Latem w Mielnie Radosław Majdan zawsze staje się Radosławem M.

21 sierpnia 2012 - 00:28


Przedziwne rzeczy dzieją się wokół Radosława Majdana. Notorycznie zgłaszają się ludzie, którzy twierdzą, że od Radka dostali w zęby, a Radek zawsze odpowiada, że to nonsens i prowokacja. To znaczy, nie wiemy, czy i tym razem tak powie, ale uznajemy tę ewentualność za najbardziej prawdopodobną. W zęby dostał kiedyś chłopak w Szczecinie, ale Majdan mówił, że nie od niego i nie na jego zlecenie. Później mieliśmy słynną sprawę Mielna i "pięknych kawalerów". A teraz znowu Mielno i znowu jakiś obity typ.

Wokół Radka trup ściele się gęsto, w związku z czym piszemy ten tekst z drżącymi rękoma. Uspokaja nas tylko fakt, że RM aktualnie siedzi w ciupie i tego nie przeczyta, a jak wyjdzie i przeczyta - to my już wtedy będziemy zaopatrzeni w gaz pieprzowy i łapkę na muchy. Nie wiemy, co tam się do końca zdarzyło i po czyjej stronie była wina, ale dochodzimy do wniosku, że tylu ofiar to nie ma swoim koncie nawet Marcin Najman, chociaż bardzo by chciał.

Radku, może ty w tym Mielnie nie masz kwatery, co? Może to taki sposób na tanie wakacje? Jedziemy nad morze, a nocki na komendzie? Niegłupie, chociaż sami preferujemy booking.com.















Tagi: ,

Komentarze

  • ~łysy (23.08.2012 20:22:42)
    mielno niszczy

  • ~Roman Kołtoń (23.08.2012 07:37:07)
    Mati, co ty o tym sądzisz ?

  • ~Siwy, ze sztywnej celi (23.08.2012 00:28:42)
    No, Radek, to co? Sparing dziś wieczorem? Ponapierdalamy się troszke!

  • ~oko (22.08.2012 14:55:49)
    policja nie może przeżyć, że został uniewinniony i podstawia konfidenta. W końcu walka z kibolstwem musi trwać

  • ~debiec-lech (22.08.2012 14:42:48)
    ten lysy pener i smiec udawal bechama co za scierwo

  • ~Radosław Majdan (22.08.2012 13:43:35)
    Wyjebałem mu, bo on mnie kurwa kopał !

  • ~`g (22.08.2012 11:16:40)
    heheheh dobry tekst

  • ~Tomasz Kotowicz (22.08.2012 10:33:18)
    Radzio daj buziaka!

  • zielarz (22.08.2012 08:56:07)
    to ze radziu na leb kogos zaladowal to dla faceta normalna sprawa ( no jest pizda ale dalej meska ) a ze tamten sie rozprul zeby hajs wyciagnac (tak mnie sie wydaje ) to czyste kurestwo

  • ~trolololo (22.08.2012 07:49:34)
    I co? I to podobno wcale nie on redaktorzynko! Jak hiena na padlinę.

  • ~trolololo (22.08.2012 07:49:31)
    I co? I to podobno wcale nie on redaktorzynko! Jak hiena na padlinę.

  • ~Legionista (22.08.2012 00:06:10)
    nie wiem wydaje mi się że chcą po prostu za niego kasę ściągnąć bo jaki frajer sam chce się bić na imprezie a potem idzie na policje że go pobili?

  • ~Janusz Palikot (21.08.2012 23:42:20)
    Apeluję do królewicza Radosława Majdana, żeby wytrzeźwiał i wreszcie przedstawił opinii publicznej, co tak naprawdę robił w nadmorskiej dyskotece.

  • ~Jacek Gmoch (21.08.2012 22:48:39)
    he he

  • ~Sam Radosław (21.08.2012 22:00:43)
    Prosze mi tu nie radosławować !

