - polecam włączyć premiership tam takie mecze sa co tydzień ;)

  • ~Makc (30.08.2012 08:54:40)
    Wkurza mnie to pseudoobiektywne p...lenie dziennikarzy o meczach Barcelony. Jak Katalończycy dostają po dupie to nigdy nie jest zasługa przeciwnika tylko "Barcelona nie była sobą". ZAPOMNIELIŚCIE NAPISAĆ O PRAWIDŁOWEJ A NIEUZNANEJ BRAMCE NA 3:0.

  • ~MaXiO (30.08.2012 08:52:20)
    zmiencie idioci nazwe na FCBweszlo.com

  • ~Don Lato (30.08.2012 08:50:46)
    Real nie jest jeszcze przygotowany do gry na pełnych obrotach przez 90minut.

  • ~eS (30.08.2012 08:48:36)
    @gucio świetnie to ująłeś..(poza tym, że to nie tylko gimbusy) nic dodać nic ująć.

  • ~do Autora (30.08.2012 08:47:20)
    O tym jak jesteś nieobiektywny świadczy wpis na stronie głównej jednego z portali barcelońskich ( artykuł, nie komentarz): "Trzeba otwarcie przyznać. Real był w tym meczu poza naszym zasięgiem. Zupełnie tak samo jak my w ostatnich kilku latach. Dominacja była tak wyraźna, że po czerwonej kartce dla Adriano ja - niepoprawny optymista - byłem już przygotowany do przyjęcia porażki. Chciałem jedynie by była ona jak najmniej dotkliwa." A wy gadacie, że barca zdominowała drugą połowę...

  • ~m 1025 (30.08.2012 08:45:56)
    a gdzie wojciechowski 1979

  • ~m 1025 (30.08.2012 08:45:54)
    a gdzie wojciechowski 1979

  • ~. (30.08.2012 08:41:39)
    A no i oczywiscie czekam na przemyslenia Kowala. Chociaz... chyba sie domyslam: Real chujowy, Barcelona najlepsza. Aaa i wolny Messiego to powinien sie za 3 ramki liczyc bo taki fantastyczny byl... BTW Casillas zle ustawil mur.

  • ~gucio (30.08.2012 08:41:13)
    Znowu gimbaza sie podnieca dwoma klubikami które są "wielkie" tylko dlatego że wydają na potęgę, nie licząc sie z kosztami i długami. I ich wspaniałymi trenerami, którzy bez wydania 40mln euro na zawodnika nie potrafią nic zbudować.

  • ~. (30.08.2012 08:37:59)
    Znowu GD i znowu pierdolicie.

  • ~as (30.08.2012 08:37:50)
    Po pierwszych 20 minutach wiedziałem co czuli kibice Realu podczas oklepu 5:0...

  • ~daro (30.08.2012 08:34:24)
    Higuain jest jakiś jebnięty. Pierdoli setki gorzej od Lewandowskiego.

  • ~Rafał Patyra (30.08.2012 08:30:54)
    zmykaj do szatni

  • ~ej, dekle (30.08.2012 08:29:49)
    Tu jeszcze na Legię żaden z was nic nie napisał, fajrant macie, czy co, jebani frustraci?

  • ~Miki Mol (30.08.2012 08:28:06)
    visca el barca.nikt tak nie zapoda relacji z meczu jak weszlo.a sport.pl to kurwy wybiorcze.

  • ~psychol (30.08.2012 08:26:38)
    @Dawca Stolca - na drugi raz wjeb Dzejmsa do mikrofali

  • ~Benin Telefon (30.08.2012 08:24:29)
    Czy ten Iwański mógłby zamknąć morde i nie wydzierać sie jakby go ze skóry obdzierano za kaźdym razem gdy piłka jest w pobliźu pola karnego?wczoraj juź po pierwszej połowie wyłączyłem głos w telewizorze bo nie szło tego darcia mordy wytrzymać.

  • ~mat4453 (30.08.2012 08:23:23)
    my chyba inny mecz oglądaliśmy panie redaktorze jeżli barca zdominowała real w 2 połowie to pan jest ślepy

  • ~Kurvinox Osoblivy! (30.08.2012 08:14:49)
    Do ~Dawca Stolca: Witam i o kupe pytam!

  • ~bb (30.08.2012 08:08:54)
    ja pi*rdolę! kto pisal ten text?! znowu teza "to nie real wygral, tylko Barca nie zagrała swojego, popelniala dziwne bledy". Gdy Messi, Xavi albo Iniesta wchodzili w pole karne Realu i strzelali gole albo asystowali to nikt z was nie wypisywal, ze błąd popełnił Ramos, Pepe, czy ktoś inny - wtedy pialiście nad wielkością zawodników Barcy. Co do drżenia o wynik - co najmniej tak samo jak drżał Real... drżała Barca. Strzał Messiego podnoszący z kolan Barcę i druzgocący Real? To identyczny gol (pod względem psychicznym dla drużyny)jak gol Di Marii z 1 spotkania. Sytuacje na gola, ich ilość czy to w I, czy w II połowie? Może przypomnijcie sobie torpedę CR7 sprzed pola karnego, która o włos minęła bramkę Barcy, albo strzał Di Marii... albo Khediry... nie wspominając o braku kompetencji Pipity (gdyby to był zawodnik Barcy to byście wypisywali, że Barca omal zmiażdżyła przeciwnika gdyby nie niespodziewana, zadziwiająca nieudolność jednego z jej graczy - tak jak teraz piszecie o błędach Pique, Masch. i Adriano). W końcu powtórka sytuacji sprzed roku - znowu nie uznany prawidłowo strzelony gol głową... Dziennikarzyny, pismaki mierne... zastanówcie się co wypisujecie.

