Image and video hosting by TinyPic

Imponujący skauting Piasta, czyli jak w polskiej lidze robi się transfery...

8 lipca 2012 - 09:54


W polskiej Ekstraklasie powinno zacząć się przyznawać nagrody dla najbardziej rozgarniętego klubu na rynku transferowym. Do tej pory murowanym kandydatem do zwycięstwa byłby Widzew, który testuje wszystkich i wszystko, z całej Polski i nie tylko. Jednonogich, dwunogich, niewidomych. Nieistotne.

Pojawia się jednak nominacja druga: Piast Gliwice (za serwisem sportslaski.pl). Sami zobaczcie. Kiedyś trenerzy Cracovii nie mieli pojęcia w której lidze gra bramkarz, którego przyjęli na testy, bo norweska dywizja druga okazała się tak naprawdę dywizją czwartą, ale ci... Oni zupełnie nie mieli pojęcia, z kim mają do czynienia.

Image and video hosting by TinyPic












Tagi: ,

Komentarze

  • ~Lubawy (15.07.2012 13:06:03)
    Mati Mati Mati....Szkoda,że go Smuda nie powolal na EURO.Bysmy z grupy wyszli.

  • ~.... (12.07.2012 23:07:37)
    Mateusz Kordowski trenerze,Mateusz :]

  • ~Miro Trzeciak (09.07.2012 23:04:21)
    Kordowski to zawodnik wypalony...

  • ~juden raus (09.07.2012 16:00:51)
    nie żywi tylko żydzi, a autor dostał batonem po łbie

  • ~Steve Albini (09.07.2012 10:56:50)
    fucking kill him but first make him cry like Kordowski (no particular Kordowski)

  • ~jakiś legijny pajac (09.07.2012 10:43:57)
    znowu wysmażył ten bełkot. Zatrudniacie też debili u siebie ??? dziwne ....

  • ~telemach (09.07.2012 10:39:46)
    do judengang bank: masz te odchyły po tatusiu czy po mamusi? Wniosek jeden; kastracja pomogłaby byś nie produkował następców.

  • ~PAJACE z weszlo (09.07.2012 10:35:31)
    rzygać się chce jak się czyta te wasze wypociny... tak bardzo wam przeszkadza testowanie w Widzewie (lub innych klubach)??? płacicie za to ?? ci piłkarze śpią u was na chatach czy co ??? na razie taki Okachi (19 lat !!!) z drugiej ligi maltańskiej nie odstaje zupełnie od naszych graczy a już na bank nie od tych pseudo grajków których naściągała legia za grube miliony. Jak tam Novo, Blanco ??? jak tam Arrubarrena ??? Zobaczymy jak ITI przykręci kurek kogo będzie testować "wielka lega" ....

  • ~Patryk Małecki (09.07.2012 10:04:49)
    Kordowski, kim ty kurwa jestes pedale?

  • ~wawa (09.07.2012 08:48:29)
    weszło jak zwykle dopierdfala się do Cracovii - bramkarz z 4 ligi norweskiej a macie panowie źródło tej informacji, a sami wiecie jak zawodnik się nazywał lub chociaż kiedy to miało ponoć być??? Historyjka wyssana z palca, uslyszana od koleżanki sprzątaczki z pod szatni... Pewnie to nie był bramkarz tylko obrońca, nie z Norwegii tylko z Hiszpanii i nie Kraków tylko inne miasto, bardziej na północ...

  • ~yoda mistrz (09.07.2012 08:19:38)
    Transfery ubogie w sumę odstepnego w naszej lidze wyczuwam w to lato.

  • ~What (09.07.2012 07:35:50)
    On ma na imię Adryjan

  • ~Mickiewicz (09.07.2012 07:11:52)
    jego imie 40 i 4 kurwa

  • ~mw (08.07.2012 23:12:59)
    Meho Kodrowski

  • ~Major Walenda (08.07.2012 23:06:45)
    Stopczyk, co Wy tam palicie?

  • ~Jan Urban (08.07.2012 21:56:33)
    Dzień dobry

  • REF (08.07.2012 21:21:54)
    a na tym Wembley, na którym gra Widzew, to jaką różnice robią personalia? Przecież tam sie gra w kick

  • nowy100 (08.07.2012 21:03:11)
    W polskiej Ekstraklasie powinno zacząć się przyznawać nagrody dla najbardziej rozgarniętego klubu na rynku transferowym. Do tej pory murowanym kandydatem do zwycięstwa byłby Widzew, którego nienawidzimy, bo wolimy legię.