  • ~nh (21.08.2012 20:18:23)
    zajebiste :)

  • ~czytelnik (21.08.2012 19:32:50)
    O czym kurwa jest ten artykuł ??? Jak bym chciał czytać takie pierdoły rodem z pudelka to właśnie tam bym zajrzał. Weszlo pierdolnijcie się bo kurwa coraz większe dno się z Was robi

  • ~@do dupatam (21.08.2012 17:46:47)
    No ile można srać o ten mecz z Panathinaikosem? Pretensje trzeba mieć do Sobolewskiego o debilną czerwoną kartkę. Radzio był wtedy obok Dudka naszym najlepszym bramkarzem. Ok, zawalił gola, ale przecież wcześniej wybronił mnóstwo sytuacji. Potem się skończyła cheć granie, treningi i zaczął się lans, Radzio został celebrytą i piłkarsko zjechał po równi pochyłej. Ale to juz inna historia.

  • ~Joseph Wojciechowski (21.08.2012 15:55:45)
    Bobo, call 1-800-body bags and send them to Mielno!

  • ~radoslav (21.08.2012 15:53:57)
    ten go kurwa kopnął, ten przyaktorzył..

  • ~Mirek Szymkowiak (21.08.2012 15:53:13)
    W takich chwilach, gdy nie mam noclegu, marzę o tym by znaleźć się w swoim mieszkaniu.

  • ~Włodzimierz Szaranowic (21.08.2012 15:38:31)
    ALEŻ TO JEST FAJTER!

  • ~Włodek (21.08.2012 15:17:17)
    Mój dawny kolega Morten Olsen też kiedyś siedział w więzieniu.

  • ~Manuel Arboleda (21.08.2012 15:11:53)
    Kiedy Majdan zakończył karierę, było mi smutno. Płakałem

  • ~Stanisław Grzesiuk (21.08.2012 14:40:10)
    Raz Radek z rana, w więziennej celi sen dziwny więźniom opowiadał: sen dziwny miałem, moi przyjaciele, serce przeczuwa, że będzie biada.

  • ~Kosior (21.08.2012 14:24:09)
    Majdan do mnie podklepujesz na bajere.

  • ~Pix (21.08.2012 14:09:06)
    Czyżby artykuł sponsorowany? ;>

  • ~Andrzej Iwan (21.08.2012 14:02:58)
    Józef Wojciechowski kupił Mielno.

  • ~Joanna Mucha (21.08.2012 14:01:38)
    Kto wybrał Radka Majdana do lania gości po mordach w miejscowości Mielno nad Morzem Bałtyckim?

  • ~reksio (21.08.2012 14:00:25)
    Podobno Majdan chce walczyć z Koziołkiem Matołkiem. Radzio, czy nie za ostro?

  • ~Miro Trzeciak (21.08.2012 13:56:21)
    Radek Majdan to piłkarz wypalony ale jednocześnie nadzieja polskiego boksu.Trzeba sobie zadać pytanie co na to Najman?

  • ~@ (21.08.2012 13:55:34)
    To chyba nie pierwszy przypadek tego typu jaśnie pana hrabiego Pawła Z.

  • ~Bonus RPK (21.08.2012 13:46:17)
    Te, Majdan ! Na Bielanach życia nie masz !

  • ~zuzia (21.08.2012 13:36:45)
    W ubiegły wtorek na drodze nr 51 z Olsztyna do Olsztynka Paweł Z. potrącił motocyklistę. Do wypadku doszło przy zjeździe do rządowego ośrodka w Łańsku. Dziennikarz, który jechał terenową toyotą wymusił pierwszeństwo. Później uciekł z miejsca wypadku. Ciężko ranny motocyklista trafił do szpitala. Terenową toyotę policja znalazła nazajutrz, porzuconą w lesie. Samochód był wypożyczony i dzięki temu można było ustalić, kto nim kierował. Przez dwa dni policjantom nie udało się skontaktować z dziennikarzem. Zjawił się w komendzie dopiero w miniony piątek, w towarzystwie adwokata. Ocenę tej zacnej postaci pozostawiam czytelnikom.

  • ~Thor Steinar (21.08.2012 13:36:13)
    Kurwa, dał Majdan jakiemuś lamusowi w mordę, i afera !!! Ależ pedalerka się szerzy !!!

  • ~Dorotka (21.08.2012 13:32:04)
    Niemożliwe. Są jeszcze w tym kraju takie cioty co dadzą sobie nałożyć po ryju od takiej parówy jak Majdan? Ten kraj schodzi na psy.

  • ~Stanisław Anioł (21.08.2012 13:24:51)
    Pan prosze pana stuka, pan prosze pana puka, pan prosze pana boruje, piłuje...tak, prosze pana !