  • ~:* (30.08.2012 07:56:35)
    irytujace jest to,ze w Waszych artykułach dotyczacych grand derbi nie potraficie byc obiektywni. zamiast szczerze napisac ze real byl po prostu lepszy, to wy oczywiscie podkreslacie, ze to tylko dlatego ze barca byla slaba. no kurcze tez odkrywcze. jeszcze z 2-3 lata barca bedzie grala w ten sposob i bedzie na topie. ciekawe jak wtedy bedą wygladaly artykuly.

  • ~lulz (30.08.2012 07:55:41)
    lulz, kto oglada zespoly z ligi symulantow

  • ~aub (30.08.2012 07:42:30)
    do:~JuliuszCezar. Xabi Alonso złota piłka hahahahahaha. a drugie miejsce może dla Gikiewicza?

  • ~JuliuszCezar (30.08.2012 07:23:24)
    mimo, iz bardziej podba mi sie styl Barcelony to trzeba przyznac, ze po glowce Pepe powinno byc 3:0 i wtedy Barca mogla by przyjac manite. Druga połowa to nie az taka dominacja Katalonczykow jak wynika z tego opisu, a sytuacja Montoi nie byla 100% mimo, ze jedna to klarowniejsza stworzyl sobie Real(slupek Higuaina). Real zawiodl nie dobijajac Barcy kiedy mial okazje. JEzeli chodzi o zlota pilke to zdobyc powinien Xabi Alonso...takie same sukcesy co CR7 plus mistrzostwo europy, przyznanie zlotej pilki Messiemu badz Ronaldo to bedzie czysta komercja i nakrecanie calej kampani Ronaldo vs Messi.

  • ~Maciej (30.08.2012 07:15:56)
    I już niedługo rusza liga mistrzów, którą obejrzą państwo na antenie telewizji polskiej!

  • ~Maciej (30.08.2012 07:15:04)
    Fantastycznie spotkanie, które oglądają państwo na antenie telewizji polskiej!

  • ~Niewydrukowany wynik rewanżu Real-Barcelona (30.08.2012 06:54:17)
    Weryfikujemy wynik spotkania Real-Barcelona na 2:0 - uznajemy, że "Barca" kontaktowego gola grając w dziesiątkę już by nie wbiła.

  • ~claudio (30.08.2012 06:43:28)
    Nie ma co dorabiać ideologii ,real był lepszy w tym dwumeczu i zasłużenie wygrał rywalizację ,rozpacz ogarnia jak człowiek pomyśli co ta barcelona znaczyła by bez messiego ,po odejściu guardioli to sa dzieci we mgle ,oduczyli sie bezustannego kontrolowania gry , niedokładności ,ślamazarnie . marnie to wygląda ,leo jest już rozczytany ,zmiennicy mocno średni ,xavi obecnie notuje 1 dobry mecz na 4 ,pigue i mascherano mają świeta ,takie prezenty rozdają.A REAL no cóż ,piłka jest nieprzewidywalna . w niedzielę padaka z getafe ,ale wczoraj rewelacyjnie ,w pierwszej odsłonie wyglądało na to ,ze blaugranę zmiotą z boiska ,ronaldo nieskuteczny higuain , angel czy ozil ,a nade wszystko marcelo rozrywali katalończyków co chwila , tylko średnio ustawione celowniki i valdes pozwoliły barcelonie uniknąć blamażu ,bo początkowo to wyglądało ,że nastąpi zemsta za 0-5 .taki real się może podobać . gratulacje od sympatyka blaugrany.

  • ~heheh (30.08.2012 06:41:06)
    NAJLEPSZE TO SO TE KOMENTATORY TVP OŻESZ KURWA JA PIERDOLE JUSKOWIAK GŁUPIO MĄDRY PEDAŁ MOŻE BY POLAZŁ JAKĄŚ JEBANĄ LEMONIADE SPRZEDAWAĆ KUREWKA SIE USTAWIŁA Z TVP NAJPIERW PIERDOLIŁ RAZEM ZE SZPAQU I TAK HUJOWI ZOSTAŁO CONTEAU HEHEHHE CZUB JEBANY WON

  • ~do frajerów (30.08.2012 06:40:07)
    walić frajera co cudze barwy ubiera !!!

  • ~james real (30.08.2012 05:31:36)
    Mecz piekny moglo byc 5:0 do przerwy :) Halla Madrit

  • ~Marcin (30.08.2012 05:25:23)
    Czyli co, nocnikarze? Taka "nibyniewydrukowanatabelapohiszpańsku" i Barcelona wygrała? O to Wam chodzi? Chuj z wynikiem, zwycięzca musi być nasz? O to Wam chodzi?

  • ~xardas (30.08.2012 05:14:55)
    ELO ELO ELO !!!

  • ~do prawda boli (30.08.2012 04:55:02)
    Uhu !!! Pierwszy gimbus juz wsta,Weszlo zachwycone!

  • ~tyle w temacie (30.08.2012 04:25:17)
    Real zagral chujowo, barca jak zwykle, 2:1 jest sprawiedliwe.