  • ~bracia grimm- Titelitury Kordowski (08.07.2012 19:48:11)
    Dzisiaj będę warzył, jutro będę smażył, A pojutrze odda mi królowa dziecię! Bo nikt nie wie o tym, żem jest Titelitury, O tym nie wie nikt na całym świecie

  • ~~@ no popatrz (08.07.2012 19:38:49)
    żydek to cie wystrugał... i spaprał

  • ~@ no popatrz (08.07.2012 19:36:41)
    Bo żydowskie lobby im pomogło.

  • ~no popatrz... (08.07.2012 19:30:46)
    Niby Widzew z łapanki bierze, a spokojnie się utrzymał:) A taka srakowia, kupę siana wydała i...kupa wyszła

  • ~Predzus (08.07.2012 19:00:52)
    Kordowski ? Bede go zjadl

  • ~Zarzeczny (08.07.2012 18:16:19)
    A huj... rozjade ich wszystkich terenoweczka!

  • ~dariusz szpakowski (08.07.2012 17:42:15)
    Piłkarze Piasta w strojach niebiesko-czerwonych.Piłkarze Kuźni w strojach odwrotnie pokolorowanych...

  • ~@falco (08.07.2012 17:38:11)
    rock me amadeus

  • ~falco (08.07.2012 17:32:22)
    i kogo to wszystko obchodzi

  • ~rudy (08.07.2012 17:19:54)
    tylko czekac, az w polskiej lidze zadebiutuje jakis dyzma, ktory jest scigany listem gonczym za wielokrotna bigamie w jednym z krajow dalekiego wschodu.

  • ~Bohdan Tomaszewski (08.07.2012 17:14:03)
    Halooouuuu Łymbledą!

  • ~torcida górnik (08.07.2012 16:24:39)
    Jestem z Sikornika i całe życie kocham Piast Gliwice,ale się ukrywam,bo boję się bandy meneli z Biskupic.

  • ~Jacek Gmoch (08.07.2012 16:22:54)
    he he

  • ~juden gangbang (08.07.2012 15:52:06)
    Stawowy powinien zostać prezesem takiego pseudo klubu jak chój chorzów, żydzew łuć, ŁKoszerniS łuć, obrzezani ksc, kuchenki wypierdalać, kórwa kielce, hójnik zabrze, cweLe warszafka. Jego miejsce jest w klubie zcweLonym, chójowym, skurwionym, żydzewskim!

  • ~Mirosław szymkowiak (08.07.2012 15:43:57)
    Kiedy pytają mnie jak ma na imie Kordowski to wtedy marzę o tym żeby znaleźć się w swoim mieszkaniu.A ty znajdź swoje mieszkanie na murapol.pl

  • ~znafca (08.07.2012 15:41:44)
    Kordowski ma na imię Messi

  • ~Roman Kołtoń (08.07.2012 15:28:29)
    przy piłce eeeeeeeeeee Kordowski eeeeeeeeee z eeeeeeeeeee Piasta eeeeeeeeeeeeeee Gliwice

  • ~Dariusz Dudek (08.07.2012 15:07:56)
    Dopóki nie zobaczę sądowego nakazu, imienia pana Kordowskiego wyjawić nie mogę. Przykro mi.

  • ~Mati Borek (08.07.2012 14:58:16)
    W tej sytuacji najmniej winiłbym Kordowskiego.

  • ~Działacz (08.07.2012 14:40:52)
    My mamy patrzeć na grę, a nie na nazwisko!

  • ~Ojgen Polansky (08.07.2012 14:35:51)
    Media znowu robią złą atmosferę.Trzeba szukać pozytywnych aspektów tego sparingu.Takie jest moje zdanie.

  • ~włodzimierz szaranowicz (08.07.2012 14:33:06)
    W Europie nie ma już słabych drużyn.Kuźnia Ustroń postawiła twarde warunki.To nie był łatwy mecz.

  • ~S/m (08.07.2012 14:30:48)
    Artykuł nawet nie z dupy, ale z kutasa wzięty. http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10710

  • ~Bohdan Tomaszewski (08.07.2012 14:24:49)
    Halooo. Finał Wimbledonu. Taaak. To już dziś... Federer i Maraj... Ja państwu powiem, co ja sądzę o tym meczu. Otóż wszystko będzie tu zależało od Federera. Taaak.. Może się to państwu nie podobać, ale mam prawo tak uważać.. ych, ych... Przepraszam.. Te zwieracze...