  • ~Kaźmirz Węgrzyn (21.08.2012 13:08:49)
    Fajny,naprawdę fajny Radek.

  • ~Albercik (21.08.2012 13:05:41)
    Soloneza czas zacząć!

  • ~Radosław M. (21.08.2012 12:59:12)
    gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też

  • ~wojtę pawłowskę (21.08.2012 12:56:14)
    we will tell what time we will see

  • ~Adolf (21.08.2012 12:46:16)
    A moze ty Radziu makowca z naczelnikiem wpierdalasz, a pozniej sie prujesz pod cel? No to uwazaj bo ci dupa peknie...

  • ~Stary Mordziaty (21.08.2012 12:37:30)
    Te świeżak to co sparing po kolacji?

  • ~Radek M. (21.08.2012 12:29:23)
    Potrafię jebnąć ze łba...

  • ~Tomasz" Dzianij" Hajto (21.08.2012 12:24:54)
    a ja ostatnio 7 razy byłem w Pzpn w sprawie LKS i spotkałem ale to mega mega wypitego Olkowicza raz to ledwo na nogach stał i tylko umiał powiedzieć -jestem betonem -byłem betonem -zostane betonem...no panowie..

  • ~kumaty (21.08.2012 12:18:26)
    Żołte.

  • ~dobrze poinformowany (21.08.2012 12:09:13)
    lubie byc dobrze wydymany przez stado cyganow

  • ~dobrze poinformowany (21.08.2012 12:06:10)
    tak się składa że to miało miejsce w dyskotece w koszalinie a nie w mielnie nieomylni redaktorzy weszlo

  • ~Manualny Arboleda (21.08.2012 11:55:48)
    kiedy dowiedziec sie sie ze ruchal dode bylo mi smutno plakalem smutek ogromny uwajaj uwajaj majdanek uwajaj kurwaaaaaaaaaaa

  • ~Józef Wojciechowski (21.08.2012 11:51:58)
    ostatni raz byłem pięknym kawalerem w 79

  • ~Radosław Majdan (21.08.2012 11:42:57)
    Chciałem mu przypierdolić ale on przyaktorzył

  • ~Radzio M. (21.08.2012 11:41:20)
    Zapach z pizdy Dody ma na mnie destrukcyjny wpływ

  • ~KoL (21.08.2012 11:24:55)
    Majadan w kajdan...

  • ~Jarosław Psikuta, bez s na końcu (21.08.2012 11:13:48)
    Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz, dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

  • ~h (21.08.2012 11:07:15)
    Od kogo jak od kogo dostać ale od Radka. Przecież widać, że nie je on owsianki, nie robi przysiadów.

  • ~Tomasz Wiesz... Cycki (21.08.2012 11:04:44)
    Przychodze do sklepu w galerii handlowej i mówie takiej pani :będe miał dzisiaj występ w telewizji, jak mam się ubrać ?

  • ~celebryta radek vip (21.08.2012 11:02:40)
    oj dupa boli , a i w ustach niesmak pozostał

  • ~Kogut (21.08.2012 10:58:06)
    Radzio przypudrował nosa i dojebał leszczowi

  • ~Majdan - lecę ci wpierdolić! (21.08.2012 10:49:31)
    http://srogo.eu/90-Lece-ci-wpierdolic!.html

  • ~majdani pojebani (21.08.2012 10:46:14)
    nie jest prawdom że mnie wielokrotnie spenetrowali , był tylko 1 raz ale długi za to obciongałem wielokrotnie

  • ~mielno (21.08.2012 10:40:29)
    niszczy kazdego

  • ~Daniel Sikorski (21.08.2012 10:38:34)
    Zapewniam, że w czasach gry w Bayernie Monachium nigdy nie dałem nikomu wpierdol

  • ~Ło matko bosko (21.08.2012 10:38:15)
    A co to, co to sie staneło?

  • Grzesiu Koperta (21.08.2012 10:29:35)
    jeżeli chciałeś być śmieszny, to ci nie wyszło. podobnie jak utorowi powyższego tekstu.

  • ~Kazimierz Wegrzyn (21.08.2012 10:29:24)
    A mnie sie podoba taki typ charakteru, zwl. u ppilkarza. To potem widac na boisku. Gdyby tak dzis zebrac z 11 takich gosci, Liga Mistrzow stalaby przed nami otwarciem!