  • ~prawda boli (30.08.2012 03:40:39)
    sranie w banie ,ludzie real nie bedzie kazdego meczu z barcelona przegrywal bo to nielogiczne ,msza raz na jakis czas wygrac ,barcelona tez nie bedzie zawsze super grac ,musi od czasu do czasu zagrac slabo ;)a z kim ma slabiej zagrac jak nie z realem ,kazdy wie ze real z kazdego pucharku bedzie sie cieszyl po latach w ktorych ciagle dostawal lanie ,murinio tez musial kedys wygrac u siebie z barcelona ,popatrzcie ze jest to pierwsza wygrana na wlasnym stadionie ,po co szukac dziury w calym ,real wygral i juz a weszlo pisze tylko o tym jak barcelona to przegrala i to ma byc powazny portal ,dodam ze sam jestem kibicem barcelony ,lepiej przegrac teraz niz w lidze o mistrzostwo ,to byl tylko puchar pocieszenia ,wiec spokojnie ,sezon przed nami dopiero ;)

  • ~Maruda (30.08.2012 03:27:16)
    Zastanawiam sie co sie dzieje z Barceloną.To jest cień tej wielkiej Barcy.Iniesta nie istniał, Messi mało widoczny, obrońcy to porazka na całej linii.Wypaliła sie ta druzyna czy co?To nie Real zagrał dobrze, to Barcelona zagrała żałośnie.Co sie dzieje ?Wie ktoś

  • ~____________________________ (30.08.2012 03:25:53)
    penetrującymi podaniami, penetrującymi podaniami, penetrującymi podaniami --- a co to ?

  • ~Dawca Stolca (30.08.2012 03:16:23)
    Mianowicie zrobiłem kupę. Ale nie taką zwykłą, ta była wyjątkowa. Była duża, kształtna, pięknie brązowa, a do tego miała wspaniały zapach. Pachniała najprawdziwszym gównem! W mych oczach pojawiły się łzy wzruszenia, a z przejęcia cały dostałem drgawek. Stojąc na miękkich nogach, niepewnie wyciągnąłem rękę w kierunku mojego skarbu. Szybkim, nieśmiałym ruchem pochwyciłem lepką masę i wyciągnąłem z przepastnych głębin mojego kibla. Zaciągnąłem się wspaniałym zapachem mojego dzieła. Moje dłonie przyjemnie rozgrzewało ciepło mojej wydzieliny. Poczułem się jak artysta, który kontempluje nad swym najnowszym i najwspanialszym dziełem. Wiedziałem, że to jest to na co czekałem całe życie. Poczułem się jak Dzepetto strugający Pinokia. Byłem teraz matką, a ten plastyczny kawałek gówna to było moje dziecko! Pokochałem je miłością bezwzględną, silniejszą niż wszystkie przeciwności. Byłem z siebie dumny, ale wiedziałem, że to dopiero początek trudnej drogi, drogi do doskonałości. Z wielką czułością, niesiony matczynym instynktem, uformowałem ludzika. Był piękny. Serce zabiło mi mocniej, a jakaś nieokreślona moc szepnęła mi do ucha, że ten gówniany mężczyzna ma na imię Dzejms. Postanowiłem nie sprzeciwiać się nieznanym mocą i przyjąłem to imię za właściwie. Kolejne długie chwile spędzałem na zabawie z moim nowym przyjacielem. Znaliśmy się krótko, ale ja wiedziałem, że to ten jedyny. Uciechom nie było końca, jednak ja musiałem zrobić sobie krótką przerwę. Od ciągłych szaleństw dopadło mnie wielkie pragnienie. Przeprosiłem mojego gównianego kolegę i udałem się do kuchni, żeby nalać sobie szklankę orzeźwiającego soku. Po zaspokojeniu tego prymitywnego instynktu powróciłem do mojego kompana. Jednak widok który tam ujrzałem zwalił mnie z nóg. Dzejms leżał bez ruchu na stole. Obawiałem się najgorszego. Wiedziałem, że bezczynnością nic nie osiągnę. Dopadłem do mojego dziecka a ono było potwornie zimne. Razem z tym przyjemnym ciepłem, które z taką miłością ogrzewało moje dłonie, uleciało z Dzejmsa życie. Mimo, że nie byłą to moja wina, czułem się winny. Wiedziałem, że nie mogłem nic zrobić, jednak wyrzuty sumienia były silniejsze niż zdrowy rozsądek. Pozostałem sam. Moje serce ogarnęła pustka. A w psychice została rana która już nigdy się nie zagoi. Bez Dzejmsa już nic nie będzie takie samo.

  • ~DO WESZLAKOW (30.08.2012 03:13:52)
    PILKA NOZNA TO GRA BLEDOW KURWA MAC! POJEBY Z WESZLO ZROZUMCIE TO KTO POPELNI MNIEJ BLEDOW WYGRYWA MECZ! PRZESTANCIE TLUMACZYC TYCH GAMONI Z BARCELONY

  • ~Iwański z TVP (30.08.2012 02:41:08)
    Przed nami kolejny rok fantastycznej rywalizacji między Realem i Barceloną, między Ronaldo i Messim. Nic piękniejszego futbol w XXI wieku nam nie oferował.

  • ~do Roman Rikelme (30.08.2012 02:37:53)
    Serio to wszystko piszesz czy szydera? Niezle niezle... Barcelona w 10 jechala z Realem cala 2 polowe i gdyby nie przypadkowy gol z pierwszego meczu Barcelona by swietowala. A tu prosze nagle sie okazalo ze Tello nic nie umie choc zabija sie o niego pol Premier League... Zadzwon do Anglii i przekaz swoje rewelacje bo oni dalej beda tak twic w bledzie. Prawda jest taka ze Real kupowal co sie da i gdzie sie da, robil wszystko co tylko sie da aby wygrac mecz z Barcelona. To pokazuje tylko jak wielki kompleks maja w Madrycie. A teraz niech odrabiaja straty w lidze bo zaczeli tak jak jakies kafary a nie obroncy mistrzostwa od siedmiu bolesci.