  • ~H.Siejewicz (08.07.2012 14:21:36)
    Kordowski proszę cię,Kordowski

  • ~Roman Kołtoń (08.07.2012 14:08:39)
    KOOORDOOOOWSKI!!!

  • ~juden gangbang (08.07.2012 14:05:48)
    Kręcina powinien zostać prezesem takiego pseudo klubu jak chój chorzów, żydzew łuć, ŁKoszerniS łuć, obrzezani ksc, kuchenki wypierdalać, kórwa kielce, hójnik zabrze, cweLe warszafka. Jego miejsce jest w klubie zcweLonym, chójowym, skurwionym, żydzewskim!

  • ~Tomaszewski Bohdan (08.07.2012 13:34:38)
    Haluuuu Gliwice!

  • ~Kordowski (08.07.2012 13:25:18)
    kto wypowie moje imie teń skończy w trumnie...

  • ~KoL (08.07.2012 13:22:55)
    A po co mu imie, jak i tak koledzy na boisku beda go wolali... RZELU ???

  • ~Dariusz Dudek (08.07.2012 13:12:11)
    Proszę rozmawiać z moim prawnikiem.

  • ~Dariusz Szpakowski (08.07.2012 13:07:18)
    To pokazuje, gdzie jesteśmy. To znak, że najwyższy czas zainwestować w szkolenie młodzieży.

  • ~Ja pierdole (08.07.2012 13:07:18)
    Znowu nie wiadomo, ktory to pedal wysral z dupy bo nawet sie wstydzi dac inicjalow pod takim gownem

  • ~Benek (08.07.2012 13:06:49)
    A jakie to ma znaczenie jak się nazywa testowany piłkarz? Jakie to ma znaczenie w jakiej lidze gra? Ważne są umiejętności. Rok temu wszyscy płakali ze śmiechu, że Piast zatrudnia trzech hiszpańskich bezrobotnych. Dzisiaj trzy czwarte ligi chciałoby ich mieć w składzie.

  • ~Cezary Cezary (08.07.2012 12:59:55)
    Może po prostu Kordowski Kordowski.

  • ~Kordowski (08.07.2012 12:58:13)
    Jam jest ten, którego imienia wymawiać nie wolno!

  • ~Bohdan Tomaszewski (08.07.2012 12:56:29)
    Halouuuu Łimblędąąą ... ehe ehe ehe, przepraszam panstwa za to kaslanie ... ehe ehe ehe, gdzie tu sie wycisza mikrofon? ehe ehe ehe ... ale pamietam jak z jadzia jedrzejowska ... co? już po meczu? wygrala venus williams?

  • ~J.W. (08.07.2012 12:56:16)
    Ostatni raz zabito mnie pytaniem w 1979 roku.

  • ~@do Pana Szpakowskiego (08.07.2012 12:52:00)
    Nie! Bo Pan jest za przeproszeniem, po prostu pojebany!

  • ~mechanik (08.07.2012 12:48:33)
    Kor Dowski - Kor to skrót od Kornel.

  • ~KoL (08.07.2012 12:44:02)
    Bo on jest... po prostu Kordowski. I tyle!

  • ~Juan Roman Kołtoń (08.07.2012 12:41:17)
    Tak się składa, że miałem okazję porazmawiać w tygodniu z Kordowskim i również nie wyjawił mi swego imienia.

  • ~Kordowski (08.07.2012 12:39:28)
    Imie moje czterdziesci i cztery !

  • ~lf (08.07.2012 12:29:28)
    ale kurczaki do ex wpadły tylko na chwilkę się przywitać, zaraz do siebie wracają...