  • ~Jak to w Mielnie (za pierwszym razem) było naprawdę (21.08.2012 10:24:24)
    Po zakończonym treningu udaliśmy się razem z kolegami na mszę wieczorną do miejscowego kościoła, gdzie po spowiedzi, komunii i trzykrotnym odmówieniu różańca leżeliśmy krzyżem do północy. Po odśpiewaniu kilkunastu nabożnych pieśni w ciszy i skupieniu wracaliśmy do naszych cel. Niektórzy z nas snuli plany na kolejny dzień. Rano msza, skromne śniadanie i trening, potem spotkania z młodzieżą, w tym prelekcje o szkodliwości alkoholu i narkotyków, po obiedzie znów trening i kolejna msza, tym razem w intencji PZPN, podczas której Radek miał po raz pierwszy wystąpić w roli ministranta. Przygotowywał się do tej trudnej i odpowiedzialnej służby kościelnej przez ostatni rok. Piotrek jest najstarszym ministrantem, więc to on wprowadzał Radka i resztę grupy w arkana tej sztuki. Właśnie przechodziliśmy koło nocnego klubu, czy też dyskoteki, kiedy usłyszeliśmy przeraźliwe krzyki dobiegające ze środka. Piotr jako dobry chrześcijanin postanowił, że mimo całej odrazy, jaką wywoływało w nas to miejsce, zajrzy do środka. Być może ktoś potrzebuje pomocy. My tymczasem czekaliśmy na niego na zewnątrz, modląc się po cichutku. W środku Piotr ujrzał dantejskie sceny, grupa wrzeszczących, pijanych policjantów szarpała niewinnych, przerażonych ludzi. Piotr rzekł: - Co czynicie? Nie widzicie, że cierpią niewinni? - Spadaj - odpowiedzieli policjanci chórem. - Zaprawdę powiadam wam, ostawcie te oto baranki, a na ich miejsce zabierzcie mnie. Po tych słowach pijani żandarmi rzucili się na niego i dłuższy czas bili bez słowa. A gdy zobaczyli, że traci przytomność porwali stojącą na barze butelkę alkoholu i siłą napoili nieprzytomnego Piotra. Tymczasem niepokój ogarnął serca pozostałych na zewnątrz. Dwaj z nich, młodzi jeszcze i z tego powodu dość porywczy, nie wytrzymali i pobiegli szukać swego przyjaciela. To co ujrzeli zmroziło ich serca. Na podłodze skrwawiony i zakuty w kajdany leżał ich przyjaciel. - Czemuż go uwięziliście? Czyż zrobił wam co złego? - pytał ze łzami w oczach Radosław. Rozwścieczeni policjanci przestali kopać leżącego Piotra i spojrzeli pytająco na swego herszta. - Brać ich! Zabieramy wszystkich - warknął. A dalej to już znacie z relacji telewizyjnej. Amen

  • ~Cezar-kibic legii-1963 (21.08.2012 10:24:15)
    tak spedzanie nocek na komendzie,to dobry patent,tylko jest pewien problem papier toaletowy jest tam towarem deficytowym,nawet dla funkcjonariuszy,nie mówiąc o zatrzymanych,wiec Radek siedzi na sedesie,czeka aż zaschnie[ma dużo czasu na przemyslenia swoich błedów]potem wykrusza.

  • ~wójt (21.08.2012 10:11:21)
    majdan,zamknij ryja huju!

  • ~Świr - mam kontakty (21.08.2012 10:11:08)
    zadzwonię do Avrama, wpadnie mossad, odbiją Radka i będzie po sprawie

  • ~nadszyszkownik CICHO (21.08.2012 10:00:09)
    Radek zrobil to w ramach nowej fuchy. Ma dbac o wizerunek Polonii i dba. Koles glosno zle sie o klubie wyrazal, a Majdan to prawdziwy profesjonalista !

  • ~Jerzy Engel (21.08.2012 09:48:44)
    Szalenie ważne jest, by spotykając w toalecie Radosława Majdana, mieć przy sobie łapkę na muchy.

  • ~KoL (21.08.2012 09:40:59)
    Moze Doda, jako autorytet i celbra, moglaby poreczyc za niego by wyszedl za kalcjum?