  • ~Tu nie chodzi (30.08.2012 02:06:37)
    o superpuchar,tu chodzi o to,ze pupilki weszlakow i Kowala zostali ponizeni hahahaha i padli na kolana przed wielkim Realem i calym swiatem!

  • ~Tu nie chodzi (30.08.2012 02:06:36)
    o superpuchar,tu chodzi o to,ze pupilki weszlakow i Kowala zostali ponizeni hahahaha i padli na kolana przed wielkim Realem i calym swiatem!

  • ~k2 kks (30.08.2012 01:46:27)
    autor to chyba drugą połowę śledził na sportowychfaktach...

  • ~zafsze i fszedzie (30.08.2012 01:44:30)
    sreal jebany bendzie

  • ~Roman Rikelme (30.08.2012 01:43:54)
    Barca zdominowala mecz w drugiej polowie? Sytuacja Iniesty pachniala bramka? Czy na pewno ogladalismy ten sam mecz? Barca zostala pojechana kompletnie, a Mascherano, notorycznie niedoceniany przez szarlatana Guardiole moglby po tym meczu dostac opaske kapitana Barcy. Wychowankowie jada na renomie starszych kolegow, a tak naprawde Tello nic nie pokazuje, Busquets jest ograniczonym pilkarzem, na ktorego pozycji jest w tej chwili nie jeden a dwoch lepszych zawodnikow w Barcy, a Montoya dawal sie dzisiaj objezdzac jak tylko sie dalo. Nie rozumiem tez zupelnie zachwytow nad Iniesta, tak jak zdecydowanie bylo znacznie wiecej lepszych kandydatow do nagrody najlepszego pilkarza EURO, to w samej Barcelonie Xavi i Messi dla ofensywy i Mascherano dla defensywy stanowia niewspomiernie wazniejsze postacie.

  • ~Roman Rikelme (30.08.2012 01:43:54)
    Barca zdominowala mecz w drugiej polowie? Sytuacja Iniesty pachniala bramka? Czy na pewno ogladalismy ten sam mecz? Barca zostala pojechana kompletnie, a Mascherano, notorycznie niedoceniany przez szarlatana Guardiole moglby po tym meczu dostac opaske kapitana Barcy. Wychowankowie jada na renomie starszych kolegow, a tak naprawde Tello nic nie pokazuje, Busquets jest ograniczonym pilkarzem, na ktorego pozycji jest w tej chwili nie jeden a dwoch lepszych zawodnikow w Barcy, a Montoya dawal sie dzisiaj objezdzac jak tylko sie dalo. Nie rozumiem tez zupelnie zachwytow nad Iniesta, tak jak zdecydowanie bylo znacznie wiecej lepszych kandydatow do nagrody najlepszego pilkarza EURO, to w samej Barcelonie Xavi i Messi dla ofensywy i Mascherano dla defensywy stanowia niewspomiernie wazniejsze postacie.

  • ~STANEK! (30.08.2012 01:43:50)
    Dlaczego usunales z YouTube i z Weszło tą wiadomość dla PZPN i Agnieszki Olejkowskiej o akredytacjach?! ale w internecie nic nie ginie: http://www.joemonster.org/filmy/45047/Wiadomosc_od_Weszlo_dla_PZPN_i_Agnieszki_Olejkowskiej

  • ~X (30.08.2012 01:33:48)
    神奇的是,在西班牙超級杯比賽的過程中。在這兩個會議上,已經發生的一切與邏輯無關。可以說,第一次會議在85分鐘和40分鐘的第二巴薩球員已經注意到了同樣不好打,幾乎足球自殺。

  • ~X (30.08.2012 01:31:57)
    在此之前柴

  • ~btbw (30.08.2012 01:27:40)
    ale obrońcy to w tym meczu byli chyba na wakacjach jeszcze

  • ~Solari (30.08.2012 01:24:29)
    Fajna jest ta strona ale no bądźcie obiektywni w końcu. Barcelona. . . Kończą się, grają co najwyżej przeciętnie, niekiedy sędzia im coś pomoże. Kiedy ostatnio wygrali coś wartościowego ? Z rok temu. . . To wasze promowanie barcelony za wszelką cenę nie jest fajne.

  • ~OSAMA (30.08.2012 01:22:51)
    وقحة سخيف اللعنة وقحة سخيف اللعنة وقحة سخيف اللعنة وقحة سخيف اللعنة

  • ~Superpuchar Weszlo (30.08.2012 01:21:39)
    Jakby to Barca grala dzis jak Real to byscie laudacje tu tworzyli. Plakali ze gol na 3;0 prawidlowy, spuszczali sie nad zagraniem najlepszego pilkarza.globu przy 2;0 a srodkowych obroncow przegranych transferowali do Slaska. Dobrze ze i tak Was zatkalo. Barcelona to najwiekszy problem weszlo, powodujacy kompromitacje za kompromitacja a szkoda. Pozdrowienia dlaWojtkai Zarzecznego.ktory kiedys stwierdzil.ze Ronaldo.to jedyny pilkarz z.topu w Realu.

  • ~BARCELONCZYCY (30.08.2012 01:20:42)
    BOLI DUPA OJ BOLI

  • Rozzi (30.08.2012 01:18:59)
    TAGI KURWA ಠ_ರೃ

  • Rozzi (30.08.2012 01:17:54)
    Że tak się spytam, co redaktor takiego z tego meczu oglądał, że trzeba było aż tak chujowe taki ustawić?

  • ~Jerzy z Białowieży (30.08.2012 01:15:59)
    coś dawno Kowal nic nie pisał na blogu, co się z nim stało? na odwyk poszedł?