  • ~Gorilla (08.07.2012 12:26:55)
    Ładny bajzel

  • ~Dariusz Szpakowski (08.07.2012 12:05:26)
    Rozumiem sztab drużyny piasta gliwice. jako komentator telewizji polskiej sporadycznie zdarza mi sie popełnić mało znaczący błąd, i nie odróżniać podobnych do siebie zawodników. ważne jednak by wyciągnąć wnioski po niepowodzeniu, i podnieść głowe do góry bo nikt z nas nie jest nie omylny. z nadzieją oddaje głos do studia w warszawie

  • ~mac (08.07.2012 11:57:13)
    maskra, jak ma na imię koleś ,który przyjechał na testy przed sparingiem?? Niewiedza uzasadniona na mój gust ,a tekst to zero mułu. Zresztą juz chyba nie ma z czego szydery kręcić jak takie pierdy są na stronie publikowane

  • ~mac (08.07.2012 11:57:13)
    maskra, jak ma na imię koleś ,który przyjechał na testy przed sparingiem?? Niewiedza uzasadniona na mój gust ,a tekst to zero mułu. Zresztą juz chyba nie ma z czego szydery kręcić jak takie pierdy są na stronie publikowane

  • ~maciej iwański (08.07.2012 11:56:33)
    Przypominam,że sparingi Piasta tylko w Telewizji Polskiej w wersji haj definiszyn.

  • ~len (08.07.2012 11:55:43)
    Mateusz Kordowski, wychowanek Zawiszy. Chyba nie bardzo na Ekstraklasę.

  • ~Andrzej Juskowiak (08.07.2012 11:52:52)
    Ja myśle że robert lewandowski jest takim piłkarzem który by go zapamiętał

  • ~zdr (08.07.2012 11:49:44)
    jestem zdruzgotany

  • ~Agnieszka Olejkowska (08.07.2012 11:49:23)
    Spędziłam z testowanym zawodnikiem Kordowskim cały dzień i nie było tematu jego imienia

  • ~Maciej Skorża (08.07.2012 11:43:40)
    Liga z Kordowskim będzie ciekawsza.

  • zielarz (08.07.2012 11:43:02)
    jak widac sluchaja sie ministry milfy i dobieraja zawodnikow na zasadzie konkursu a wy sie odrazu przyjebaliscie z niewiedzy Zamiast napisac ze pionierzy to odrazu zgnoic Jak tak mozna

  • ~Grzegorz Mielcarski (08.07.2012 11:39:11)
    jeśli podpisuje sie kontrakt potrzeba użyć długopisa

  • ~Grzegorz Mielcarski (08.07.2012 11:35:01)
    Jeśli kordowski podpisze kontrakt, jego nazwisko zacznie być znane

  • ~Grzegorz Mielcarski (08.07.2012 11:31:13)
    jeżeli nazwisko tego zawodnika nie jest znane, to imie tymbardziej

  • ~JW demolition (08.07.2012 11:28:11)
    ostatni raz zabili mnie pytaniem w 1997

  • ~KORODOWSKI (08.07.2012 11:27:24)
    . . . . . . . . Zadzwoniłem i zapytałem czy mogę wpaść też pokopać na następny sparing, powiedzieli, że ok. . . . . . . . .

  • ~Hubert (08.07.2012 11:21:31)
    jakby mieli znać wszystkich zawodników testowanych To mogła by ich głowa rozboleć

  • ~Mateusz Kordowski (08.07.2012 11:18:21)
    Dzięki Wam weszło, będę popularny. :)

  • ~Strażak (08.07.2012 11:02:09)
    Kordowski grał w minionym sezonie w Wda/Strażak Przechowo V liga kujawsko pomorska. Ale czy to ten sam Kordowski to chuj wie? A jak ten sam to palce maczał Grześ Mielcarski bo to rodzina i Gregor wciska go gdzie popadnie

  • ~Kibic (08.07.2012 10:58:20)
    Kurwa, Brosza pismak zabił.

  • ~Ave Ja (08.07.2012 10:57:30)
    Oj tam, ważne że gola strzelił...

  • ~Józef Wojciechowski (08.07.2012 10:57:09)
    Ostatni raz nie wiedziałem jak ma na imię Sebastian Przyrowski w 1979-tym.

  • ~Kołtuń (08.07.2012 10:50:50)
    Najmniej w tej sytuacji winiłbym Kordowskiego.

  • ~Anty Weszło na facebooku (08.07.2012 10:48:18)
    Kurwa ale news świetny afera jak chuj bedzie napewno to w teleexpresie bravo, bravo jesteście super

  • ~Mateusz Klich (08.07.2012 10:48:01)
    To takie typowo polskie...

  • ~as (08.07.2012 10:43:39)
    Kordowski, jak masz na imię ?

  • ~Szpaczunio (08.07.2012 10:42:19)
    Z jakże pięknego stadionu Piasta w Gliwicach wita państwa... wita państwa... zresztą nie ważne kto, ważne, że zaraz rozpocznie się mecz.