  • ~mila z ryjem debila (21.08.2012 09:40:18)
    ale numer radzia pod celom wielokrotnie spenetrowali w grote współosadzeni , może to nie brak kwatery w mielnie ale słabość do pewnego i darmowego seksu ciągnie tego zaczesanego gogusia , a propo ciągnie ....

  • ~Radek Majdan (21.08.2012 09:36:39)
    Kurwa wiesz to była taka sytuacja, że wiesz gówniarz się źle spojrzał, no kurwa... sam zaczął...

  • ~Dariusz Szpakowski (21.08.2012 09:35:33)
    Jak wyliczył tygodnik kibica, Radosław Majdan położył trupem 75% pięknych kawalerów przebywających kiedykolwiek w Mielnie.

  • Kononowicz (21.08.2012 09:32:56)
    KSW szykuje już kontrakt dla tego fajtera

  • ~Radek M (21.08.2012 09:14:57)
    Do niczego nie przyznaje sie , jestem niewinny .

  • ~Roman Kolton (21.08.2012 09:08:17)
    dla mnie to jakiś absurd, rozmawiałem nie dawno z moim bliskim przyjacielem z kickera i do szliśmy do wniosku że absolutnie trzeba stanąć po stronie Radka

  • ~Piotr Świerczewski (21.08.2012 08:56:19)
    Radziu, nie martw się! Ja mam kontakty, wyciągnę cię z pierdla.

  • ~Fryzjerek (21.08.2012 08:54:42)
    Dajcie spokój temu całemu, jak mu tam, Majdanowi, klasycznemu czołowemu łysolowi, co to "przeszczepił" sobie z przodu jakieś pseudo-pióra. Ten typek nie jest wart najmniejszej wspominki.

  • ~Markus (21.08.2012 08:52:59)
    Ostatnio przeczytalem pod tekstem Pawla Zarzecznego, ze to strona dla koneserow futbolu. Troche zalosni ci koneserzy sie wydaja, kiedy czytam te komentarze. Dramat i obciach! Wlacznie z pseudodowcipami "redaktorow".

  • ~Marcin Plichta (21.08.2012 08:48:41)
    Z Majdanem na plaży, w tym roku to my napierdolimy gliniarzy.

  • ~doda (21.08.2012 08:47:22)
    Radzio ma fajnego pindola

  • ~Mirosław Trzeciak (21.08.2012 08:44:06)
    Radosław Majdan to piłkarz wypalony

  • Łukasz (21.08.2012 08:41:49)
    Mielno niszczy każdego - taka prawda.

  • ~Radosław Majdan (21.08.2012 08:40:06)
    To jest jakaś prowokacja. W ramach zadośćuczynienia chłopak dostanie czekolade.

  • ~prezes (21.08.2012 08:39:18)
    kiepski świat... taki śmieszny, polski.

  • ~Koxik (21.08.2012 08:24:07)
    Majdan wciąga koke na imprezach, potwierdzone info.

  • ~Artur Szpilka (21.08.2012 08:21:58)
    Jak zobaczyłem Majdana okładającego po ryju jakiegoś typa w Mielnie byłem taki dumny kurwa...

  • ~Tomasz H (21.08.2012 08:21:25)
    To są te detale...

  • ~do imbecyla poniżej (21.08.2012 08:20:31)
    nie możesz mieć kretynie 98 kg samych mięsni :) Twoje kości i pusty łeb też trochę ważą nie mówiąc o rozepchanej sterydami wątrobie i żołądku :)

  • ~Majdan (21.08.2012 08:20:14)
    No co ty. W życiu żadnej gry nie zepsułem

  • ~Chwastek (21.08.2012 08:19:35)
    Radziu, grypsujesz?

  • ~faterr (21.08.2012 08:17:20)
    stary a głupi ,ehh

  • ~Działacz (21.08.2012 08:11:58)
    Piękni kawalerowie są zmęczeni. Poza tym nie było tym razem w ich gronie człowieka od kontaktów.

  • ~Zibi (21.08.2012 08:04:49)
    Jestem zirytowany, przede wszystkim chciałem powiedzieć jedno Radkowi Majdanowi – jesteś utalentowany, dobrze wypadłeś w Tańcu z Gwiazdami, ale w Mielnie to twój bilans jest niestety śmieszny.