  • ~http://www.youtube.com/watch?v=D5e2PIi-ITk (30.08.2012 01:08:35)
    Ronaldo i Messi po meczu hehehe jeden drugiego nie zauważył żeby pogratulować ;]

  • ~kibic (30.08.2012 01:07:09)
    Przed nami kolejny rok fantastycznej rywalizacji między Realem i Barceloną, między Ronaldo i Messim. Nic piękniejszego futbol w XXI wieku nam nie oferował. •-----• nic dodać nic ująć !

  • ~Na pewno Real (30.08.2012 01:03:15)
    wygrał?Z artykułu to nie wynika.

  • ~Co za (30.08.2012 01:01:38)
    barcelońska dziwka to pisała?Obiektywizmu trochę.

  • ~m (30.08.2012 01:01:21)
    Nie spodziewałem się, że ktoś może tak Barcę zniszczyć

  • ~Strejlau (30.08.2012 00:57:04)
    Zdobywca Pucharu i Superpucharu z tym zespołem.

  • ~Rysiu (30.08.2012 00:55:25)
    Dziwi mnie komentarz w tym meczu. Jak było 2:1 i druga połowa, to komentatorzy mówią, że Barcelona tak gra bo boi się bramki Realu. Czy byłoby 3:1 czy 2:1 i tak goście musieli strzeli bramkę. Trochę ryzykował Real, powinien zaatakować i udowodnić swoją wyższość, gdyż grali w 10. Jakby Pedro zmieścił między nogami bramkarza byśmy inaczej rozmawiali.

  • ~mirosław trzeciak (30.08.2012 00:54:44)
    prosto z pampeluny mogę polecić http://tinyurl.com/cwefnz7

  • ~Nie zauważyliście,że Juskowiak nie może się zdecydować (30.08.2012 00:54:34)
    Czy związać się z TVP czy Polsatem.Wydawało się,że zawiązał już poważny związek z Polsatem,a tutaj romans z TVP...Można powiedzieć stara miłość nie rdzewieje.Stawiam stówke,że mecze eliminacji MŚ 2014 będą komentować Szpakowski i Juskowiak.No i nie ździwie się jak Mati Borek wkurzy się na Andrzeja Juskowiaka i zakończy związek z nim.Swoją drogą co się dzieje ze Szpakiem.Odpuścił mecz Barcelony.Nie wiecie może co z nim się dzieje?No i kolejna sprawa,TVP oszczędza bo nawet Maciusia Iwańśkiego do Madrytu nie wysłali.Aha,może orientujecie się kiedy Patyra zacznie mówić ciszej bo aż bębenki mi w uszach pękają:)?

  • ~papcio (30.08.2012 00:51:52)
    Ale gol na 3-0 prawidłowy i tylko prokataloński sędzia mógł go nie uznać

  • ~weszlakikatalonskie (30.08.2012 00:49:43)
    Niech was chuj strzeli weszło całe w pizdu... Katalońskie pomioty z pizdy wyjęci Puyola.

  • ~Romell Quioto (30.08.2012 00:49:05)
    Czeczererecze...

  • ~do autora2 (30.08.2012 00:48:09)
    chodzilo oczywiscie o 2. polowe. w pierwszej barca czula sie jak dziwka po gangbangu i gol messiego zaciemnia obraz

  • ~Nie oglądałem meczu,ale (30.08.2012 00:46:27)
    widać że artykuł pisał gość w wackiem Messiego w ustach.

  • ~janusz (30.08.2012 00:46:18)
    A KTO ZDOBYK PÓHAR KRULA???

  • ~mixowoce(L)eśne (30.08.2012 00:46:14)
    Kogo kurwa mać obchodzi ta gówniana liga? napiszcie o czymś poważnym

  • ~buła (30.08.2012 00:44:55)
    Barca zawsze słabo gra z drużynami z dołu tabeli...

  • ~Waldek Kiepski (30.08.2012 00:44:13)
    Te całe komentatory to one se drą jak stare gacie normalnie.

  • ~Piotr Świerczewski (30.08.2012 00:44:05)
    Ja mam kontakty, ja mam bardzo duże kontaktów, ja zaraz zadzwonię do Mourinho z gratulacjami!!!

  • J.66 (30.08.2012 00:43:40)
    Ach i zapomnialem o bramkowej i klarownej sytuacji Khediry w drugiej polowie meczu. Jezeli jedna i druga strona wykorzystala by wszystkie dzisiejsze okazje to wynik powinien brzmiec 11-3 ! Real byl o klase lepszy. Widac Barcelona nie moze sobie poradzic z dlugimi przerzutami pilki, czyli z taktyka jaka zastosowal dzis Mourinho !

  • Rozzi (30.08.2012 00:42:21)
    Mecz jak mecz, a wy się podniecacie. Na prawdę, dawno chyba żeście prawdziwej piłki nie widzieli.

  • ~HwH (30.08.2012 00:41:33)
    Meeh... mecz był dobry przez 20 minut, potem chujoza. Za duzo fanek hiszpańskiej ligi macie w redakcji, zatrudnijcie jakis facetów.

  • ~STAN, KOWAL, FAPICA wszyscy posrani (30.08.2012 00:41:24)
    TO KONIEC BARCELONY, JOSE WYGRAŁ WOJNĘ.

  • ~do autora (30.08.2012 00:41:22)
    tekst oczywiscie pisany przez fana barcelony, ktory nie zauwazyl, ze Real mial tyle samo jak nie wiecej sytuacji w 1. polowie, a gdyby Lyczmanski uznal prawidlowego gola Pepe, a Higuain przestal bawic sie w Sernasa to powinno byc tak 6-2. BTW. Super gra Modricia jak na te 10 minut

  • ~stukas (30.08.2012 00:40:58)
    Barcelona, stara kur.. pierd...