  • ~Andrzej Juskowiak (08.07.2012 10:40:40)
    Ja myślę, że Robert Lewandowski jest takim zawodnikiem, którego wszyscy znają.

  • ~Kordowski (08.07.2012 10:40:37)
    nazywam sie Nagwaje , jejeje, nazywam sie Nagwaje jeje

  • ~Kordowski (08.07.2012 10:36:19)
    cześć.....na imię mam Aaron

  • wwwszcząśnięty (08.07.2012 10:32:32)
    To już wiadomo po co była ta zmiana numeracji lig. Od czasu do czasu uda się komuś wcisnąć 2 ligowca jako 1 ligowca

  • Macromatic (08.07.2012 10:31:09)
    za to kocham ten kraj :D

  • ~@jakub błaszczykowski (08.07.2012 10:30:21)
    mam wrażenie, że jesteś tą samą osobą co gamoń romana kołtonia. twoje wywody nie są , ani trochę śmieszne. wszyscy wiedzą, że dyzma i kuba to idioci. wypierdalaj, a nie się powtarzasz pod każdym newsem.

  • ~patrycja małecka (08.07.2012 10:27:27)
    Kordowski, kim ty kurwa jesteś pedale?

  • ~jakub błaszczykowski (08.07.2012 10:24:07)
    od piasta gliwice otrzymałem 15 biletów na trybunę wschodnią na testy wszystkich zawodników we wszystkich sezonach od 1973 roku aż do konca świata. nie musiałem się dopytywać o bilety na parę godzin przed testem w związku z czym byłem wyluzowany i mogłem się skupić na aukcji dobroczynnej na którą przekazałem suszarkę ogrodową na której suszyłem getry i koszulkę po meczu gwiazdy śniadania w tvn kontra gwiazdy m jak miłość w którym jak zapewne pamiętacie strzeliłem 17 bramek w tym 8 dla polski i 12 dla czechosłowacji. chciałem kupić ten mecz od piotra dziurowicza ale zażądał ode mnie żebym mu postawił pasjansa więc byłem zmuszony odmówić.

  • ~SaHaReK (08.07.2012 10:23:32)
    hahahahahahahahahahahaha

  • ~asd (08.07.2012 10:14:34)
    najgorsze ze ten klub jest tak perfidny w stosunku do wlasnych wychowanków ze daja im szanse zagrac tylko kurwa po to zeby nie było ze nie daja szans. I wyglada to tak ze chłopak jest ściągany na jeden mecz gra jeszcze w skladzie z jakimis kordowskimi i innymi nic nie moze zrobic i uznaja go ze jest za slaby. Ale oni zrobili swoje czyli dali szanse -.-

  • ~Kolejoooooooooooorz (08.07.2012 10:14:05)
    I tym samym Kordowski ma murowane miejsce w następnej edycji Tańca z Gwiazdami... Ot, Polska.

  • ~o jeeeezuuuuu (08.07.2012 10:12:43)
    ale news.......

  • ~snake (08.07.2012 10:10:54)
    nie chcę ujawniać personaliów.Rozjebał mnie.Ty kurwa Dudek uwajaj żeby ci tego Kurwowskiego Mourinho nie podpierdolił.

  • ~kartofel (08.07.2012 10:07:58)
    Dudek - lepiej nie powiedzieć nic niż za dużo.

  • ~pluton (08.07.2012 10:06:48)
    O kurwa, jednak mnie wyprzedzili.

  • ~Kolejny kwiatek z Brosza (08.07.2012 10:05:55)
    http://www.sport.pl/sport-slask/1,124015,12081163,Trener_Piasta_wchodzi_na_strone__transfermarkt__i.html Sikory nie trzeba testować. Znamy jego wartość, więc tak naprawdę kwestią pozostaje tylko dogadanie się Adriana z klubem. Podobnie rzecz ma się z Izvoltem. Wystarczy wejść na stronętransfermarkt , by dowiedzieć się kim jest ten piłkarz. Ma na koncie 153 mecze w lidze słowackiej i 16 strzelonych w niej bramek - przytacza statystyki zawodnika Dudek. Po co obserwacje, scouting jak mozna wejsc na tm?

  • ~Mirek (08.07.2012 10:04:42)
    Hehehehe Ręce opadają... Konspiracja Dudka rozwala system.

  • ~Legia (08.07.2012 10:03:55)
    LEGIA MISTRZ, A JA PIERWSZY