  • ~Tomasz 99 Wjeszczycki (21.08.2012 08:00:18)
    panie Tomku ekspert nie myśli ekspert wie.

  • ~1.94 m - wzrostu, 98 kg - samych mięśni, 57 cm - w bicepsie,łysa głowa - obowiązkowo . (21.08.2012 07:59:12)
    No i co Radzio chcesz sie sprawdzić w sparingu, czy może wymiękasz.Złamał bym cie jak patyka.

  • ~Twarowski c (21.08.2012 07:59:00)
    Myślę że spokojnie można wrzucić ten kamyczek do ogródka Radosława Majdana.

  • ~fun (21.08.2012 07:46:08)
    Mielno, Łeba - miejsca dla wieśniakow. Myslą, ze jadąc tam będą trendi i modni a są zwykłymi wieśniakami

  • ~Knn444 (21.08.2012 07:45:26)
    Ten Majdan to jest pierdolnięty

  • ~KoL (21.08.2012 07:43:55)
    Uwazam ze pilkarze powinni zachowywac standardy i byc wzorcami dla mlodziezy. Powinni wyrozniac sie postawa spoleczna i aktywnie uczestniczyc w zyciu parafii.

  • ~TD (21.08.2012 07:43:11)
    to jak już Radek wyjdzie z wieznia, to chcialbym mu tylko przypomniec, jak w zeszlym roku, w tym samym Mielnie chodzil tak pocpany, ze nadano mu ksywe Odkurzacz

  • ~Przemysław Trytko (21.08.2012 07:36:21)
    co to ja kiedyś mówiłem, bo zapomniałem?

  • ~wajman (21.08.2012 07:11:05)
    dajcie kilka anegdotek związanych z Radkiem i Dodą, nie wierzę, że nie macie nic w zanadrzu ;)

  • ~but (21.08.2012 06:24:17)
    Do ciupy z nim -jeszcze opałować odpowiednio to zacznie gadać!!

  • ~tyle w temacie (21.08.2012 05:49:31)
    No i po co było tyle pierdolenia ostanim razem? Nawet wy głąby stawaliście w jego obronie. Widać, że ma nierówno pod sufitem. Jakby beknał ostatnim razem, to może by się wyprostował, ale żyjemy w kraju, w którym pan piłkarz (jak i pan pijaczyna-dziennikarz) są bezkarni.

  • ~do dupatam (21.08.2012 04:04:35)
    No kurwa Hajto to mi sie kojarzy z 0:4 z Portugalią. A Radziu z rewanżem z Panathinakikosem 1:4 po wygranej 3:1 w Krakowie.

  • ~ja ciebia ljuboja (21.08.2012 04:02:25)
    Podobno Maciek Skorża jak wypije to napierdala wszystkich na baletach...

  • ~dupatam (21.08.2012 03:07:57)
    Cóż, po poprzedniej akcji w Mielnie kiedy Radzia ze Świrem miesiącami publicznie linczowano, a potem wyrok uniewinniający sądu był na ostatnich stronach gazet, o ile w ogóle, to można chyba facetowi uwierzyć, że to jednak prowokacja. Mnie śmieszy co innego - mizeria w naszej lidze sięgnęła takiego szczytu, że jedyne wyraziste osobowości to byli piłkarze, a dziś panowie w średnim wieku. A te nasze ligowe pizdeczki nie dość że nie grają jak Hajto, Majdan, Kosa czy świerczewski, to nawet się najebać ani zrobić zadymy nie potrafią.

  • ~Grzegorz S. (21.08.2012 02:52:36)
    I brawo dla Gorzowa!

  • ~Radek Majdan (21.08.2012 02:47:37)
    wiesz mi się wydaje,że to był taki kurwa odruch! on go kopał z trzy razy nie i on kurwa wiesz odruchowo machnął ręką trafił go kurwa wiesz ten przyaktorzył...

  • ~szprycha (21.08.2012 02:40:38)
    kurwa radziu,masz chujowa bajere, wypierdalaj

  • ~Sławek Peszek (21.08.2012 02:32:06)
    Wasyl ty chuju! Jak mogłes mnie zostawić! Pierdole cie! PS Jesteśmy tak chujowymi piłkarzami i w dodatku pić nie umiemy

  • ~harsh (21.08.2012 02:26:23)
    Pytałem zaufanego człowieka czy Radzio plus Doda dodali swego czasu inteligencji w polskiej skopanej. Podobno jakiś plus był. W szoku byłem lecz to prawda. Kurwa, Roko mi przysłał maila. Mam postawić 200 zł bez ryzyka na wynik 2:2 w meczu kacapów z kebabami. Biję się z myślami.