  • ~Andrzej Juskowiak (30.08.2012 00:40:57)
    Ja myśle że Maciej Iwański jest takim komentatorem który im dalej Ronaldo od bramki tym głośniej krzyczy.

  • ~sebo (30.08.2012 00:40:16)
    jezeli dobrze pamietam to Patyra cos sie spytal fornalika a fornalik odpowiedzial ze mzoe nei zna sie na pilce a Rafalik wpalil Wkoncu jest pan trenerem reprezentacji Polski zna sie pan na pilce

  • ~Maciej Iwański (30.08.2012 00:37:48)
    Zawistne polaczki ja wybiore piłkarza roku Uefa. Na Kogo padnie wybór? RONALDO!!

  • ~Kowal, Stano i reszta (30.08.2012 00:37:36)
    UWAGA! Redakcja weszło ogłasza żałobę do czasu, aż Barcelona znowu nie wygra. Teraz idziemy się upić, a potem będziecie musieli czytać jeszcze gorsze teksty niż do tej pory!

  • ~w pawlowski (30.08.2012 00:37:15)
    two battleiszon very very much okazejszon 7golejszon esensei the casa

  • J.66 (30.08.2012 00:37:06)
    Zgoda, w drugiej odslonie Barcelona miala swoje sytuacje ale autor tego tekstu zapomnial napisac,ze real rowniez. Strzal Hiunguaina w slupek, czy minimalnie niecelny debiutujacego Modricia. Ciekawostka jest,ze Mourinho poslal chorwackiego pomocnika w miejsce Ozila. Czy widzi w nim rozgrywajacego ?

  • ~Bożydar Iwanow (30.08.2012 00:36:38)
    Zadziwiający jest brak konsekwencji sędziego po wyrzuceniu Adriano sędzia powinien wyrzucić kogoś z Realu.

  • ~Ach (30.08.2012 00:36:28)
    Pewnie komentarz tego meczu pisal F. K lub W. K(ten od inteligentnych) chociaz sie nie podpisali ale coz...to ich sprawa :) Real jakby wykorzystal sytuacje jakie mial to glupie pisanie jakie Barca miala sytuacje byloby nie na miejscu!! Badzcie chociaz troszke obiektywni..

  • ~Very Very Solid Keeper from Udinese (30.08.2012 00:36:22)
    We will, say, what time, will tell.

  • ~Wkurwiony (30.08.2012 00:36:03)
    dlaczego komentował ten pierdolony bóbr iwański? Kurwa wyciszyłem po 3 minutach...

  • ~Rudolf Bugdoł (30.08.2012 00:35:50)
    patyra śmieć kazdemu lize odbyt nie tylko fornalikowi

  • ~adamooo (30.08.2012 00:34:08)
    Do autora: aleś dojebał z tą 2 połową - kurwa Farca miała dobre okazje - ale to Real ich nie miał? Khedira, Pipita, Modric - pierdolisz autorze jak dziecko we mgle - Real był zdominowany przez 45 min na Camp Nou i tyle - spuszczanie się na chujową grą Farcy nie mija...

  • ~ignacy troll (30.08.2012 00:33:59)
    laskowski to komentator wypalony

  • ~hahahah (30.08.2012 00:33:46)
    idzcie sie pierdolnijcie w łeb z tą swoja barcelonka

  • ~Maciej Iwański (30.08.2012 00:33:25)
    Uwaga Ronaldo na połowie boiska Ronaldo!! nie nie powiodło sie... jeszcze Ronaldo na własnej połowie, oj Ronaldo brakuje szczęścia...

  • ~Wojciech Pawlowski (Udinese) (30.08.2012 00:33:12)
    Esensej de la casa, barcelona wery gud tim bat real guder. time łil tel..

  • ~drMalec (30.08.2012 00:32:40)
    tylko oczywiście w nas TVP zepsuła widowisko bo zamiast Laskowskiego dała do komentowania tego patałacha! a tydzień temu tak przyjemnie się słuchało :/ nie wiecie czemu nie mógł komentować Laskowski?

  • ~ząb_1979 (30.08.2012 00:32:36)
    Nie róbmy jaj z pogrzebu, Real i w drugiej połowie miał ze trzy setki. Z racji tego, że oglądałem mecz jednym okiem nie będę się zgłębiał.

  • ~rfd (30.08.2012 00:31:29)
    real madryt to drużyna wypalona

  • ~sd (30.08.2012 00:30:51)
    cristiano ronaldo to piłkarz wypalony

  • ~fu fu (30.08.2012 00:30:30)
    Nisko mi lata Real i Barcelona. Ale podobało mi się przyjecie piłki przez Ronaldo,zanim strzelił bramkę.To było kurwa coś. Przez wielkie C i ogromne OŚ. Większość naszych ligowych grajków nie potrafi tak sobie wystawić ze stojącej piłki.I jeszcze jedna uwaga.Ronaldo poradzi sobie wszędzie, Messi jest skazany na Barcelonę. W innej ekipie zginie bez śladu.

  • ~Z Pampeluny mówi Mirosław Trzeciak (30.08.2012 00:30:02)
    @Bisu-Jestem fanem Realu,ale jak można mówić,że bramka Ronaldo to była bramka stadiony świata.Zaczęło się od fatalnego przyjęcia piłki przez Ronaldo,potem strzał z miejsca z którego w tej sytuacji Ronaldo nie miał prawa strzelać no i szczęście w nieszczęściu,że piłka wpadła do bramki.

  • ~anti (30.08.2012 00:29:59)
    jakby to powiedziało weszło "Real wytrał Barceloną podłogę"

  • ~bono (30.08.2012 00:29:48)
    po artykule wysnuwam tylko jeden wniosek: kogos boli, ze barca przegrala. Kompletnie zaklamany obraz gry, w drugiej polowie barca wcale nie dominowała.. chyba ze ostatnie 10 minut. Ale coz.. weszlo promuje jacka laskowskiego pantofla-maślaka, jak również preferuje symulujących karłów z barcelony. Wszystko w normie. Panowie, do spania! Żoneczka już śpi!!

  • ~UWAGA (30.08.2012 00:28:38)
    UWAGA !! STANOWSKI NIE ZYJE ZATRZEPAL SIE NA SMIERC PO BRAMCE MESSIEGO

  • ~Mirosław Trzeciak (30.08.2012 00:28:01)
    Barcelona to drużyna wypalona.

  • ~@BISU (30.08.2012 00:26:42)
    kurwa jaki Ty mecz ogladales? Pepe w walce o pozycje bezczelnie pchnal Mascherano (sam poczatek akcji). Bardzo dobra decyzja - ze o niej Iwanski nie pial to wiadomo bo koles jest za Realem (to samo jak komentowal polfinal Port-Hisz to spuszczal sie tam pod stolem na C.Ronaldo). Kartki - zoltych troche duzo, ale obylo sie bez 2 zoltych, czerwona chyba sluszna. A przyjecie Ronaldo chujowe bylo, fartem zagarna pilke, pozniej zle przyjal, slabo strzelil, mysle ze np Casillas by to spokojnie wyjal - Valdes mogl zrobic wiecej.

  • ~autor (30.08.2012 00:25:58)
    Ćwiąkała podpisz no się pod tym tekstem. Nie wstydź się.

  • ~Wojtek Kowalczyk (30.08.2012 00:25:33)
    Widać, że Barcelona wyraźnie odpuściła ten nieistotny puchar skupiając się na lidze. Wyszli II składem bez Daniego Alvesa i Puyola i takie są efekty. Za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o tym meczu. Dla Realu to ostatnie dni chwały w tym sezonie.

  • dr.zygi (30.08.2012 00:25:15)
    Jedno jest pewne, tak przepięknego meczu nie oglądniecie nigdzie. Biję wielkie brawa dla korupcjony.

  • ~kibol (30.08.2012 00:25:06)
    Weszło, jak zwykle w dupsko wjechało Barcelonie niczym czopek z apteki. Real w drugiej połowie przyjął zupełnie inną taktykę, mieli wynik, więc jedynie go bronili, zapewne licząc na kontry. Oddali pole gry Barcelonie licząc, że blaugrana się otworzy. Ale oczywiście, łatwiej napisać, że to Farsa jest tak wykurwista, że zdominowała Real grając jednego zawodnika mniej. Szkoda tylko, że na tablicy świetlnej, w rubryce bramki jedno więcej dla Realu.

  • ~stomuszek (30.08.2012 00:25:02)
    do sebo Patyra nie lizał dupy Fornalikowi. On w niego wszedł znienacka, cały, już w pierwszym zdaniu.

  • ~wygugluj (30.08.2012 00:24:46)
    Co sie stalo? Kurwa, kto to pisze? Ogladacie w ogole mecze w lidze? Real w niedziele snul sie po boisku, bo widac, ze fizycznie to oni jeszcze na wakacjach sa. Rzucili sily na 1 polowe, udalo sie wygrac i zdominowac, w drugiej musieli popuscic. Nie dalo sie grac przez caly mecz tak szalonym pressingiem i tempem jak w 1 polowie. Madryt pokazal gdzie jest miejsce Barki. Na kolanach.

  • ~tj (30.08.2012 00:24:03)
    messi...ruchałbym

  • ~FarsaSrealFanBoy (30.08.2012 00:22:59)
    Znow artykul niby gratulujacy realowi, a i tak spuszczajacy sie na farsa i wbijajacy szpileczki realowi. tak tak, to barca jest najlepsza, a wyniki klamia! jestescie zenujacy jak piszecie o farsie. sam mam gdzies te cale gran derbi i smieszy mnie jak sie podniecaja wielcy kibice realu czy barcelony, ktorzy nawet ani jednego meczu nie widzieli na zywo, nie znaja hiszpanskiego, a kloca sie jakby to ich rodzina albo reprezentacja grala :D

  • ~abcd (30.08.2012 00:22:56)
    i tak mistrzem bedzie Bayern

  • ~Admin_ (30.08.2012 00:22:16)
    Barcelona i tak jest lepsza. Ten śmieszny puchar się nie liczy.

  • ~Bisu (30.08.2012 00:22:11)
    Jak nie lubię piłki hiszpańskiej (a więc ani Realu ani Barcy), tak ten 2mecz był, muszę przyznać, naprawdę ciekawy. Przebłyski geniuszu Ronaldo (gol stadiony wszechświata) i Messiego, piękne akcje, emocje, mało nudnej tiki-taki... naprawdę przyjemnie się to oglądało. Szkoda tylko, że przysłowiowego ciała dał sędzia - kartki (dla obu stron) z kosmosu, nieuznana bramka Pepe...

  • ~REALFAN (30.08.2012 00:21:44)
    Od kilku sezonów byłem fanem Barcelony ale teraz Real jest lepszy i to im kibicuje. NAPRZUD REAL!!!!