  • ~fucking.com (21.08.2012 01:57:51)
    kurwa, kolejny tekst sponsorowany

  • ~Stary Mordziaty (21.08.2012 01:52:48)
    Bo git idzie tak.....a frajer tak tylko przemyka

  • ~W imię ojca i syna (21.08.2012 01:49:44)
    To po co taki ma żyć jak on Boga w sercu nie ma....wyrwałem chwasta

  • ~Grzybiarz (21.08.2012 01:47:46)
    Giorgio PIZDAni...

  • ~Adi (21.08.2012 01:41:56)
    MIELNO NISZCZY KAŻDEGO !

  • ~Traper (21.08.2012 01:39:09)
    – Spacerniak! Który oddział śmiga!? Które cele?! – Pierwszy! Cela 3, 4, 7. A kto się pucuje?! – Tu Traper z Woli! – Siemano, Traper! – Siemano, Adolf! Który tam to Majdan? – Ja jestem Majdan, a co?! – Jesteś z Targówka? Znasz Miętusa? – Znam! – Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że sie rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! Chuj ci w dupę, nygusie!

  • ~Stary Mordziaty (21.08.2012 01:32:47)
    Te majdan grypsujesz? Jak nie to lecisz na harem czyścić kloppa tylko se skołój berło od gikiego

  • ~Piotr S. (21.08.2012 01:29:31)
    artykuł sponsorowany

  • ~Rzeczniczka Agnes (21.08.2012 01:26:09)
    To nie prawda że Giorgio Majdani siedzi w ciupie. Dziś wieczór spotkaliśmy się w Warszawie na pokazie mongolskiego sposobu opierdalania i depilacji brwi .

  • ~Mateusz Klich (21.08.2012 01:10:34)
    Ogólnie u nas na zachodzie nie ma takiego syfu w ciupach jak u was hołociarze. To takie typowo polskie...

  • ~Mine ma jak po gangbangu (21.08.2012 01:09:12)
    Z MUZINAMI

  • ~Jerzy Engles (21.08.2012 01:05:39)
    Szalenie wazne jest aby miec nocleg w Mielnie.

  • ~tsooo (21.08.2012 01:03:51)
    Kto pamieta? (21.08.2012 00:57:57) Nie pamietam o co z tym chodzi?

  • ~JWConstruction (21.08.2012 01:02:49)
    Ostatni raz dostałem w zęby od Majdana w 1979 r.

  • ~tak tylko pytam (21.08.2012 01:01:44)
    Niegłupie, chociaż sami preferujemy booking.com i hotele dla gejów?

  • ~Kto pamieta? (21.08.2012 00:57:57)
    Dziennikarka: Trup sciele sie dosc gesto Madej: HALO?

  • ~PABLO Z MIELNA (21.08.2012 00:53:36)
    KRZYSIU ! CO ? JEM ! CO ? ZUPE !

  • ~Wqrwiony Kulfon (21.08.2012 00:53:12)
    Wiecie co z nim zrobić!

  • ~Józef Wojciechowski (21.08.2012 00:49:59)
    Ostatni raz siedziałem w ciupie w 1979 roku.

  • ~Świr (21.08.2012 00:49:20)
    O co ci chodzi piękny kawalerze?

  • ~JO (21.08.2012 00:49:08)
    A wiecie ,że świadkiem tej akcji w mielnie był koszykarz ekstraklasowy Jakub Nowak ?;]

  • ~Patryk Małecki (21.08.2012 00:49:04)
    Patrzcie na cwaniaka, dawaj na solo kurwa no chodź

  • ~Giewąt (21.08.2012 00:48:00)
    Usmy kurwa

  • ~Radosław Majdan (21.08.2012 00:46:32)
    Weszlaki jaki jest wasz ulubiony zapach perfum i dlaczego jest to Vabun

  • ~nie (21.08.2012 00:46:29)
    Ostatni raz dostalem wpierdol w 1979.

  • ~No i kurwa (21.08.2012 00:42:08)
    pierwszy matołki