  • ~Druga polowa (30.08.2012 00:21:15)
    ... To taktyka realu. Grajac otwarcie w Pierwszym meczy stracili 3 gole. Grajac zachowawczo w pierwszej 0. A tak samo teraz jak i wtedy w drugiej barca musiala arakowac. Nie znacie sie i nie umiecie to siedzcie cicho weszlaki. Pawloskiemu tak mowicie a sami co?

  • ~Druga polowa (30.08.2012 00:21:14)
    ... To taktyka realu. Grajac otwarcie w Pierwszym meczy stracili 3 gole. Grajac zachowawczo w pierwszej 0. A tak samo teraz jak i wtedy w drugiej barca musiala arakowac. Nie znacie sie i nie umiecie to siedzcie cicho weszlaki. Pawloskiemu tak mowicie a sami co?

  • ~jebac Iwanskiego chuja rozowego (30.08.2012 00:21:12)
    co mnie pedał nie wkurwiał caly mecz, kurwa ronaldo fartem pilke wywalczyl, chujowo pozniej przyjal, chujowo strzelil a ten pieje kurwa z zachwytu nad jego geniuszem. I tak kurwa caly mecz... Pedał pierdolony bedzie jeszcze glosowal za Polske, on juz w sylwestra wiedzial na kogo zaglosuje. Chuj dupa kurwa pedal

  • ~Szawier Marszczerano (30.08.2012 00:21:00)
    co złego to nie ja!

  • ~Wojtek Kowalczyk (30.08.2012 00:20:49)
    Adriano nie faulował Ronaldo.

  • ~CO KASUJECIE PEDĄŁY MOJE KOMENTARZE (30.08.2012 00:20:31)
    NIE PIERDOLCIE O STRZAŁACH W STOPY KTO MA PUCHAR ? ODPOWIEDZ ADMIN

  • ~Jońca (30.08.2012 00:20:04)
    ten mecz zostanie powtórzony!

  • ~543 (30.08.2012 00:19:40)
    W piątek rusza 3 kolejka ekstraklasy, a wy tu pierdolicie o jakiś barcelonach i realach...

  • ~michal (30.08.2012 00:19:35)
    niech ktoś zamknie mordę Iwanskiemu

  • ~kwazimodo (30.08.2012 00:19:10)
    sam higuain 3 setki i do tego Khedira i Modrić, oj powinna byc manita !

  • ~Andrzej zdobywca Pucharu i Superpucharu (30.08.2012 00:18:29)
    Wspaniałe PENETRUJĄCE podania

  • ~bu (30.08.2012 00:18:08)
    Boże jakie dzieci tu siedzą...

  • ~Wojciech Kowalczyk (30.08.2012 00:17:59)
    Barcelona była o klase lepsza a Ljuboja nie potrafi grać głową....

  • ~Jak zwykle (30.08.2012 00:17:19)
    Zastanawianie sie nad gra barcy. O realu raptem kilka zdan. To samo co w tvp. Jebac pseudoekspertow.

  • ~JW (30.08.2012 00:17:15)
    Ostatni raz nie spuszczalem sie nad gra farsy i kurdupla w 1979r.

  • zielarz (30.08.2012 00:17:14)
    BARCELONA ZDOBYLA PUCHAR WESZLO

  • ~Dizek (30.08.2012 00:16:29)
    Weszlo, konkurs bukmacherski to wystartuje jeszcze przed końcem sezonu? ;]

  • ~Thorgal (30.08.2012 00:16:27)
    barca poległa, można iść spać.

  • ~adam (30.08.2012 00:16:24)
    piękniejszego? mnie już to nudzi. ostatnie gran derbi jakie oglądałem to półfinał LM na Bernabeu

  • ~Scotland (30.08.2012 00:16:16)
    Viva Real, wreszcie, szkoda ze Modrić nie trafił.

  • ~t9j (30.08.2012 00:16:08)
    hmm, a Higuain i Khedira to nie były 100% sytuacje w drugiej połowie?

  • ~pysq (30.08.2012 00:15:50)
    i tak najwiekszy zjeb zbierze valdes to głównie dzieki niemu barca nie ma superpucharu

  • ~Gerard Pique (30.08.2012 00:15:42)
    Co z tego, że Real miał 10 sytuacji bramkowych, skoro wykorzystali tylko 2?

  • ~Pan Śmieszek (30.08.2012 00:15:34)
    "Przed nami kolejny rok fantastycznej rywalizacji między Realem i Barceloną, między Ronaldo i Messim. Nic piękniejszego futbol w XXI wieku nam nie oferował" eheheh, padłem na ryj ze śmiechu.

  • ~zniesmaczony (30.08.2012 00:15:19)
    chyba was popierdolilo z tym opisem drugiej połowy. p.s. złota piłka dla Christian Ronaldo!

  • ~sebo (30.08.2012 00:15:16)
    czy tylko ja zauwazylem lizanie dupy Fornalikowi przez Patyre?

  • ~1st (30.08.2012 00:15:09)
    Łan ziemi

  • ~Jacek Gmoch (30.08.2012 00:14:43)
    he he he

  • Rozzi (30.08.2012 00:14:07)
    Pierdolenie.

  • Drewniak (30.08.2012 00:13:50)
    ćwiakala sie jara

  • ~(L) (30.08.2012 00:13:42)
    CO z tego że farsa miała 3 sytuacje w 2 połowie jak Real miał ich jeszcze więcej?

  • ~Wojciech Kowalczyk (30.08.2012 00:13:29)
    Real zagrał słabo...

  • ~Mirek Trzeciak (30.08.2012 00:13:00)
    Tito Tito Tito! Ra ra ra!

  • ~kie (30.08.2012 00:12:53)
    Jebać real, barcelone, ronaldo i messiego.